Lampa LED Newell RGB Pravaha


  cena 1199 zł
  eRaty 12 x 107 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Lampa LED Newell RGB Pravaha to wszechstronne urządzenie stworzone z myślą o twórcach wideo i fotografach, którym zależy na dużej mocy światła, szerokim zakresie regulacji temperatury barwowej, mnogości kolorów w systemach HSI oraz RGBCW, oraz dostępie do gotowych efektów specjalnych. Wszystkie te funkcje zamknięto w niewielkiej obudowie z wbudowanym systemem chłodzenia, która idealnie sprawdzi się w domu, studiu, podczas realizacji zleceń komercyjnych lub plenerów. Dołączony do zestawu klosz zapewnia jeszcze większą moc światła, a mocowanie w systemie Bowens pozwala podłączyć do lampy dziesiątki innych modyfikatorów. Urządzeniem można sterować zdalnie lub za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Nie zabrakło również ergonomicznej torby, która zapewni wygodny transport i przechowywanie.

  Niewielka lampa o dużej mocy
  Szukasz wszechstronnej lampy, która znajdzie zastosowanie w studiu, na planie filmowym, w czasie sesji fotograficznych lub podczas kręcenia vlogów w domowym zaciszu? Newell RGB Pravaha to idealne rozwiązanie dla filmowców, youtuberów, streamerów, a także operatorów i fotografów pracujących na weselach. Niewielka lampa ważąca zaledwie 1,2 kg pozwoli osiągnąć zarówno mocne białe światło, jak i cieszyć się niemal nieograniczonymi możliwościami kreacji scen za pomocą kolorów. 4 tryby działania (CCT, HSI, RGBCW oraz FX) to wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć jeszcze lepsze zdjęcia i filmy!

  Regulowana temperatura barwowa
  Lampa LED Newell RGB Pravaha oferuje imponujący zakres regulacji temperatury barwowej. Zimne światło może przyjąć tu wartość nawet 10000 K. A może zależy Ci na tym, aby atmosfera kreowanej sceny była wyjątkowo ciepła? Najniższa dostępna wartość ciepłego światła to 2800 K. Co ważne, pomiędzy tymi granicznymi parametrami, masz aż 73 stopnie regulacji! Oznacza to, że podczas pracy z lampą Newell RGB Pravaha temperatura barwowa będzie zawsze dopasowana do scenografii, emocji lub klimatu scen, na których Ci zależy!

  Mnogość kolorów
  Potrzebujesz czegoś więcej, niż białego światła regulowanego w trybie CCT? Sięgnij po imponujące palety kolorów oferowane w wariancie HSI oraz RGBCW. Pierwszy z trybów oferuje aż 36 tysięcy różnych barw regulowanych za pomocą 360-stopniowego parametru hue (H), 100-stopniowej saturacji (S) i intensywności (I). Jeszcze większy zakres kolorów oferuje paleta RGBW. Oprócz regulacji czerwonego (RED), zielonego (GREEN) oraz niebieskiego (BLUE) możesz również zarządzać temperaturą barwową. Dzięki temu kolorowe światło zyska cieplejsze lub zimniejsze odcienie. Wierne oddanie barw i głębi tonów sprawią, że Twoje filmy i zdjęcia staną się jeszcze piękniejsze!

  Jeszcze więcej mocy
  W zestawie z lampą LED Newell RGB Pravaha znajdziesz wyjątkowy modyfikator, który pozwoli zwiększyć moc generowanego światła. Wszystko za sprawą unikalnej konstrukcji zwężającej wiązkę światła, a także srebrnej powłoki zastosowanej wewnątrz czaszy. Klosz pozwoli jeszcze lepiej ukierunkować światło i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będzie zależało Ci na precyzji, większej mocy i jeszcze bardziej realistycznym oddaniu określonych emocji budowanych na zdjęciach lub w filmach.

  Ognisko, radiowóz i fajerwerki
  Tworzenie wyjątkowych scen z wykorzystaniem świetlnych efektów specjalnych nigdy nie było prostsze! Lampa LED Newell RGB Pravaha oferuje aż 10 tematycznych trybów pracy. Pozwolą one zasymulować koguty radiowozu, ambulansu lub wozu strażackiego, ogień, zepsutą żarówkę, fajerwerki, telewizor lub błyski fleszy. Nie zabrakło też kreatywnego trybu płynnie zmieniających się kolorów. Każdy z efektów specjalnych oferuje 10-stopniową skalę regulacji częstotliwości zmiany. Możesz nimi sterować zarówno z poziomu panelu lampy, jak i aplikacji mobilnej. Zobacz, jak działa magia kina, urozmaicając swoje materiały wideo efektownym światłem, bez konieczności inwestowania w dodatkowe elementy scenografii!

