Opcje filtrowania
Producent:
Chipset:
Chipset:
Dedykowane do::
Gniazdo Procesora:
Proporcje obrazu:
Przekątna ekranu [cal]:
przeznaczenie:
Przeznaczenie:
Rodzaj:
Rodzaje obiektywów:
Rozmiar:
Typ:
Wielkość matrycy:
Całkowita pojemność:
Funkcja:
funkcjonalność:
Gniazdo procesora:
Jasność:
Pamięć:
Przekątna ekranu:
Rodzaj:
Rodzaj mocowania:
Rodzaj procesora:
Rozdzielczość nominalna:
Typ sensora:
Chipset:
Format:
Interfejs:
Liczba modułów:
Liczba rdzeni fizycznych:
Rodzaj:
Rozdzielczość nominalna:
Rozdzielczość zdjęć:
Łączność bezprzewodowa:
Pojemność:
Procesor:
Rozdzielczość:
Rozdzielczość filmów:
Szyna pamięci:
Taktowanie:
Zintegrowany układ graficzny:
Złącze wideo:
Liczba rdzeni procesora:
Obsługa RAID:
Opóźnienie:
rodzaj atramentu:
Złącza:
Zoom optyczny:
format drukowania:
Funkcjonalności:
Maksymalna wielkość pamięci RAM:
Taktowanie procesora:
Obsługa układów graficznych w procesorach:
Pamięć RAM:
Podświetlenie:
Złącza:
Karta graficzna:
Obsługa wielu kart graficznych:
Dysk twardy:
System operacyjny:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

przedłużamy BLACK WEEKEND 2021

Kliknij i sprawdź ofertę!

Nowości

 • Aktywne filtry:
 • Producent: Nikon

Obiektyw Nikkor Z 28mm f/2.8

Obiektyw Nikkor Z 28/2.8 został Zaprojektowany tak, aby pasował do aparatu bezlusterkowego Z fc formatu DX, łączy najnowszą konstrukcję optyczną z klasycznym wyglądem i sposobem obsługiwania. Połącz ten obiektyw z aparatem Z fc, a uzyskasz kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 42 mm przy kadrowaniu w formacie DX, idealny do wykonywania niepozowanych portretów i żywych ujęć podczas nagrywania wideoblogów. Gdy użyjesz go z pełnoklatkowym aparatem z serii Z firmy Nikon, uzyskasz szeroki kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 28 mm.

 • Ogniskowa: 28mm
 • Kąt widzenia: Format FX: 75°, format DX: 53°
 • Jasność: f/2.8
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / pełna klatka
1299 zł
przedsprzedaż

Nikon zestaw do wyzwalania WR-11A + WR-T10

Dzięki przekaźnikowi bezprzewodowemu Nikon WR-R11a i nadajnikowi bezprzewodowemu WR-T10 firmy Nikon można zdalnie sterować kluczowymi funkcjami aparatu, nawet gdy aparat nie jest bezpośrednio widoczny. Urządzenia współpracują z wybranymi aparatami Nikon z wymienną optyką, umożliwiając sterowanie autofokusem, nagrywaniem filmów, zdjęciami seryjnymi, fotografowaniem bezgłośnym i jedną dodatkową funkcją przypisaną do przycisku funkcji

999 zł
pytaj o dostępność

Nikon okular wizjeraDK-33 (dla Nikon Z9)

Okular zaprojektowany specjalnie dla aparatu Z 9. Ogranicza do minimum ilość rozproszonego światła wpadającego do wizjera. Pokryty jest fluorową powłoką, która aktywnie odpycha wodę, kurz i brud bez uszczerbku dla jakości obrazu oglądanego w czasie rzeczywistym. Powłoka ta ułatwia również czyszczenie okularu.

139 zł
dostępny do 3 dni

Nikon zasilacz EH-6d (dla aparatu Nikon Z9)

Zasilacz sieciowy umożliwiający podłączenie aparatu bezlusterkowego Nikon Z bezpośrednio do gniazdka prądu zmiennego. W połączeniu ze złączem zasilania AC EP-6a adapter ten stanowi kompletne rozwiązanie w kwestii zasilania aparatu Nikon Z prądem zmiennym. Przypominamy, że złącze zasilania AC EP-6a sprzedawane jest odrębnie.

1389 zł
pytaj o dostępność

Nikon Złącze zasilania AC EP-6A

Swój aparat bezlusterkowy Nikon Z możesz zasilać bezpośrednio z gniazdka prądu zmiennego. Prezentowane złącze zasilania wprowadza się do komory akumulatora wybranych aparatów Nikon Z i podłącza do kompatybilnego zasilacza sieciowego EH-6d (sprzedawanego osobno).

