Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji


sigma
  cena 5590 zł
  eRaty 12 x 499 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (L-mount) + 3 lata gwarancji
  5590 zł
  dostępny u dostawcy
  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji
  5590 zł
  dostępny od ręki
  Zalecane akcesoria

  Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E)

  flagowy obiektyw nowej generacji zoomów Art w ofercie SIGMY i najlepszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie

  Najlepsze wyniki można uzyskać dzięki obiektywowi typu zoom o dużej przysłonie. Kierowanie się tym stwierdzeniem zapewniło niezwykle wysoką rozdzielczość osiągniętą w 14-24mm F2.8 DG DN | Art, pierwszym zoomie linii Art dedykowanym do bezlusterkowców. To samo stwierdzenie leży u podstaw konstrukcji 24-70mm F2.8 DG DN | Art, drugiego zooma linii Art w ofercie SIGMA dla aparatów bezlusterkowych. Obiektyw charakteryzuje się wysoką rozdzielczością od środka do brzegu kadru w całym zakresie ogniskowych, a jednocześnie konstruktorom udało się znacznie zredukować rozmiary i wagę tego szkła. Dodatkowo zgodność z najnowszymi korpusami i funkcjami bezlusterkowców i wsparcie w różnych sytuacjach zdjęciowych czyni ten obiektyw idealnym narzędziem pracy dla profesjonalistów, jak i zaawansowanych fotoamatorów. 

  Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART to flagowy obiektyw nowej generacji zoomów Art w ofercie SIGMY i najlepszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie.

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN oferuje zgodność z różnymi typami najnowszych pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych z mocowaniami L-mount i Sony E, zapewniają nowy poziom wydajności pracy w każdych warunkach fotograficznych. Nie musisz się martwić o ostrość zdjęcia, czy szybkość pracy AF, możesz się skupić na krach i pracy na planie, resztę zrobi zastosowania współczesna technologia. Dodatkowo obiektyw można konfigurować pod własne potrzeby, do przycisku AF-L można przypisać różne funkcje z poziomu korpusu aparatu*, które poprawiają funkcjonalność podczas fotografowania. 

  Zastosowanie silnika krokowego i najnowszego algorytmu z powodzeniem zapewnia równowagę między szybkością AF a jego wyciszeniem. Umożliwia to bezstresowe ustawianie ostrości. Co więcej, ten obiektyw jest kompatybilny z funkcją detekcji twarzy, oka i źrenicy stosowaną najczęściej w bezlusterkowcach, która jest w stanie precyzyjnie ustawić ostrość w fotografii portretowej i reporterskiej.

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  Najlepszy w swojej klasie, standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie, który oferuje wysoką rozdzielczość w całym zakresie ogniskowych. Szybki, ostry i niezawodny do codziennej pracy każdego fotoreportera. Stworzony i zoptymalizowany do współpracy z aparatami bezlusterkowymi. 

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

  Flagowa seria obiektywów zmiennoogniskowych F2.8 Art została opracowana przede wszystkim w celu uzyskania doskonałej wydajności optycznej. Obiektyw wykorzystuje zalety szkła o niskiej dyspersji, w tym sześciu warstw szkła „F” o najniższej dyspersji (FLD) i dwóch arkuszy specjalnego szkła o niskiej dyspersji (SLD), oraz w pełni korzysta z przewagi, jaką zapewnia konstrukcja optyczna zoptymalizowana pod kątem aparatów bezlusterkowych. Zastosowanie trzech soczewek asferycznych tłumi aberracje, takie jak osiowa aberracja chromatyczna czy coma, które są trudne do skorygowania w procesie obróbki zdjęć. Jednocześnie, obok zastosowania powłok Super Multi-Layer Coating, zastosowano też powłoki Nano Porous Coating. Przednia soczewka jest tak zaprojektowana, by była mniej narażona na artefakty (np. odblaski) spowodowane silnym światłem padającym bezpośrednio na nią. Konstrukcja dedykowana pod kątem aparatów bezlusterkowych przyczyniła się do zmniejszenia rozmiaru i masy obiektywu. 

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji

   

  Redukcja flar i blików

  Już na wczesnym etapie procesu projektowania soczewek mierzono flary i duszki, aby ustalić konstrukcję optyczną odporną na silne źródła światła, w tym podświetlenia tylnego. Powłoki SIGMA Super Multi-Layer Coating redukują odblaski i duszki, aby pomóc fotografom w tworzeniu ostrych zdjęć o wysokim kontraście nawet przy tylnym oświetleniu.

  Komfort użytkowania

  Unikalna technologia powlekania soczewek zwana “ NPC (Nano Porous Coating)” zawiera porowatą krzemionkę jako materiał powłokowy. Porowata warstwa krzemionki posiada nanometrowe otwory z powietrzem w środku. Otwory o tej wielkości umożliwiają znaczne zmniejszenie współczynnika załamania światła, co pozwala obniżyć współczynnik odbicia bardziej niż w konwencjonalnych powłokach antyrefleksyjnych. W rezultacie znacznie zmniejszono ilość odbitego światła powodującego rozbłyski i tzw. duszki, co pozwoliło z kolei na uzyskanie wysokiego kontrastu przy fotografowaniu pod światło.

  Obiektyw SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN | Art został wyposażony w najnowszej generacji silnik krokowy, zapewniający szybką i cichą pracę AF oraz niezwykle komfortowe użytkowanie także w trybach detekcji oka i twarzy, oraz podczas wideofilmowania.

  Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E) + 3 lata gwarancji cena: 5590 zł

  dostępny od ręki
  Filtry
  Akcesoria czyszczące
  Ogniskowa
  24-70mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/2.8 
  Maksymalna wartość przysłony
  f/22 
  Rodzaj mocowania
  Sony FE
  Kompatybilność z matrycą
  Sony FE / pełna klatka 
  Kąt widzenia
  84.1-34.3° 
  Minimalna odległość ostrzenia
  18-38 cm 
  Skala odwzorowania
  1:2.9 
  Konstrukcja optyczna
  19 soczewek ułożonych w 15 grupach 
  Liczba listków przysłony
  11 (przysłona kołowa) 
  Ustawianie ostrości
  cichy i szybki AF 
  Stabilizacja
  brak 
  Średnica filtra
  82mm 
  Inne funkcjonalności
  Przełącznik AF/MF,  Przycisk AFL, Przełącznik blokady zoomu
  Osłona przeciwsłoneczna
  w zestawie (LH706-01)  
  Wymiary
  87,8mm x 122,9mm 
  Waga
  835 g 
  • Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (Sony E)
  • Osłona przeciwsłoneczna
  • Dekiel przedni i tylny
  • Futerał
  • znakomita jakość obrazu
  • przełącznik blokady zooma
  • osłona przeciwsłoneczna z blokadą
  • 11-listkowa kołowa przysłona
  • pancerny mosiężny bagnet
  • kompatybilny z korekcją aberracji obiektywu w aparacie

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?