Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

ID: 29440

cena 2190 zł
Raty 0%!10 x 219 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

LensBaby Composer Pro II

Firma LensBaby wyszła na wprost oczekiwaniom klientów, którzy chcą bardziej kreatywnie wykorzystać swój sprzęt fotograficzny. Stworzono modułowy zestaw, którego podstawą jest tzw. Composer. Jest to adapter mocowany do korpusu aparatu z gniazdem, do którego wkładamy odpowiedni obiektyw marki Lensbaby. W porównaniu z tradycyjnym obiektywem, w którym ostrość ustawiana jest na płaszczyźnie równoległej do matrycy, Composer Pro II posiada konstrukcję z przegubem kulowym, która pozwala na pochylenie obiektywu aż o 15° w dowolnym kierunku. Ulepszona w porównaniu z poprzednikiem konstrukcja jest solidniejsza i pozwala na bardziej precyzyjne operowanie funkcją pochyłu.

Różne efekty dzięki różnym obiektywom

System Optic Swap, którego podstawą jest Composer PRO II może być wykorzystywany w celu uzyskania bardzo różnych efektów, w zależności jakiego obiektywu użyjemy. LensBaby oferuje kilka rodzajów efektów w swoich obiektywach - Edge, Sweet, Swirl, Obscura, czy Creative Bokeh Optic - w różnych konfiguracjach ogniskowych. Nawet jeśli zmienisz aparat na inny system, swoich obiektywów Lensbaby możesz używać z innymi mocowaniami bagnetowymi. Wystarczy, że dokupisz adapter Composer PRO II z odpowiednim bagnetem.

EDGE

Znajdź swoją ostrość! Stwórz ostry wycinek ostrości w kadrze w dowolnym miejscu, otoczony miękkim rozmyciem i efektem bokeh. Uwypuklij to co najważniejsze i przyciągaj wzrok widza, podkreślaj szczegóły na pierwszym planie i w tle oraz rozmywaj całą resztę dzięki efektowi EDGE. Efekt miniatury? Z tym obiektywem to bułka z masłem.

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

SWEET

Jakie to słodkie! Wyróżnij swój obiekt w ostrym, okrągłym, punkcie ostrości w centrum kadru. Efekt sweet jest o wiele bardzie delikatny niż Edge, dzięki czemu, efekt rozmycia tła bokeh jest spokojniejszy i przejście z obszaru nieostrości w ostrość jest na większej odległości od centrum. Portret z pięknym, charakterystycznym rozmyciem na wyciągnięcie ręki.

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

Swirl - Twist

Rozmycie tła na Twoich zdjęciach może być bardziej zakręcone niż włoskie lody. Jeśli masz dość kolorowych ciapek w tle i chcesz pójść krok do przodu, to tzw swirly bokeh jest tym, czego Ci potrzeba. Zakręcone kolorowe ciapki w tle są zdecydowanie ciekawsze i bez wątpienia przyciągną wzrok oglądających zdjęcia.

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

Creative Bokeh Optic

Obiektyw Creative Bokeh ma stosunkowo prostą konstrukcję optyczną, ale jego moc przejawia się w wymiennych krążkach, które odpowiadają za niestandardowe rozmycie tła.

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

Obscura Optic Pinhole

Camera Obscura - od tego zaczęła się fotografia. To właściwie nie jest obiektyw, a specyficzne doznanie fotograficzne. Fotografia otworkowa wymaga umiejętnego balansowania pomiędzy światłem a jego brakiem, jest dla ludzi cierpliwych i chcących zmierzyć się z tym, z czym mierzyli się pionierzy fotografii.

Obiektyw LensBaby Composer Pro II with Edge Optic 50mm f/3.2 (Canon RF)

LensBaby Composer Pro II cena: 2190 zł

pytaj o dostępność
Ogniskowa
50mm 
Minimalna wartość przysłony
f/3.2 
Maksymalna wartość przysłony
f/22 
Rodzaj mocowania
Canon RF
Kompatybilność z matrycą
pełna klatka 
Konstrukcja optyczna
8 elementów w 6 grupach 
Liczba listków przysłony
Ustawianie ostrości
manualne 
Stabilizacja
brak 
Średnica filtra
46mm 
Inne funkcjonalności
kompatybilność z systemem Lensbaby Optic Swap  
Osłona przeciwsłoneczna
brak 
  • LensBaby Composer Pro II wraz z obiektywem Edge 50mm F/3.2
  • metalowa konstrukcja LensBaby Composer Pro II
  • kompatybilność z systemem Lensbaby Optic Swap
  • możliwość pochylania obiektywu w zakresie 0-15°

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?