Gimbal Moza AirCross 3

ID: 23865

moza
  cena 1899 zł
  eRaty 12 x 170 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Gimbal Moza AirCross 3
  1899 zł
  dostępny od ręki
  Gimbal Moza AirCross 3 Pro Kit
  2299 zł
  dostępny od ręki

  Stabilizator Gudsen Moza AirCross 3

  Linia lekkich i kompaktowych gimbali firmy MOZA właśnie powiększyła się o AirCross 3, czyli lżejszy i bardziej kompaktowy gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców. Dzięki nowej składanej konstrukcji AirCross 3 przenoszenie, konfiguracja i użytkowanie urządzenia są prostsze niż kiedykolwiek.

  Składana i przekształcalna konstrukcja

  Moza AirCross 3 to cztery gimbale w jednym. Dzięki połączeniu trybów klasycznego, Sling i Dual-Handle oraz rozszerzeniu uchwytu, pionowa, jednoręczna konstrukcja gimbala AirCross 3 niezmienne cieszy się dużym uznaniem w świecie filmowym. Tryb klasyczny pozwala utrzymać kamerę stabilnie w pozycji pionowej. Taką samą funkcję w przypadku niskich ujęć pełni tryb Sling. Tryb Dual-Handle jest przeznaczony dla filmowców, którzy wolą trzymać pionową rękojeść w jednej ręce, a poziomą w drugiej, aby zapewnić bardziej precyzyjne sterowanie w czasie filmowania. Gimbal AirCross można również bez problemu przymocować do urządzenia MOZA Slypod, używając rozszerzenia uchwytu. Wystarczy przymocować gimbal do Slypoda za pomocą gwintu statywu pod silnikiem obrotu prawo/lewo i zamienić AirCross3 w slider.

  Kompaktowa konstrukcja i duża moc

  AirCross 3 składa się do rozmiaru kartki papieru A4 o wymiarach 10,63’’ x 8,85’’, co ułatwia transport i przechowywanie. Dzięki imponującej kompaktowej konstrukcji można go spakować w kilka chwil i przygotować do następnej sesji filmowej. Mimo niewielkich rozmiarów AirCross 3 jest urządzeniem o ogromnych możliwościach, również dzięki mocniejszym silnikom i zaktualizowanemu algorytmowi Deep Red. AirCross 3 waży zaledwie 1,5 kg, a z trójnogiem i wyposażeniem do 3,2 kg. Co najważniejsze, jest kompatybilny z większością lustrzanek i bezlusterkowców na rynku.

  Układ zasilania MOZA Spark 3.0

  Dzięki ulepszonemu akumulatorowi MOZA AirCross 3 może pracować nawet 19 godzin na pełnym naładowaniu. Wbudowany akumulator o dużej pojemności 3 500 mAh jest nie tylko wytrzymały, ale i można go ładować za pomocą zasilacza zewnętrznego przez port USB. Jest to świetne rozwiązanie dla operatora kamery, który musi się przemieszczać, jak również dla każdego fotografa, który chce nagrywać filmy poklatkowe przez całą noc.

  Najwyższa jakość wykonania

  MOZA AirCross 3 ma ulepszoną i wzmocnioną metalową konstrukcję, która jest także przyjemniejsza w dotyku, jakby była przedłużeniem ręki. Ulepszono również silniki, co oznacza, że bez obciążenia będą zużywać mniej energii, a także że będą działać o wiele dłużej, co pozwoli na całodzienne filmowanie.

  Dzięki algorytmowi Deep Red AirCross 3 osiąga o wiele lepsze wyniki, jeśli chodzi o kontrolę położenia, przewidywanie zachowań i odblokowywanie konfiguracji osobliwych, co zapewnia wyższy poziom stabilności ujęć i kontroli nad nimi.

  MOZA AI

  Aby rozpocząć nagrywanie, po prostu wykonaj znany na całym świecie gest OK. Jeśli chcesz je zatrzymać, wyciągnij dłoń płasko w kierunku kamery. Genialna konstrukcja sztucznej inteligencji MOZA pozwala na precyzyjne rozpoznawanie twarzy i ciała dzięki połączeniu dużej mocy obliczeniowej i kamery 1 MP w tak małym urządzeniu. Od teraz śledzenie obiektów będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli zgubisz śledzony obiekt, system MOZA AI może go ponownie namierzyć w ciągu 5 sekund.

  Większa prostota dla większych możliwości

  Tryb portretowy staje się coraz bardziej popularny dzięki Tik Tok i Instagram Stories. MOZA ulepszyła funkcję zdjęć w trybie portretowym, projektując nową dwuwarstwową szybkozłączkę. Nie potrzeba żadnych dodatkowych rozszerzeń ani akcesoriów, aby zamienić kamerę i gimbal w maszynę do mediów społecznościowych. MOZA zaktualizowała również interfejs użytkownika AirCross 3. Teraz graficzne menu paska bocznego jest znacznie łatwiejsze do zrozumienia i użycia.

   

  Gimbal Moza AirCross 3 cena: 1899 zł

  dostępny od ręki
  Liczba osi
  3
  Maksymalne obciążenie
  3,2
  Bateria
  litowo-jonowa (Li-Ion)
  Pojemność baterii
  3500 mAh
  Czas pracy
  19 godzin
  Waga
  1,3
  • stabilizator Moza Aircross 3
  • płytka z szybkozłączką
  • mini statyw
  • komplet kabli
  • uchwyt obiektywu
  • śruba uchwytu obiektywu
  • instrukcja obsługi
  • Kompatybilność z wieloma modelami aparatów oraz większa przestrzeń montażowa
  • Duża pojemność baterii oraz szybkie ładowanie(1,4h)
  • Innowacyjna budowa dla łatwiejszej obsługi
  • Wyświetlacz OLED
  • Maksymalne obciążenie 3,2 kg
  • Waga gimbala 1,3kg
  • Czas pracy na baterii do 19 h

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?