Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display


  cena 849 zł
  eRaty 12 x 76 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  CALIBRITE ColorChecker Display

   

  Zaawansowana, ale przystępna kalibracja monitora.

   

  Zaawansowana kalibracja wyświetlacza dla entuzjastów i profesjonalnych fotografów poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i przystępnego cenowo narzędzia.

  Idealne rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów oczekujących najwyższej jakości kalibracji w połączeniu z intuicyjnym interfejsem. Calibrite ColorChecker Display od X-Rite oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa lub projektora. Skalibrowanie wszystkich urządzeń w całym obiegu pracy pozwala skoncentrować się na procesie twórczym, a nie poszukiwaniu powodów, dlaczego zdjęcie ostatecznie wygląda inaczej, niż to było zamierzone.

  ColorChecker Display umożliwia wszystkim perfekcjonistom poszukującym łatwej i bezstresowej kalibracji. Dzięki ColorChecker Display skupisz się na robieniu tego, co na prawdę kochasz.

  Kolory wyświetlane na monitorach, laptopach i projektorach są inne w zależności od urządzenia i mogą zmieniać się wraz z biegiem czasu. Jasność, stabilność urządzenia oraz środowisko pracy to czynniki mające wpływ na pracę z kolorem. Kalibrując monitor i tworząc profil kolorystyczny wyeliminujesz długie godziny spędzone na próbach ustalenia, dlaczego Twoje obrazy nie wyświetlają się tak samo na różnych urządzeniach lub dlaczego zdjęcie wysłane do druku nie odpowiada obrazowi wyświetlanemu na Twoim ekranie.

  ColorChecker Display od Calibrite to wybór perfekcjonistów umożliwiający łatwe profilowanie wyświetlaczy i uzyskanie spójnego koloru na wszystkich urządzeniach w ulubionych aplikacjach do edycji.

  Zestaw ColorChecker Display zawiera kolorymetr cc oraz oprogramowanie ccStudio. Oprogramowanie przeprowadzi Cię przez cały proces kalibracji, a następnie przypomni, kiedy nadejdzie czas na ponowną kalibrację celem zachowania spójności wyświetlanych barw.

   

   

  Kalibracja monitora

  Eliminując element zaskoczenia i frustrację związaną z tym, że kolory które widzisz na ekranie będą tymi samymi, które zobaczysz na wydruku. Zaoszczędzisz czas i pieniądze zyskując pełną, kreatywną kontrolę na swoimi zdjęciami. ColorChecker Display wykorzystuje zaawansowane technologie, aby dopasować kolory na ekranie do wydruków.

  • Inteligentne i powtarzalne profilowanie: Technologia adaptacyjna zapewniająca uzyskanie optymalnych efektów i maksymalną dokładność kolorów na każdym monitorze, za każdym razem.
  • Korekta odbić (Flare Correct): Analiza i weryfikacja profilu monitora w poszukiwaniu niższych wartości kontrastu spowodowanych refleksami światła na ekranie. Dzięki pomiarowi współczynnika kontrastu, stworzysz jeszcze dokładniejszy profil.
  • Kontrola oświetlenia Ambient Light Measurement: Funkcja pomiaru oświetlenia w pomieszczeniu sugeruje nam przed kalibracją ustawienie poziomu luminancji, aby możliwie najlepiej dopasować obraz z monitora do wydruku jaki oglądamy.
  • Obsługa standardów wideo: NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 oraz DCI-P3.
  • Większa kontrola: Oprogramowanie pozwala wybrać dowolny z kilku dostępnych opcji dla punktu bieli, gammy, kontrastu oraz luminancji.
  • Praca z kilkoma monitorami: Dopasowanie parametrów wyświetlania dla czterech różnych monitorów to bardziej precyzyjna praca w całym obiegu pracy.
  • Optymalizacja profilu i przypomnienie: Wyświeżaj wyniki przed i po kalibracji korzystając z dołączonych obrazów, własnych zdjęć lub skorzystaj z podglądu 3D dla profili i ustaw przypomnienia o kolejnej kalibracji.

   

  Kalibracja projektora

  Teraz Twoje prezentacje wyświetlane na projektorze będą wyglądać tak samo jak na monitorze. Stwórz profil projektora w kilka minut – to tak proste jak kalibracja monitora. Urządzenie pomiarowe uwzględnia warunki panujące w pomieszczeniu (kolory emitowane przez rzutnik, barwę ekranu oraz warunki oświetleniowe), dzięki czemu możesz mieć pewność, że to co wyświetlasz, jest zgodne z zamierzeniami.

  Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display cena: 849 zł

  dostępny od ręki
  System operacyjny (Mac)
  MacOS X 10.14x lub nowszy (z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami)
  System operacyjny (Windows)
  Microsoft Windows 8.1® 32 lub 64 bit Microsoft Windows 10® 32 lub 64 bit Wszystkie systemy operacyjne powinny mieć zainstalowany najnowszy dodatek Service Pack
  Procesor (Mac)
  Intel® Core 2 Duo CPU lub lepszy
  Procesor (Windows)
  Intel® Core 2 Duo / AMD Athlon™ XP lub lepszy
  Pamięć
  512MB RAM (rekomendowane 2GB )
  Wolne miejsce na dysku
  500MB wolnego miejsca na dysku
  Rozdzielczość
  Rozdzielczość monitora 1024 x 768 pikseli lub wyższa
  Karta graficzna
  W systemach z dwoma wyświetlaczami wymagane są dwie karty graficzne lub podwójna karta graficzna obsługująca ładowanie oddzielnych tablic LUT. Zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej
  Wejście
  Zasilany port USB. Zainstalowana karta sieciowa i sterowniki
  Ochrona
  Użytkownik o prawach administratora (instalowanie i odinstalowanie aplikacji)
  Łącze internetowe
  Szybkie łącze internetowe dla pobierania, instalacji oraz automatycznej aktualizacji oprogramowania
  Wersje językowe
  chiński (uproszczony), angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański
  Rejestracja produktu
  Rejestracja produktu jest wymagana do uzyskania wsparcia technicznego Calibrite w czasie obowiązywania gwarancji. Rejestracja produktu bezpośrednio na stronie www.calibrite.com/register. Zarejestruj zakupiony produkt w ciągu 30 dni od zakupu.
  Gwarancja
  24 miesiące od daty zakupu przez użytkownika końcowego w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej; 12 miesięcy we wszystkich pozostałych krajach
  • kolorymetr ColorChecker Display
  • oprogramowanie ColorChecker Studio
  • Wysokiej jakości kalibrator monitorowy z łatwym w użyciu oprogramowaniem
  • Idealny dla fotografów, projektantów i twórców kreatywnych treści, którzy oczekują wysokiego poziomu edycji
  • Obsługuje stanowiska wielomonitorowe
  • Oprogramowanie kompatybilne z systemami operacyjnymi Mac i Windows

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?