BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

ID: 19928

BLACKFRIDAY
cena 1099 zł
eRaty 12 x 98 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

LOUPEDECK LIVE

Konsola mocy dla fotografów, twórców wideo i audio oraz streamerów!

 

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

PRZYSZŁOŚĆ TWORZENIA.

BĄDŹ KREATYWNY. WYBIERZ INTUICYJNOŚĆ. PRZEJDŹ NA LIVE!

 

Niezależnie od tego, czy tworzysz zdjęcia lub filmy, kontrolujesz stream’a, grasz w gry czy przeglądasz Internet – Loupedeck Live to potężna i konfigurowalna konsola zaprojektowana tak, aby narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, były na wyciągnięcie ręki.


Będąc naturalnym rozszerzeniem klawiatury, myszy, tabletu graficznego i piórka, Loupedeck Live usprawnia pracę, dając Ci więcej czasu na skupienie się na rzeczach, które mają znaczenie – wyrażaniu swojej kreatywności i łączeniu się z ludźmi.


Dzięki płynnie działającym oraz intuicyjnym elementom sterującym, znajdującym się w kompaktowej i przenośnej obudowie klasy premium, Loupedeck Live powstał, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom – w studio, w podróży lub w domu.


Poznaj bliżej Loupedeck Live!

 

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

 

FOTOGRAFIA, WIDEO, AUDIO I GRAFIKA

 

Przechwytuj, komponuj, twórz, edytuj, przetwarzaj i publikuj. Loupedeck Live został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim Twoim kreatywnym potrzebom i szybko dostosowuje się do Twojego unikalnego przepływu pracy.


Przypisz dowolne narzędzie lub funkcję do konfigurowalnego interfejsu i uruchamiaj ulubione aplikacje jednym naciśnięciem przycisku.


Dedykowane panele robocze Loupedeck Live i pełna kontekstowość działania sprawiają, że konsola dopasowuje się do Twojego trybu pracy, umożliwiając szybką nawigację między aplikacjami. Live to również Twój własny panel startowy – od natywnych integracji ze wszystkimi głównymi programami kreatywnymi, aż do sterowania na poziomie systemu operacyjnego.

 

ADOBE LIGHTROOM CLASSIC

Usprawnij pracę w Adobe Lightroom Classic.

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Lightroom Classic to idealne rozwiązanie do edycji zdjęć. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi i funkcji, a nawet automatyzuj różne etapy edycji przez jedno naciśnięcie przycisku. Rozpocznij edycję od razu dzięki domyślnym panelom narzędziowym, podzielonym na każdy etap procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak importowanie, ocenianie, dostosowywanie kolorów i eksportowanie szybko i bez wysiłku.

 

ADOBE PREMIERE PRO CC

Precyzyjna edycja wideo włączając color grading w Premiere Pro CC. 

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Premiere Pro CC zapewnia profesjonalistom szybszy montaż wideo i kolor korekcje. Zorganizuj swoje ulubione narzędzia i funkcje w swoich panelach narzędziowych lub skorzystaj z domyślnych obszarów roboczych Loupedeck Live dla Premiere Pro. Organizuj konsolę po swojemu z niezbędnymi narzędziami i funkcjami wymaganymi na każdym etapie procesu edycji wideo. Loupedeck Live może bezproblemowo dostosować się do bieżącej konfiguracji i pracować w synchronizacji z używanymi narzędziami i oprogramowaniem.

 

ADOBE AFTER EFFECTS CC

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

Pełna integracja Loupedeck Live z Adobe After Effects CC sprawia, że edycja i kolorowanie efektów staje się wydajne oraz intuicyjne. Loupedeck Live jest wyposażony w panele robocze przeznaczone dla różnych systemów pracy, umożliwiając szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych Adobe After Effects. Loupedeck Live oferuje pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł lub możesz płynnie pracować między ulubionymi narzędziami do edycji.

 

ADOBE PHOTOSHOP CC

Przejmij kontrolę nad przepływem pracy w programie Photoshop od początku do końca dzięki Loupedeck Live.

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

Loupedeck Live przyspiesza edycję i retusz, wyciągając wszystko, czego potrzebujesz pod Twoje palce. Zaprojektowany do współpracy z myszą i klawiaturą, Loupedeck Live zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi, funkcji i profili, eliminując potrzebę przełączania menu. Wyposażony w domyślne panele narzędziowe zorganizowane według typów projektu, nawigację po warstwach, zarządzanie panelami oraz regulacje kolorów, dostosowywanie ustawień narzędzi pędzla i nie tylko. Wszystko to możesz teraz wykonać za pomocą prostego obrotu i kliknięcia pokrętła lub przez naciśnięcie przycisku.

