PROMOCJA BLACK WEEKEND

jeszcze tylko  

Kliknij i sprawdź ofertę!

Obiektyw Sony FE GM 12-24 mm f/2.8 + CASHBACK 450 zł + Sony Gwarancja 3 lata DICARDEW3E za 1zł


sony
  cena 14883 zł
  eRaty 12 x 1330 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Obiektyw pełnoklatkowy Sony FE 12–24mm F2,8 GM (SEL1224GM) - Ultra szerokokątny obiektyw klasy premium z serii G Master

  Piękne i gładkie rozmycie tła dzięki przysłonie f/2,8 przy zakresie ogniskowania 12-24 mm

  Niezwykle szeroki kąt widzenia 12 mm dostępny w obiektywie Sony FE GM 12-24 mm f/2.8 umożliwia podkreślenie odległości i stworzenie dynamicznej perspektywy, która zwykle jest poza zasięgiem ludzkiego oka. Dzięki czemu obraz artystycznie jak i wizualnie daje niesamowitą perspektywę.

  Innowacyjna optyka - niezawodna konstrukcja

  Trzy elementy XA (ekstremalnie asferyczne), w tym największy kiedykolwiek wyprodukowany, łączą się z jednym elementem asferycznym w innowacyjnej konstrukcji optycznej, która osiąga oszałamiającą rozdzielczość G Master w całym obszarze obrazu. Dwa Super ED (bardzo niska dyspersja) i trzy szklane elementy ED tłumią aberrację chromatyczną, a nowa powłoka Nano AR Coating II minimalizuje odblaski i refleksy, zapewniając wyrazisty obraz.

  Obiektyw o dużej jasności f/2,8 w całym zakresie ogniskowania

  Zoom 12–24 mm ze stałym maksymalnym otworem f/2,8 jest idealny do fotografowania scen nocnych, gwiaździstego nieba i innych obiektów przy słabym świetle z małą czułością bez konieczności korzystania z bardzo długich czasów otwarcia migawki. Dlatego szczególnie zalecany jest fotografii i filmowania krajobrazu, ale nie tylko.

  Ultra-szeroki - Pozwala zobaczyć więcej

  Zaawansowana konstrukcja optyczna z czterema elementami asferycznymi, w tym trzema typami XA, plus konstrukcja mechaniczna z oryginalnymi silnikami liniowymi XD Sony, w kompaktowym, lekkim obiektywie. Idealny do krajobrazów, scen nocnych i architektury, ten obiektyw zapewnia dodatkową mobilność dla aktywnych fotografów sportowych, którzy robią zdjęcia pod szerokim kątem.

  Silniki liniowe XD dla szybkiego, dokładnego AF i niezawodnego śledzenia ostrości 

  Cztery silniki liniowe XD, po dwa dla każdej grupy ogniskowej obiektywu, przyczyniają się do szybkiego, precyzyjnego autofokusa i śledzenia ostrości, które w pełni wykorzystują potencjał prędkości zapewniany przez korpusy aparatu Alfa o wysokiej wydajności. Nowe algorytmy sterowania maksymalizują odpowiedź układu silnika liniowego XD, jednocześnie zapewniając bezbłędną synchronizację między grupami fokusowymi. Praca jest również cicha przy minimalnych wibracjach.

  Kontrola i niezawodność do profesjonalnych zastosowań

  Przycisk blokady ostrości, przełącznik trybu ostrości, pierścień zoomu, pierścień ostrości i inne elementy sterujące zostały zaprojektowane i ustawione w taki sposób, aby ułatwić obsługę i płynny przebieg pracy. Alternatywne funkcje, które obsługują indywidualne potrzeby fotografowania użytkownika, można przypisać do przycisku blokady ostrości za pomocą ustawień menu korpusu aparatu. Fluorowa powłoka na przednim elemencie oraz konstrukcja odporna na kurz i wilgoć zapewniają wysoką niezawodność w trudnych warunkach.

  1. Pierścień ostrości / 2. Przycisk blokady ostrości / 3. Pierścień zoomu / 4. Przełącznik trybu ostrości

  Niemal doskonały

  Niesamowicie ostry zapewniający piękne gładkie rozmycie tła przy jednoczesnym zapewnieniu niesamowitej przejrzystości i kontrastu. Cztery silniki XD zapewniają szybki i dokładne śledzenie ostrości. Doskonała ergonomia, obiektyw jest lekki wykonany z wysokiej jakości materiałów.

  • Obiektyw Sony FE GM 12-24 mm f/2.8
  • Najwyższej klasy obiektyw z seri GM
  • Doskonały do krajobrazu
  • ultraszerokokątny obiektyw, zakres ogniskowania 12-24 o dużej jasności f/2.8
  • 9-listkowa, kołowa przysłona tworzy piękne efekt miękkiego rozmycia tła
  • Cztery silniki liniowe XD (Extreme Dynamic) o zaawansowanej konstrukcji zapewniają szybsze i dokładniejsze ustawianie ostrości
  • Wytrzymała, odporna na kurz i wilgoć konstrukcja oraz wygodne elementy sterujące
  • Obiektyw sprawdzi się do zdjęć jak i filmów (Wewnętrzne ogniskowanie i specjalna konstrukcja zapewnia zminimalizowany efekt „oddychania” w czasie ustawiania ostrości co jest istotne w czasie filmowania).

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?