Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Obiektyw Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon Z

ID: 31370

voigtlander
cena 2999 zł
Raty 0%!10 x 299,90 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Obiektyw Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon Z

Nokton D23 mm f/1,2 to super-jasny obiektyw manualny marki Voigtlander zaprojektowany do współpracy z wysokorozdzielczymi matrycami APS-C aparatów Nikon Z. Obiektyw łączący on analogowy charakter z najnowszymi osiągnięciami inżynierii optycznej, gwarantując niepowtarzalne, pełne detali obrazowanie. Natywne mocowanie systemu Nikon Z oraz układ elektroniczny pozwolą cieszyć się pracą nawet w niesprzyjających warunkach.

Obiektyw Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon ZOgniskowa 23 mm, jaką oferuje Nokton jest odpowiednikiem klasycznych 35 mm dla aparatów pełnoklatkowych. Obiektyw daje 63,3° pole widzenia - odrobinę szersze spojrzenie w stosunku do standardowych 50 mm (na pełnej klatce). Nokton D23 mm znajdzie zastosowanie w filmowaniu oraz fotografii ulicznej, reportażowej lub produktowej, pozwalając Ci uwiecznić zarówno wspaniałe portrety, jak i zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Obiektyw Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon Z

Przysłona Noktona 23 mm oferuje możliwość regulacji w zakresie f/1,2 - f/16, zapewniając odpowiednią swobodę podczas pracy z głębią ostrości dla większości codziennych zastosowań. Wartość przysłony regulowana może być w krokach co 1/3 EV. 12 listków kontrolujących przysłonę pozwala uzyskać przepiękne kremowe rozmycia w obszarach nieostrości. Obiektywy Voigtlander słyną z najwyższej jakości wykonania. Nie inaczej jest w przypadku Noktona 23 mm. Obiektyw zaskakuje swoimi kompaktowymi rozmiarami i prostą, zwartą budową. Cały tubus wykonany został z metalu, dzięki czemu obiektyw zachowa dokładność pracy przez wiele lat. Pierścienie nastawcze poruszają się płynnie, ale z niezbędnym do precyzyjnej pracy oporem. 

Obiektyw Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon Z

Obiektyw wyposażony został w mocowanie typu Nikon Z i skierowany jest do świadomych profesjonalnych fotografów, poszukujących obiektywu o wybitnej jakości optycznej. Wbudowana w obiektyw elektronika zapewnia wsparcie dla pięcioosiowej stabilizacji obrazu oraz systemu ustawiania i potwierdzenia ostrości.

*Do prawidłowego działania obiektyw wymaga aktualnej wersji oprogramowania aparatu. Aktualna lista kompatybilnych modeli aparatów oraz wersja ich oprogramowania dostępna jest na stronie internetowej producenta. Sugerujemy używanie najnowszej wersji oprogramowania, dla wykorzystania pełnej funkcjonalności obiektywu.
W przypadku używania obiektywu z aparatami niewspierającymi komunikacji z nim, należy w ustawieniach aparatu włączyć funkcję fotografowania bez obiektywu.

Voigtlander Nokton D23mm f/1,2 do Nikon Z cena: 2999 zł

pytaj o dostępność
Ogniskowa
23mm 
Minimalna wartość przysłony
f/1,2 
Maksymalna wartość przysłony
f/16 
Rodzaj mocowania
Nikon Z 
Kompatybilność z matrycą
APS-C 
Kąt widzenia
63,3° 
Minimalna odległość ostrzenia
18 cm 
Konstrukcja optyczna
8 elementów w 6 grupach 
Liczba listków przysłony
12 
Ustawianie ostrości
Manual 
Średnica filtra
46 mm 
Wymiary
4,5 x ⌀6,6 cm 
Waga
240 g 
  • obiektyw Voigtlander Nokton D23 mm f/1,2 do Nikon Z
  • osłona przeciwsłoneczna
  • dekielek na przód obiektywu
  • dekielek na tył obiektywu

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?