zapisy!

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Obiektyw Panasonic Lumix Leica DG Summilux 25mm f/1.4 II ASPH. (H-XA025E)

ID: 19039

panasonic
cena 2899 zł
eRaty 60 x 60 zł

  • Produkt Selektywny

Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Obiektyw Panasonic Lumix Leica DG Summilux 25mm f/1.4 II ASPH. (H-XA025E)
2899 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Panasonic LUMIX LEICA DG SUMMILUX 25mm f/1.4 II ASPH. (H-XA025E)

 

kompatybilny ze standardem systemu Mikro Cztery Trzecie, (odpowiednik w ap. 35 mm: 50 mm) Oferuje wyjątkową jasność F1,4 przy jednocześnie kompaktowej i lekkiej konstrukcji. Nadzwyczajna jasność umożliwia uzyskanie pięknego, miękkiego rysowania tła. Sprawia to, że zdjęcia i filmy są jeszcze bardziej efektowne i zachęca użytkowników do rezygnacji z korzystania lampy błyskowej, nawet przy słabszym oświetleniu. Certyfikat uznanej na świecie marki LEICA, gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość obrazu. Nowością w tym obiektywie jest zastosowanie opracowanej przez Panasonic nanotechnologii powlekania powierzchni soczewek. Dzięki nanoszeniu na powierzchnie soczewek warstw antyodblaskowych o niezwykle niskim współczynniku refrakcji, złożonych z cząsteczek o rozmiarach nanometrów, umożliwia ona znaczącą redukcję wewnętrznych odbić w całym widzialnych spektrum barw (380 nm - 780 nm). Rezultatem jest superwysoka czystość obrazu oraz niezwykle skuteczna redukcja zamgleń i rozbłysków. Konstrukcja obiektywu obejmuje dziewięć elementów optycznych ustawionych w siedmiu grupach i wykorzystuje dwie soczewki asferyczne oraz jedną soczewkę UHR (o ultrawysokim współczynniku refrakcji). Nowo zastosowana soczewka UHR oraz soczewki asferyczne z  odlewanego szkła zapewniają wyjątkową jednorodność obrazu na całej powierzchni. Wersja II obiektywu została dodatkowo uszczelniona przeciw kurzowi i wilgoci.

 

Obiektyw Panasonic Lumix Leica DG Summilux 25mm f/1.4 II ASPH. (H-XA025E)

 

Wszechstronna ogniskowa 25 mm (odpowiednik 50 mm w analogowym aparacie małoobrazkowym) sprawdza się w szerokim zakresie sytuacji. Użytkownicy mogą swobodnie korzystać z kontroli kompozycji, perspektywy i przysłony. Pozwala to tworzyć przemyślane, kreatywne zdjęcia, zarówno w przypadku typowych ujęć takich jak zachody słońca, jak i podczas fotografowana w słabo oświetlonych pomieszczeniach, oraz wykorzystanie zalet pięknego, miękkiego rysowania obiektywu.

Po podłączeniu do aparatu systemu LUMIX G Micro obiektyw ten potrafi maksymalnie wykorzystywać zalety kontrastowego systemu AF, zapewniającego dużą dokładność oraz wysoką szybkość, przekładające się na bardziej bezstresowe fotografowanie. Należy zauważyć, że w przypadku zastosowania obiektywu o wysokiej jasności sprawność kontrastowego AF jest znacznie wyższa niż AF z detekcją fazową. Siedem listków przysłony zapewnia okrągły kształt otworu, umożliwiający uzyskanie atrakcyjnie gładkiego efektu rysowania w obszarach poza głębią ostrości, podczas fotografowania w większymi wartościami przysłony. Wysoce niezawodne metalowe mocowanie posiada wytrzymałość odpowiednią dla zastosowań wymagających częstej wymiany obiektywu.

Panasonic Lumix Leica DG 25mm f/1.4 II cena: 2899 zł

dostępny od ręki
Akcesoria czyszczące
Literatura
Konstrukcja optyczna
9 soczewek w 7 grupach
Powłoka NANO
Kąt widzenia
47°
Minimalny otwór przysłony
16
Minimalna odległość ostrzenia
30 cm
Średnica filtra
46 mm
Wymiary
54,5 x 63 mm
Waga
200 g
  • Panasonic LUMIX LEICA DG SUMMILUX 25mm f/1,4 ASPH
  • dekiel przedni
  • dekiel tylny
  • futerał
  • Jasność f/1,4 umożliwiająca uzyskanie pięknego, miękkiego rysunku tła.
  • Doskonała jakość obrazu spełniająca rygorystyczne standardy firmy Leica.
  • Nanotechnologia powlekania soczewek zapewniająca niezwykle wysokie ograniczenie występowania zamgleń i rozbłysków.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?