WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Bezlusterkowiec Sony A6100 + Sony E 16-50 f/3.5-5.6 OSS


sony
  cena 3298 zł
  eRaty 12 x 295 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Aparat cyfrowy Sony Alpha A6100 z obiektywem Sony E 16-50 f/3.5-5.6 OSS

   

  Uchwyć swój świat, podziel się wizją

  Dzięki zachwycającej jakości obrazu i szybkości opartej na technologii rozwijanej dla modeli pełnoklatkowych aparat wykona całą ciężką pracę.

  Śledzenie w czasie rzeczywistym

  Utrzymywanie stałej i stabilnej ostrości na aktywnych obiektach jest niezbędne do uchwycenia każdego istotnego momentu, czy to podczas wydarzenia sportowego, czy w codziennym użytku. Skomplikowane, oparte na SI algorytmy śledzenia nie zawiodą i błyskawicznie przetworzą ogromną ilość danych przestrzennych w czasie rzeczywistym.

   

   

  Real-time Eye AF dla ludzi

  Real-time Eye AF zapewnia ciągłe śledzenie oka podczas fotografowania portretów w ruchu. Można nadać priorytet lewemu lub prawemu oku, a funkcja działa nawet gdy twarz jest częściowo przysłonięta, zaciemniona lub pochylona w dół.

  Real-time Eye AF dla zwierząt

  Innowacyjne algorytmy wykrywania oczu firmy Sony dostosowano do zwierząt i ludzi, by zapewnić wyraziste portrety zwierząt oraz piękne zdjęcia dzikiej przyrody.

   

   

  Szeroki obszar AF, super-szybkie pozyskiwanie danych i ciągłe śledzenie

  Szeroki zakres AF aparatu opiera się na gęstej siatce 425 pól detekcji fazy i 425 pól detekcji kontrastu, co znacząco zwiększa dokładność detekcji. Wysoka wydajność najnowszego silnika przetwarzania pomaga osiągać szybkość pozyskiwania danych AF wynoszącą zaledwie 0,02 s3, a zaawansowane algorytmy przewidują przyszłe położenie danego obiektu.

   

  Szybkie zdjęcia seryjne do 11 kl./s z AF/AE

  Szybkie przetwarzanie wewnętrzne i pojemny bufor pamięci pozwalają robić zdjęcia seryjne do 11 kl./s4 z podglądem po zrobieniu zdjęcia lub 8 kl./s4 z podglądem w czasie rzeczywistym, przy minimalnym opóźnieniu wyświetlania. W jednej serii można zrobić ok. 77 zdjęć5 JPEG (standard).

  Ciche zdjęcia seryjne do 8 kl./s

  Ciche robienie zdjęć przydaje się, gdy hałas może rozpraszać, np. podczas występów na żywo lub portretowania zwierząt. Aparat α6100 może robić serię zdjęć bez dźwięków migawki do 8 kl./s6 przy włączonym śledzeniu AF/AE, nawet w trybie AF-C, oraz z włączonym Real-time Eye AF lub Real-time Tracking.

   

   

  Doskonała rozdzielczość obrazu i naturalne tekstury

  Miedziane przewody przetwornika obrazu APS-C zapewniają lepszą przewodność, a ulepszony system przetwarzania obwodów optymalizuje gromadzenie światła. W połączeniu z najnowszym silnikiem przetwarzania obrazu gwarantuje to lepszą rozdzielczość i naturalne tekstury.

   

  Czystsze obrazy przy słabym oświetleniu

  Dzięki lepszemu eliminowaniu zakłóceń obrazy są czystsze, nawet w zaciemnionej scenerii, gdzie wymagana jest duża czułość. Sprzętowa czułość ISO wzrosła do 32 000 (z rozszerzoną czułością ISO zdjęć do 51 200). Funkcja redukcji zakłóceń jest szczególnie skuteczna w często używanym średnim lub wysokim zakresie.

   

  Realistyczne odcienie skóry

  Funkcja odcieni skóry pozyskana z najnowszych, bardzo cenionych aparatów pełnoklatkowych wydobywa naturalne piękno odcieni ludzkiej skóry i gwarantuje doskonałe portrety.
   

  Realistyczne odwzorowanie kolorów

  Naturalne zdjęcia z ulepszonym odwzorowaniem kolorów lepiej oddają to, co widzisz w rzeczywistości, zapewniając bardziej żywe kolory kwiatów i podobnych obiektów, a także redukując strzępienia i fałszywe barwy.


  Współdziałające AF z detekcją fazy i AF z detekcją kontrastu

  Fast Hybrid AF daje dużą szybkość, dokładność i wydajność śledzenia spełniającą surowe wymagania autofokusa w filmach 4K. Lepsze użycie systemu detekcji fazy płaszczyzny ogniskowej zwiększa stabilność AF, a system AF z detekcją kontrastu wpływa na ogólną dokładność. Płynna i stabilność ostrość jest zachowana, nawet gdy przed obiektem przesunie się jakiś przedmiot.

  Nagrywanie filmów 4K w wysokiej rozdzielczości

  Pełny odczyt pikseli bez ich łączenia w grupy przetwarza w przybliżeniu 2,4 razy7 więcej informacji niż wymagane do nagrywania8 filmów 4K (QFHD: 3840 × 2160), by oddać niezwykłą szczegółowość, głębię i realizm.

   

  Łatwe autokadrowanie

  Dzięki monitorowi LCD odchylanemu o 180 stopni w górę kadrowanie siebie do nagrywania wideobloga lub autoportretów jest bardzo proste.

   

  Wygodne fotografowanie z dołu

  Monitor można odchylić o 180° w górę i o 74° w dół, co ułatwia kadrowanie obiektu podczas fotografowania z dołu lub góry.

  Wygodne funkcje Touch Tracking i Touch Focus

  Gdy ustawisz w menu funkcję Touch Tracking, możesz wybrać obiekt prostym dotknięciem monitora. Czy robisz zdjęcia, czy kręcisz film, aparat rozpocznie automatyczne śledzenie. Funkcja Touch Focus również jest łatwa w obsłudze – wystarczy dotknąć wybrany punkt na monitorze, by ustawić ostrość.

   

   

   

   

   

   

  Akcesoria filmowe

  • Akumulator NP-FW50
  • Muszla oczna
  • Pasek na ramię
  • Przewód micro USB
  • Przewód zasilający
  • Przykrywka korpusu
  • Zasilacz sieciowy: AC-UUE12
  • Matryca APSC o rozdzielczości 24,2 Mpix
  • Filmowanie w rozdzielczości 4K z prędkością do 30kl./s.
  • Precyzyjny autofokus nawet przy słabym oświetleniu
  • Real-time Eye AF dla ludzi jak i zwierząt
  • Łatwa ręczna regulacja ostrości z wyraźnie widoczną funkcją Peaking (kolorowy zarys krawędzi ostrości)
  • Niezwykła jakość obrazu, niskie natężenie zakłóceń i szeroki zakres czułości ISO 100–32000
  • Możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu (złącze typu jack)
  • Wbudowany interwałometr czyli aplikacja do timelaps
  • Dotykowy ekran uchylny o 180 stopni.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?