  Czytelny ekran LCD
  Wygodną kontrolę parametrów światła zapewnia ergonomiczny panel wyposażony w 2 pokrętła z wbudowanymi przyciskami oraz czytelny ekran LCD o przekątnej 1,8". Jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić, na jakim kanale i w jakiej grupie pracuje lampa, jaka jest jej aktualna temperatura i czy łączy się z aplikacją Bluetooth. Pokrętła zapewniają wygodne przełączanie się między trybami pracy, a także szybką i precyzyjną regulację kolorów, temperatury barwowej oraz mocy. Wszystko to sprawia, że zaplanowane ujęcia i kadry przygotujesz w ciągu kilku sekund!

  Zdalne sterowanie z poziomu aplikacji
  Urządzenie wspiera technologię Bluetooth, dzięki czemu sterowanie lampą nie musi odbywać się tylko z poziomu ekranu LCD. Użytkownicy smartfonów z systemem iOS oraz Android znajdą specjalną aplikację SS LED Video Light w sklepach App Store i Google Play. Pozwoli ona zdalnie sterować parametrami urządzenia, wybierać poszczególne kolory na palecie HSI lub za pomocą suwaków, przełączać się pomiędzy różnymi trybami pracy, a także wygodnie konfigurować efekty specjalne. Dzięki łączności Bluetooth zyskujesz jeszcze większą swobodę pracy i możliwość precyzyjnego zarządzania światłem, nawet wtedy, gdy lampa znajduje się w trudno dostępnym miejscu.

  System mocowania Bowens
  Lampę LED Newell RGB Pravaha wyposażono w uniwersalny i niezwykle popularny w branży filmowej oraz fotograficznej system mocowania Bowens. Otwiera to zupełnie nowe możliwości przed twórcami, którzy chcieliby skorzystać z modyfikatorów światła, takich jak strumienice, czasze, wrota lub softboxy. Wszystkie te akcesoria pozwalają precyzyjnie dostosowywać charakter oświetlenia do potrzeb poszczególnych kadrów lub ujęć filmowych.  Napięcie robocze
  AC 110 V - 240 V, 50 / 60 Hz
  Napięcie wejściowe
  DC 15 V, 6 A
  Maksymalna moc (RGB)
  35 W x3
  Maksymalna moc (CCT)
  80 W
  Zakres ściemniania
  CCT 0 - 100%, tryby specjalne FX 10 - 100%
  Zakres temperatury barwowej
  2800 - 10000 K
  Zakres korekcji barwy w trybie CCT (zielona/magenta)
  GM ± 10
  Współczynnik oddawania barw
  CCT-CRI > 96 CCT-TCLI > 95
  Tryb HSI
  360 kolorów, 100-poziomowe nasycenie
  Tryb RGBCW
  regulacja jasnoci każdej z 5 grup diod w zakresie od 0 do 100%
  Tryby specjalne FX
  10 (10-stopniowa regulacja częstotliwości dla każdego trybu)
  Liczba dostępnych kanałów
  12
  Liczba dostępnych grup
  6 (A, B, C, D, E, F)
  Wyświetlacz
  LCD (1,8")
  Chłodzenie
  moduł chłodzący + wentylator
  Temperatura pracy
  - 10°C - 50°C
  Wymiary
  174 x 123 x 202 mm
  Waga
  1,2 kg
  • Lampa LED Newell RGB Pravaha
  • Klosz
  • Zasilacz sieciowy
  • Kabel zasilający
  • Torba transportowa
  • Duża moc światła przy zachowaniu kompaktowych wymiarów
  • 4 tryby działania: CCT, HSI, RGBCW, FX (efekty specjalne)
  • Paleta RGBCW obejmująca miliard kolorów
  • Tryb RGBCW oferujący 5 niezależnie sterowanych grup diod
  • 36 tysięcy kolorów w trybie HSI
  • 73-stopniowa regulacja temperatury barwowej w zakresie od 2800 K do 10000 K
  • 10 gotowych efektów specjalnych (każdy z 10-stopniową regulacją częstotliwości)
  • Możliwość pracy z innymi lampami w obrębie 12 kanałów i 6 niezależnych grup
  • Czytelny ekran LCD umożliwiający wygodną kontrolę parametrów światła
  • Wsparcie zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej (Android/iOS)
  • Wbudowany wydajny system chłodzenia z funkcją kontroli temperatury wydłużający żywotność lampy
  • Standardowe mocowanie Bowens umożliwiające zastosowanie popularnych modyfikatorów światła
  • W zestawie ergonomiczna torba na ramię umożliwiająca wygodny transport i przechowywanie lampy oraz akcesoriów

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?