PROMOCJA BLACK WEEKEND

jeszcze tylko  

Kliknij i sprawdź ofertę!

Statyw Joby GorillaPod 5K z głowicą kulową


joby
  cena 589 zł
  eRaty 12 x 53 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Cechą rozpoznawczą statywu Joby GorillaPod 5K z głowicą kulową są jego giętkie nogi, które mogą zostać owinięte wokół rurek, gałęzi i innych podobnych obiektów, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie aparatu w nietypowych miejscach i uzyskanie niecodziennej perspektywy.

  Statyw posiada mocowanie w standardzie 1/4"pozwalające na zamocowanie szerokiej gamy głowic lub aparatów. Udźwig wynoszący 5 kg pozwala na swobodne korzystanie z aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, kamer typu handycam, a nawet lustrzanek z lżejszymi obiektywami.

  Statyw został zaprojektowany z niezwykłą starannością, przed wybraniem ostatecznego materiału do jego produkcji przetestowano ponad 100 tworzyw sztucznych zanim wybrano materiał o optymalnych właściwościach.

  Końcówki nóg pokryto w znacznej mierze gumą, aby zagwarantować najlepszą możliwą przyczepność do podłoża, ponadto na każdym segmencie zastosowano gumowy pierścień dodatkowo zwiększający stabilność zamocowania urządzenia.

  Wymiary statywu z głowicą wynoszą zaledwie 6,50 x 6,50 x 38,50 cm  przy wadze 739 g. Czyni to z GorillaPod idealne akcesorium na wycieczki, gdyż możesz go zabrać ze sobą i nawet nie odczujesz, że masz go przy sobie.

  Obiekt, do którego zamocujesz statyw może być nachylony pod niemal dowolnym kątem, a Ty i tak uzyskasz pożądane ustawienie swojego aparatu dzięki głowicy kulowej z możliwością obrotu w poziomie o 360 stopni i pochylenia do 90 stopni.

  Głowica pozwala na pewne zamocowanie i dowolne ustawienie sprzętu o wadze nieprzekraczającej 5 kg oraz wyposażonego w gwint 1/4". Może to być aparat, lampa błyskowa, mikrofon lub mini projektor.  Ponadto szybkozłączka, do której mocuje się aparat posiada poziomicę ułatwiającą ustawienie aparatu w wymaganej pozycji.

  Jedną z ważniejszych funkcji Ballhead 5K jest kompatybilność z wieloma statywami, gdyż posiada gwint 1/4". Idealnie sprawdzi się z innymi produktami firmy Joby, na przykład GripTight Pro.

  Udźwig
  5kg.
  Wymiary
  6,50 x 6,50 x 38,50 cm
  Waga
  739g
  Materiały
  obrabiane aluminium, plastik ABS, stal nierdzewna, TPE, guma
  • statyw
  • głowica
  • szybkozłączka
  • Elastyczne nogi zbudowane z przegubów kulkowych
  • Ostatni element nóg pokryty gumą
  • Możliwość zamocowania statywu do słupków, drzew itp.
  • Szybkozłączka z poziomicą mocowanie głowicy/aparatu: 1/4"
  • Zakres ruchu głowicy: obrót 360 stopni, pochylenie 90 stopni
  • Przeznaczenie: aparaty kompaktowe, bezlusterkowce, kamery, lustrzanki, oświetlenie, mikrofony
  • Zakres ruchu głowicy: obrót 360 stopni, pochylenie 90 stopni

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?