PROMOCJA BLACK WEEKEND

jeszcze tylko  

Kliknij i sprawdź ofertę!

Obiektyw Sony FE GM 135mm f/1.8 + CASHBACK 450 zł + Sony Gwarancja 3 lata DICARDEW3E za 1zł


sony
  cena 8428 zł
  eRaty 12 x 753 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Obiektyw Sony FE 135mm f/1.8 GM

   

  Jasny, stałoogniskowy obiektyw 135 mm F1,8 zapewniający doskonałą rozdzielczość efekt bokeh i AF

  Zaawansowana technologia Sony umożliwiła stworzenie teleobiektywu o dużej przysłonie, który pozwala uzyskać zachwycającą rozdzielczość nawet przy wartości F1,8 oraz wspaniały efekt bokeh – znak rozpoznawczy serii G Master.

  Elementy XA i Super ED zapewniają wysoką rozdzielczość nawet przy F1,8

  Elementy XA (Extreme Aspherical), ze szkła Super ED (o bardzo małej dyspersji) i szkła ED użyte w zaawansowanej konstrukcji optycznej skutecznie korygują aberrację, a system nastawiania ostrości z „szybującymi” soczewkami wykorzystuje pomiary korekcji aberracji, co pozwala zachować najwyższą możliwą rozdzielczość aż do krawędzi obrazu w całym zakresie ostrości.

  Piękny i naturalny efekt bokeh

  Niezwykle wysoka precyzja powierzchni elementów XA, dokładna kontrola aberracji sferycznych zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji, oraz 11-listkowa kołowa przysłona tworzą wyjątkowo gładki, elegancki efekt bokeh G Master, który maksymalizuje twórcze możliwości płytkiej głębi ostrości w obiektywie F1,8 o ogniskowej 135 mm.

   

  Soczewki ze szkła ED pozwalają kontrolować aberrację kolorów

  Jeden element ze szkła Super ED (o bardzo niskiej dyspersji) i jeden element ze szkła ED są strategicznie rozmieszczone, aby zapewniać imponującą ostrość poprzez kompensację osiowej aberracji chromatycznej, która często stanowi problem w teleobiektywach o jasnej przysłonie. Oprócz poprawy rozdzielczości ta konfiguracja minimalizuje przebarwienia na krawędziach obiektów, które może wystąpić w tle i na pierwszym planie.

  Podwójne silniki liniowe XD z przodu i z tyłu zapewniają szybki, precyzyjny i cichy autofokus

  Innowacyjne silniki liniowe XD (extreme dynamic) firmy Sony pozwalają utrzymać ostrość na poruszających się obiektach, wykonawcach na scenie lub innych równie dynamicznych obiektach z niesamowitą szybkością, precyzją i niezawodnością. Umożliwiają również sterowanie cichym autofokusem z niskim poziomem wibracji.

   

   

  • Teleobiektyw G Master najwyższej jakości
  • Silnik liniowy XD zapewniający doskonałą reakcję i niski poziom drgań, które przekładają się na szybki, precyzyjny i cichy autofokus
  • Elementy XA i szkło Super ED zapewniają wysoką rozdzielczość całego obrazu
  • Powłoka Sony Nano AR redukująca odblaski i tzw. duszki
  • Ogranicznik zakresu ostrzenia i inne funkcje niezbędne w fotografii profesjonalnej

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?