Kabel HDMI - HDMI UGREEN HD119 4K 5m

ID: 25713

cena 59 zł


kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Kabel HDMI Ugreen HD119


Kabel HDMI zapewnia niezawodne, a zarazem szybkie połączenie. Doskonała jakość obrazu sięga aż do 4K. Prędkość transmisji 18 GB/s i szeroka kompatybilność sprawiają, że korzystanie z niego jest wyjątkowo przyjemne. System HDR dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń wzrokowych. Natomiast wysokiej klasy materiały zastosowane do wykonania produktu znacznie przedłużają jego żywotność.

 

UGREEN HD119 Kabel HDMI, 4K 60Hz, 5m


Ulubione filmy w 4K


Rozdzielczość do 4K gwarantuje rewelacyjną jakość obrazu. To sprawi, że zachwycisz się bogactwem detali oraz intensywnością barw. Bez problemu dostrzeżesz każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wyświetlane na dużym ekranie obrazy jeszcze nigdy nie były tak zachwycająco realistyczne!

 

Kabel HDMI z 4K


Różnorodność trybów


Produkt posiada kilka zastosowań, co z pewnością przyda się w trakcie pracy czy odpoczynku w domu. Dzięki praktycznym trybom, które umożliwiają działanie na dwóch monitorach, możesz rozszerzyć obraz lub wyświetlać kilka rzeczy w tym samym momencie.

 

umożliwiają działanie na dwóch monitorach

 

Innowacyjne technologie


Zobacz wspaniałe widoki w całej okazałości. Żywe barwy i bogactwo szczegółów są bliżej, niż myślisz - wypróbuj ten praktyczny kabel HDMI i przekonaj się, jak dobrze mogą wyglądać filmy, seriale czy zdjęcia. HD119 pozwala również odtwarzać dźwięk stereo 3D, dostarczając jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych wrażeń słuchowych.

praktyczny kabel HDMI

Optymalny i uniwersalny


Produkt posiada szeroką kompatybilność z wieloma różnymi urządzeniami. Z jego pomocą podłączysz między innymi konsolę do gier lub laptopa do telewizora czy projektora. Niezależnie od tego, z jakiego sprzętu korzystasz, możesz cieszyć się świetnym, stabilnym obrazem wyświetlanym na dużym ekranie.

 

szeroka kompatybilność z wieloma różnymi urządzeniami

 

Zaskakująco wytrzymały


Złącza pokryte izolacyjnym materiałem PE są odporne na korozję, a także wyróżniają się długą żywotnością. Podłączone do urządzenia, trwale pozostają na właściwym miejscu, nie luzując się ani nie wypadając. Pleciona powłoka sprawia, że kabel jest wyjątkowo odporny na wyginanie. Wykorzystane w procesie produkcji tworzywa pozwalają cieszyć się jego funkcjonalnością przez długi czas.

 

Złącza pokryte izolacyjnym materiałem PE są odporne na korozję

Kabel HDMI - HDMI UGREEN HD119 4K 5m cena: 59 zł

dostępny od ręki
Złącze 1
HDMI
Złącze 2
HDMI
Wersja
2.0
Obsługiwana rozdzielczość
4K 60 Hz
Długość
500 cm
Średnica
30 AWG / 7 mm
Obsługa 3D
Tak
Kolor
Czarny

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?