Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 49mm

ID: 25897

hoya
cena 149 zł
eRaty 60 x 3 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 49mm
149 zł
pytaj o dostępność
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next, 52mm
155 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 55mm
169 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 58mm
169 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 62mm
189 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 67mm
215 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 72mm
225 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 77mm
275 zł
dostępny od ręki
Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next , 82mm
299 zł
pytaj o dostępność
Zalecane akcesoria

Hoya polcir Fusion Antistatic Next

 

HOYA FUSION ANTISTATIC NEXT to nowa odsłona bardzo dobrze znanych w świecie fotografii filtrów HOYA FUSION ANTISTATIC, która jest szeroko stosowana przez amatorów i profesjonalnych fotografów na całym świecie. Zaprojektowana przez inżynierów HOYA nowa powłoka ANTISTATIC, działa w taki sposób, jakby wytwarzała wokół siebie pole siłowe, odpychające kurz. Idealna do użytkowania w środowisku zapylonym, filtry z serii ANTISTATIC wymagają rzadszego czyszczenia i są łatwiejsze w utrzymywaniu od tradycyjnych filtrów.

Seria ANTISTATIC NEXT przeznaczona jest do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę wyróżniającą ją spośród wszystkich filtrów dostępnych na rynku – antystatyczną powłokę ochronną ANTISTATIC, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców. Dzięki niej utrzymanie filtra w czystości jest znacznie prostsze i nie wymaga stosowania dodatkowych środków do konserwacji optyki.

Filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next

Zastosowana powłoka jest optycznie neutralna, zarówno pod względem barwnym jak i pracy pod światło. Stanowi tym samym niewidoczną dla oka i aparatu barierę, chroniącą obiektyw powłoki antyrefleksyjne zastosowane w filtrze.

Filtry polaryzacyjne skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak szkło czy woda, zwiększając w ten sposób nasycenie kolorów i podnosząc kontrast na fotografiach. Pozwala to np. wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną „soczystą” zieleń.

W konstrukcji wszystkich filtrów z serii FUSION ANTISTATIC wykorzystano lekką, jednoczęściową i niskoprofilową oprawkę aluminiową, która zapobiega winietowaniu podczas pracy z szerokokątnymi obiektywami.

Okrągłe filtry polaryzacyjne pozwalają fotografom na osiągnięcie już na poziomie robienia zdjęcia kreatywne efekty, nie możliwe do uzyskania w post produkcji. Filtr polaryzacyjny skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak szkło czy woda, oprócz światła odbijanego się od wilgoci i zanieczyszczenia w powietrzu. Jego działanie zwiększa nasycenie kolorów i podnosi kontrast na fotografiach. Pozwala to np. wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną „soczystą” zieleń. Przekręcając ultra-cienki filtr, jesteś w stanie wybrać idealną intensywność filtracji, dającą dokładnie taki efekt którego potrzebujesz.

Filtry Hoya FUSION ANTISTATIC produkowane są w całości w Japonii, w oparciu o staranny proces ręcznego doboru i przetworzenia krzemianów, które w początkowym etapie procesu produkcji najpierw zostają stopione a następnie zmieszane ze sobą dla wytworzenia najwyższej jakości szkła optycznego. W późniejszym etapie ze szczególną ostrożnością i precyzją nanoszona jest 18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating redukująca i eliminująca wszelkie odbicia i flary z powierzchni filtra, gwarantując przy tym transmisję światła na poziomie 99,8%. Dlatego właśnie stosowanie filtrów Hoya gwarantuje całkowitą neutralność kolorystyczną oraz wysoki kontrast na fotografiach i filmach.</>

NAJWAŻNIEJSZE CECHY NOWYCH FILTRÓW:

Najwyższej jakości szkło optyczne HOYA
18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating
Hydrofobowy – nie osadza się na nim woda i łatwo się ściera
Odporny na plamy – chroni przed narażeniem na działanie atramentu, markerów itp.
Bardzo proste wycieranie smug oraz odcisków palców
Wysoka przejrzystość oraz czystość obrazu
Filtry wyłapują niechciane promieniowanie UV zanim dotrze do sensora
Ekskluzywna jednoczęściowa, niskoprofilowa ramka filtra

Akcesoria czyszczące
Futerał
  • Najwyższej jakości szkło optyczne HOYA
  • 18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating
  • Hydrofobowy – nie osadza się na nim woda i łatwo się ściera
  • Odporny na plamy – chroni przed narażeniem na działanie atramentu, markerów itp.
  • Bardzo proste wycieranie smug oraz odcisków palców
  • Ekskluzywna dwuczęściowa, niskoprofilowa ramka filtra

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?