zapisy!

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Klatka SmallRig 2305 Atomos Shinobi Cage

ID: 16541

smallrig
cena 585 zł
eRaty 60 x 12 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Zalecane akcesoria

Klatka SmallRig 2305 Atomos Shinobi Cage

Kreator 3D

Klatka SmallRig AtomX 5'' dla Shinobi 2305 została zaprojektowana w taki sposób, by tworzyć dodatkowy szkielet ochronny do monitora z dodatkowymi, standardowymi punktami mocowania. Klatkę mocuje się do monitora za pomocą dwóch śrub 1/4''-20 na górze i na dole. W całym przekroju klatki - z każdej strony, również z tyłu monitora, znajduje się wiele otworów 1/4''-20 i 3/8''-16, co zapewnia pełną swobodę w możliwościach montażu.

Punkty mocowania ARRI można znaleźć ze wszystkich stron, a szyny NATO znajdują się zarówno na górze, jak i na dole, co umożliwia podłączenie całej gamy produktów SmallRig. Klatka zawiera pojedynczy zacisk na kable HDMI chroniący kable i port. Jest kompatybilny nie tylko z kablami Atomos.

Na górze i dole klatki znajduje się podwyższone miejsce do mocowanie pasa na szyję, dopasowane do Atomos Ninja V Sunhood frame.

Dostosowana do różnych sposobów montażu

Instalacja monitora do klatki odbywa się za pomocą jednej śruby 1/4" u góry oraz dwóch śrub M3 z lewej strony – dla solidniejszego i pewniejszego osadzenia sprzętu. 
 
Ponadto, górna i dolna część konstrukcji mieszczą otwory gwintowane 1/4" i 3/8", zaś u samej podstawy znajduje się punkt montażowy 3/8" z pinami ARRI, który będzie idealnie współpracować np. z uchwytem do monitorów SmallRig 2174 Monitor Mount.
 
Klatka posiada również  , dzięki którym zainstalujesz akcesoria takie jak SmallRig Ball Head Magic Arm 2071 czy 2072, które przyczepisz za pomocą szybkozłączki. Nie ma znaczenia, z jakiego sposobu montażu chcesz skorzystać - klatka dostosuje się do sprzętu, którego używasz.

Zabezpieczenie gniazd i kabli HDMI

Producent zadbał także o zabezpieczenie gniazda HDMI, które pozwoli Ci uniknąć przypadkowego odłączenia kabla. Jest ono dostosowane do rozmaitych przewodów, w tym doskonale nada się do kabli z serii AtomFlex 4K 60p
 
Jeśli natomiast będziesz potrzebował uzupełnić zestaw o dodatkowe zabezpieczenie złącza HDMI-out, możesz dodać drugi uchwyt kabla SmallRig 1693 HDMI Cable Clamp – jego instalacja z lewej strony klatki nie będzie stanowić problemu. 

 

Klatka SmallRig 2305 Atomos Shinobi Cage cena: 585 zł

pytaj o dostępność
Model
CMA2305
EAN
6972070626340
Waga
162g
Wymiary opakowania
200 x 140x40mm
  • 1 x Cage,
  • 1 x zacisk HDMI,
  • 1 x śruba 1/4 ,
  • 2 x śruba M3,
  • 3 x klucz imbusowy
  • Kompatybilny z Atomos Shinobi
  • Gwarancja producenta 12 miesięcy

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?