 

FINAL CUT PRO X

Zorganizuj sobie pracę i produktywność dzięki Final Cut Pro X

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!


Natywna integracja Loupedeck Live z Final Cut Pro X przyspiesza montaż i edycję filmów. Loupedeck Live zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do organizowania mediów, nawigowania po osi czasu, wycinania i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów – wszystko za pomocą jednej eleganckiej, konfigurowalnej konsoli. Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i pokrętło można dostosować do własnego stylu edycji!

 

ADOBE ILUSTRATOR

Uprość proces tworzenia projektów i ilustracji w programie Adobe Illustrator dzięki natywnej integracji z Loupedeck Live.

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

Zyskaj intuicyjną i błyskawiczną kontrolę nad narzędziami, których używasz najczęściej poprzez szybko dostępne, panele robocze Loupedeck Live. Loupedeck Live zapewnia natychmiastowy dostęp do używanych narzędzi i pozwala usprawnić różne etapy przepływu pracy bez poświęcania czasu i artystycznej integralności. Szybko poruszaj się po programie Illustrator i kontroluj wszystko, od wysokości i szerokości linii po czcionki. Loupedeck Live jest w pełni konfigurowalny i zapewnia bezproblemową edycję. Możesz dostosować każdy przycisk lub pokrętło do swoich potrzeb, jednocześnie będąc w stanie łatwo przełączać się między oprogramowaniem, a narzędziem pióra.

 

ADOBE AUDITION

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!


Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Audition sprawia, że edycja i komponowanie dźwięku jest szybsze i bardziej intuicyjne dzięki szybkiemu dostępowi do wszystkich niezbędnych narzędzi. Adobe Audition jest wyposażony w panele narzędziowe przeznaczone do różnych systemów pracy. Live to pełna kontrola nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł i bezproblemowa praca w ulubionych narzędziach do edycji.

 

 

TWÓRZ SZYBCIEJ

TWÓRZ I EDYTUJ W LOCIE.

Uzyskaj szybki dostęp do wszystkich elementów sterowania mediami, dźwiękiem i obrazem. Koniec z przedzierania się przez kolejne złożone menu – szybko dostosuj ekspozycję, odcień i nasycenie dzięki pokrętłom. Loupedeck Live działa kontekstowo, umożliwiając swobodne poruszanie się między oprogramowaniem. Przyspiesz swoją pracę jeszcze bardziej dzięki makrom i niestandardowym akcjom do automatyzacji sekwencji – wszystko za pomocą jednego naciśnięcia przycisku!


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

PRACUJ PO SWOJEMU

EDYCJA NA TWÓJ SPOSÓB.


Dzięki integracji profili własnych Loupedeck Live może sparować się z dowolnym używanym oprogramowaniem. Korzystając z oprogramowania konfiguracyjnego Loupedeck, możesz budować profile dla dowolnej aplikacji, co daje pełną kontrolę nad sposobem pracy, jednocześnie rozszerzając funkcjonalność Twojej konsoli.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I KONSTRUKCJA

WYKONANIE PREMIUM – BRAK OGRANICZEŃ. 


Zaprojektowana, aby dostarczyć spójne i niezawodne wsparcie dla wszystkich aspektów tworzenia, Loupedeck Live ma kompaktową obudowę premium z dotykowymi analogowymi pokrętłami, dostosowywanymi przyciskami, podświetleniem LED i nie tylko. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie pasuje do ustawienia na biurku lub zabrania ze sobą. Loupedeck Live zawiera również podstawkę, która podpiera konsolę pod idealnym kątem, aby zapewnić wygodę podczas edycji.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

BĄDŹ ZORGANIZOWANY

OSZCZĘDZAJ CZAS DZIĘKI SWOIM PANELOM ROBOCZYM


Loupedeck Live jest wyposażony w zestaw gotowych paneli roboczych z powszechnie używanymi funkcjami, dostosowanymi do każdego etapu procesu twórczego. Dzięki dopasowanym kolorystycznie, dostosowywanym przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym możesz stworzyć dowolną liczbę paneli roboczych. Możesz je dzielić według etapu edycji, typu projektu lub w inny dowolny sposób.

