Obiektyw Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z

ID: 24447

viltrox
  cena 1949 zł
  eRaty 12 x 174 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Obiektyw Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z

  Viltrox AF 50 mm f/1.8 to niezwykle uniwersalne narzędzie. Wszystko za sprawą standardowej ogniskowej, która wraz z pełnoklatkowymi aparatami Nikon Z zapewnia pole widzenia wynoszące 47 stopni. Obiektyw 50 mm oferuje perspektywę, która zapewnia wystarczająco szerokie pole widzenia bez zniekształceń charakterystycznych dla obiektywów szerokokątnych. Dlatego właśnie sprawdzi się doskonale do wielu zastosowań - od fotografii reportażowej, przez ślubną, uliczną, podróżniczą po portretową. Może być więc podstawowym obiektywem na co dzień podpiętym do aparatu. 

  Zaawansowana optyka i obraz bez zniekształceń
  Obiektyw oferuje konstrukcję optyczną wykorzystującą element o bardzo niskiej dyspersji, 2 elementy o wysokiej przezroczystości i 2 elementy asferyczne. Takie rozwiazanie pozwala na skuteczne eliminowanie aberracji i zniekształceń, umożliwiając uzyskanie wyrazistego obrazu o wysokiej rozdzielczości. Wielowarstwowa powłoka HD Nano redukuje odblaski i zjawy, umożliwiają zachowanie wysokiego kontrastu podczas obrazowania pod światło.

  Doskonała praca w słabym oświetleniu
  Dzięki przysłonie f/1.8 możliwe jest wydajne pracowanie nawet przy małej ilości światła. Możesz fotografować z ręki przy zachowaniu naturalnego oświetlenia. To także umożliwia efektywne fotografowanie czy filmowanie przy nastrojowym świetle zastanym, takim jak np. światło świec. Światło siła f/1.8 pozwala na swobodną pracę z głębią ostrości i zapewnia piękne rozmycia tła. To także sposób na uzyskanie nastrojowego efektu bokeh. 

  Silnik krokowy AF STM
  Obiektyw wykorzystuje krokowy silnik autofocusa STM. Działa w bezgłośny sposób, zachowując przy tym wyjątkową precyzję, płynność i szybkość działania. Dodatkowo obiektyw wykorzystuje konstrukcję z wewnętrznym ogniskowaniem. Te rozwiązania sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. 

  Port USB-C
  Zintegrowane złącze USB-C pozwala na aktualizowanie oprogramowania, tak aby zapewnić sobie zawsze możliwie najlepsze i najbardziej wydajne działanie obiektywu. 

  Obiektyw Viltrox AF 50mm f/1.8 Nikon Z cena: 1949 zł

  dostępny od ręki
  Ogniskowa
  50mm
  Minimalna wartość przysłony
  f/1.8
  Maksymalna wartość przysłony
  f/16
  Rodzaj mocowania
  Nikon Z
  Kompatybilność z matrycą
  Pełna klatka
  Kąt widzenia
  47°
  Minimalna odległość ostrzenia
  55cm
  Konstrukcja optyczna
  11 elementów w 10 grupach
  Ustawianie ostrości
  MF/AF
  Stabilizacja
  Brak
  Średnica filtra
  55mm
  Waga
  340g
  • Obiektyw o standardowej ogniskowej (dla formatu 35 mm)
  • Element o bardzo niskiej dyspersji
  • 2 elementy o wysokiej przezroczystości
  • 2 elementy asferyczne
  • Wielowarstwowa powłoka HD Nano
  • Silnik krokowy AF STM
  • Port USB-C do aktualizacji oprogramowania

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?