Wietrzenie magazynu!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach!

LoupeDeck | Testuj przed zakupem

 

Wypożycz i testuj przez tydzień!
Sprawdź się w roli DJ-a kolorów i miksuj tak, jak lubisz ;)

 

ZASADY WYPOŻYCZENIA

 

 1. Korzystając z naszej Wypożyczalni, zamów  wybraną konsolę  (PLUS / LIVE / CT), podając dogodny dla siebie termin (okres 7 dni kalendarzowych).
 2. Każde zamówienie jest weryfikowane przez sklep pod kątem dostępności. Proszę oczekiwać potwierdzenia, w którym otrzymasz Umowę Wypożyczenia wraz z danymi do płatności. Odeślij podpisaną umowę (skan, zdjęcie) i opłać zamówienie.
 3. Kaucja jest płatna i zwrotna w 100%. Jeśli po okresie wypożyczenia zdecydujesz się na zakup danego modelu konsoli to kaucja (zawierająca rabat) przechodzi na poczet płatności za nowe urządzenie. Przy odbiorze w salonie honorujemy płatność gotówką lub blokada na karcie. W przypadku wysyłki sugerujemy przelew przedpłata lub płatność online.
 4. Po okresie wypożyczenia odsyłasz towar na Swój koszt.

  Adres zwrotny:

  Foto-Plus
  ul. Aleksandry 28
  30-837 Kraków

 5. Gdy otrzymamy i potwierdzimy zwrot, wyślemy Ci nową konsolę lub oddamy pieniądze.
 6. W kwestiach tutaj nie ujętych obowiązuje ogólny Regulamin Wypożyczalni

Konsola edycyjna LoupeDeck+ | Testuj za darmo przez tydzień!

LOUPEDECK+ to ulepszona wersja konsoli do manualnej edycji zdjęć. Teraz jest kompatybilna z Adobe Lightroom Classic, Lightroom 6 i nowsze, Photoshop CC z Camera Raw, Premiere Pro CC, After Effects CC, Audition CC, Final Cut Pro X i Skylum Aurora HDR, a także docelowo z Capture One PRO. Wyróżnia się także lepszą jakością wykonania. Dzięki niej postprodukcja staje się płynniejsza, wygodniejsza i bardziej kreatywna. Specjalnie zaprojektowany kontroler zawiera pokrętła, rolki i przyciski. Urządzenie jest kompatybilne ze środowiskiem Mac i Windows. Idealna propozycja dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Uwolnij się od klawiatury i myszki, które Cię rozpraszają!

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 1069 zł

Konsola edycyjna LoupeDeck CT > Testuj za darmo przez tydzień!

Loupedeck Creative Tool to konsola nowej generacji, która stanowi wszechstronne narzędzie dla kreatywnych zawodowców zajmujących się fotografią, wideo, produkcją muzyczną, projektowaniem graficznym i przemysłowym. Unikalny design połączony z elastycznym interfejsem przybliża często używane funkcje poprzez zmieniające opis przyciski z wyświetlaczem, pokrętła i ekrany dotykowe całkowicie dostosowywane do Twojego osobistego stylu pracy.

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 2195 zł

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE > Testuj za darmo przez tydzień!

Loupedeck Live to potężna i konfigurowalna konsola skryta w kompaktowej i przenośnej obudowie klasy premium. Zaprojektowana z myślą o twórcach z kręgu fotografii, wideo, audio oraz grafiki. Loupedeck Live usprawnia pracę, dzięki przemyślanej konstrukcji, w której najbardziej potrzebne narzędzia i funkcje są na wyciągnięcie ręki. Nowa forma kreacji oraz możliwość personalizacji unikalnego przepływu pracy przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 1179 zł

Konsola edycyjna LoupeDeck LIVE S > Testuj za darmo przez tydzień!

LOUPEDECK LIVE S to młodsza siostra popularnej konsoli edycyjnej, która ułatwia streaming i tworzenie treści. Strumieniuj swoje najlepsze treści, łącz się z publiką, bez wysiłku dostosuj dźwięk i zarządzaj codziennymi zadaniami związanymi z produktywnością za pomocą jednego prostego i łatwego w użyciu interfejsu.

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 799 zł

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.