 

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

 

NATYWNA OBSŁUGA

GOTOWY DO PRACY OD RAZU PO WYJĘCIU Z PUDEŁKA


Loupedeck Live zapewnia natywne, pełne integracje z Twoim ulubionym oprogramowaniem kreatywnym. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji edycji, wszystko dla wygodnego tworzenia. Doświadcz wydajniejszego i bardziej intuicyjnego środowiska pracy w Premiere Pro, Photoshop, Lightroom, After Effects i nie tylko. Od teraz wszystkie z jednym eleganckim i wygodnym interfejsem!

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

STREAMING

Przejdź na Live i przygotuj się na nowy poziom streamingu! 


Streamowanie jest sporym i wielozadaniowym wyzwaniem - między graniem w grę, a rozmową z widzami zarządzanie wszystkimi elementami może być dość wymagające.

Loupedeck Live powstał, aby Cię wspierać – dając pełną kontrolę przez swoje przyciski i pokrętła. Rozpocznij transmisję na żywo w kilka sekund, bez wysiłku przełączaj sceny i źródła, dostosowuj kanały audio w locie i wiele, wiele więcej.

 

STREAMLABS AND OBS STUDIO

Wykorzystaj Loupedeck Live do szybszego, płynniejszego i bardziej spersonalizowanego używania Streamlabs / OBS.

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!


Intuicyjnie kontroluj strumienie wideo na żywo za pomocą gotowych profili Loupedeck Live dla Streamlabs i OBS Studio. Popraw jakość produkcji swoich treści, kontroluj każdą część streamu i ciesz się większą ilością czasu na kontakt z publiką!


Uwaga! Wyłącznie dla systemu Windows.

 

 

TWITCH

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i fanami dzięki Twitch i Loupedeck Live.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!


Loupedeck Live upraszcza tworzenie nowych, ekscytujących treści strumieniowych, pozostając w kontakcie z publicznością. Miej oko na liczbę widzów podczas zarządzania trybami czatu, prowadzenia reklamy lub wysyłania wstępnie zdefiniowanych wiadomości na czacie, a wszystko to za jednym naciśnięciem przycisku.

 


SPOTIFY

Zainspiruj się Spotify i Loupedeck Live!


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!


Muzyka jest istotnym źródłem inspiracji. Loupedeck Live zapewnia natychmiastowy dostęp do Spotify, nawet gdy działa w tle. Wybierz idealny utwór lub playlistę, płynnie dostosuj głośność, aby uzyskać przyjemniejsze doznania twórcze.


Uwaga: Komendy API są dostępne tylko dla użytkowników Spotify Premium.

 

 

CUSTOM PROFILES

Profile własne można tworzyć, pobierać i udostępniać dla dowolnego oprogramowania, w którym chcesz wykorzystać Loupedeck Live, włączając aplikacje, które obsługiwane są natywnie. Profile własne opierają się na skrótach klawiaturowych i makrach, podczas gdy obsługa natywna umożliwia również korzystanie z działań opartych na API, czyli bezpośredniej kontroli oprogramowania.

 


SYSTEM OPERACYJNY

Loupedeck Live to naturalne rozszerzenie Twojej klawiatury, myszy, tabletu i piórka. Zaprojektowany, aby umożliwić dostęp i pracę jedną ręką – wszystkie narzędzia i obszary robocze są łatwo dostępne. Loupedeck Live jest w pełni adaptowalny, może nawet pomóc w zarządzaniu i kontrolowaniu systemu operacyjnego MacOS lub Windows!


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 


STREAMUJ JAK PRO

PRZEJMIJ KONTROLĘ.

Loupedeck Live został zaprojektowany, aby zapewnić większą kontrolę nad każdym aspektem transmisji. Wypróbowana i przetestowana organizacja profili za pomocą paneli narzędziowych i stron umożliwia grupowanie funkcji w sposób odpowiadający Twoim potrzebom i stylowi, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz w danym momencie


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

 

PRECYZYJNE STEROWANIE

INTUICYJNA KONTROLA DŹWIĘKU.

Uzyskaj pełną kontrolę nad dźwiękiem strumieniowym. Dostosuj głośność kanałów audio strumienia i poziomy mikrofonów bez odrywania wzroku od gry. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi Loupedeck Live tworzenie, aranżowanie i dostosowywanie dźwięku na żywo są szybkie i łatwe.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 


DOSKONAŁA JAKOŚĆ

STWORZONY BY SŁUŻYĆ.


Solidna konstrukcja Loupedeck Live została zaprojektowana tak, aby długo, intensywnie i wygodnie użytkować sprzęt. Konsola jest wyposażona w wysokiej jakości pokrętła, dotykowy wyświetlacz LCD i fizyczne przyciski z podświetleniem RGB. Wszystko doskonale rozplanowane i zamknięte w wysokiej jakości aluminiową obudowę. Live posiada podpórkę, która utrzymuje konsolę pod idealnym kątem.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 


WSZYSTKO PO TWOJEMU

TWÓJ STREAM, NA TWÓJ SPOSÓB.

Loupedeck Live pozwala dostosować wszystko do Twoich potrzeb – pokrętła, ekran dotykowy i fizyczne przyciski. Posiada również możliwość używania na przyciskach LCD własnych ikon i grafik. Możesz nawet zautomatyzować sekwencje za pomocą akcji, makr i opóźnień.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 

 

POŁĄCZ. ANGAŻUJ. PRZEJDŹ NA ŻYWO.

POŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ WIDOWNIĄ.

Buduj swój stream, łącząc się i angażując odbiorców. Dzięki natywnej integracji Loupedeck Live z Twitch, pozostawanie w kontakcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Błyskawicznie korzystaj z podstawowych funkcji czatu, wysyłaj wiadomości naciskając przycisk, szybko twórz i otwieraj klipy oraz odtwarzaj reklamy – wszystko poprzez jeden intuicyjny interfejs.


Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE | promocja Black Friday!

 


ZGODNOŚĆ Z TWOIM ULUBIONYM OPROGRAMOWANIEM


W zestawie z Loupedeck Live:


Wszystkie wymienione powyżej profile natywnej obsługi wraz z przyszłymi aktualizacjami bezpłatnie.
Nieograniczone opcje tworzenia profili własnych – Custom Profiles

 

 

SKONFIGURUJ SWÓJ LOUPEDECK LIVE Z DOWOLNYM OPROGRAMOWANIEM


W oprogramowaniu Loupedeck można budować własne profile (Custom Profiles), które umożliwiają korzystanie z urządzenia w dowolnej aplikacji.


W Loupedeck stawiamy na swobodę twórczą! Profile są właśnie od tego! Twórz i udostępniaj własne profile społeczności Loupedeck i odblokuj swój potencjał twórczy.

Dowiedz się więcej i pobierz bezpłatnie dostępne gotowe profile: https://loupedeck.com/en/profiles

 


 

Loupedeck Software 4.0 UI Tutorials

LoupeDeck LIVE cena: 1099 zł

dostępny od ręki

SPECYFIKACJA

Wyświetlacz
4,3-calowy wyświetlacz LCD 480 × 272 pikseli z pojemnościowym panelem dotykowym
Przyciski
8 okrągłych przycisków z podświetleniem RGB
Pokrętła
6 nieograniczonych enkoderów obrotu z zapadkami i przyciskiem
Wymiary
150 x 110 x 30 mm
Waga
230g

WYMAGANIA SYSTEMOWE

SYSTEM OPERACYJNY
Win 10
Mac 10.14 lub nowszy
USB-C
OPROGRAMOWANIE WSPIERANE NATYWNIE
• Streamlabs OBS (tylko dla Widows)
• OBS Studio
• Twitch
• Spotify Premium
• Philips Hue Bridge
• Adobe Lightroom Classic
• Adobe Photoshop oraz Camera Raw
• Adobe Premiere Pro
• Adobe After Effects
• Adobe Illustrator
• Adobe Audition
• Final Cut Pro X (v 10.0) (tylko MacOS)
• Ableton Live (v.10.0)
• Capture One Pro (MacOS natywnie / Windows przez Custom Profile)

…oraz wiele innych włączając DaVinci Resolve, Apple Logic Pro X, Affinity Photo i Designer, Blender poprzez Custom Profiles. Sprawdź tutaj!
https://support.loupedeck.com/downloads#custom-profiles

* Natywna obsługa Loupedeck zawsze dla najnowszej wersji programu.
 • • Konsola Loupedeck Live
 • • Kabel USB-C (przejściówka z USB-C na USB-A w zestawie)
 • • Podstawka do Loupedeck Live
 • Zgrabna konstrukcja o potężnych możliwościach
 • Wsparcie dla najpopularniejszych programów edycyjnych
 • Szeroki wachlarz konfiguracji
 • Najpotrzebniejsze narzędzia i funkcje pod ręką
 • Możliwość tworzenia profili i paneli narzędziowych
 • Automatyzacja sekwencji za pomocą akcji, makr i opóźnień
 • Płynny oraz intuicyjny interfejs przyspiesza i usprawnia obieg pracy
 • Poręczna aluminiowa obudowa, dotykowy panel LCD, analogowe pokrętła z podświetleniem RGB

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?