1199 zł
pytaj o dostępność

Nikon pokrywa komory na baterie BL-7 (dla akumulatora EN-EL18D)

Pokrywa komory akumulatora zaprojektowana dla akumulatora jonowo-litowego EN-EL18d oraz aparatu Nikon Z 9. Pokrywa ta łączy się z jednej strony z akumulatorem, dzięki czemu można szybko wyjąć go z komory w aparacie i wymienić. Aby w kilka sekund wymienić akumulator, wystarczy dysponować zapasowym akumulatorem podłączonym do ładowania z dołączoną drugą pokrywką.

159 zł
pytaj o dostępność

Nikon ładowarka MH-33 (dla akumulatora EN-EL18D)

Kompaktowa ładowarka zaprojektowana specjalnie dla akumulatora jonowo-litowego EN-EL18d. Ładowarkę można podłączyć bezpośrednio do dowolnego źródła zasilania z łączem USB-C, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas podróży. Ewentualnie można podłączyć ją do gniazdka ściennego po uprzednim podłączeniu zasilacza sieciowego Nikon EH-7P (w zestawie z aparatem) do portu USB-C ładowarki.

779 zł
dostępny do 3 dni

Obiektyw Nikkor Z 24-70mm f/4 S BOX

Wysokiej jakości obiektyw o zmiennej ogniskowej do nowego systemu Nikon Z. Dzięki stałemu otworowi przysłony f/4 i zakresu ogniskowych 24–70 sprawdzi się praktycznie każdej sytuacji. Bez względu na to, czy chodzi o sceny ze słabym oświetleniem czy o dynamiczną akcję, dzięki temu obiektywowi wszystkie zdjęcia i filmy zyskują więcej szczegółów, głębi i kolorów.

 • Ogniskowa: 24-70mm
 • Kąt widzenia: od 84° do 34°20', format DX: od 61° do 22°50'
 • Jasność: f/4
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / pełna klatka
5499 zł
pytaj o dostępność

Akumulator Nikon EN-EL18D ORYGINAŁ - kompatybilny z Nikon Z9 oraz D6, D5, D4S, D4, D850, D500

Akumulator Li-ion o napięciu 10,8 V i powiększonej pojemności 2500 mAh przeznaczony do aparatów Nikon Z9, D6 D5, D4 i D4s D850 i D500 ( przy użyciu opcjonalnego uchwytu BL-7 oraz pojemnika MB-D18 dla D850 lub MB-D17 dla D500) Ultrakompaktowy, lekki akumulator jonowo-litowy. Wysoka pojemność akumulatora – 2500 mAh (10,8 V) – zapewnia długi czas pracy.

969 zł
pytaj o dostępność

Nikon adapter FTZ II

Adapter do mocowania FTZ II drugiej generacji sprawia, że używanie aparatu Z firmy Nikon z zamontowanym obiektywem z mocowaniem F jest wygodniejsze Dzięki udoskonalonej ergonomii.

1299 zł
przedsprzedaż

Obiektyw Nikkor Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR

Wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX. Doskonała ostrość i wbudowana stabilizacja VR. Jest wystarczająco lekki, aby zabrać go wszędzie, a dzięki dużemu zakresowi ogniskowych pozwala uchwycić wspaniałe szczegóły podczas fotografowania ludzi, miejsc i przestrzeni. Przygoda w odległych stronach lub wycieczka po najbliższej okolicy — gdy możesz już wyruszyć, ten obiektyw to wszystko, czego potrzebujesz.

 • Ogniskowa: 18-140mm
 • Kąt widzenia: Od 76° do 11°30' (obszar zdjęcia DX)
 • Jasność: f/3.5-6.3
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / format APS-C
 • Start sprzedaży -listopad 2021
promocja
3129 zł
przedsprzedaż

Obiektyw Nikkor Z 100-400mm f/4.5-5.6 VR S - Przedsprzedaż

Uniwersalny teleobiektyw zmiennoogniskowy o szerokim zakresie ogniskowych i otworze względnym f/4.5-5.6. Ze względu na zakres ogniskowych 100–400 mm, zaawansowaną konstrukcję optyczną i dokładne zabezpieczenie obudowy przed czynnikami atmosferycznymi, ten jasny, pełnoklatkowy obiektyw do aparatów bezlusterkowych gwarantuje wszechstronność, jakiej potrzebujesz. Doskonałe parametry optyczne przy dowolnej odległości gwarantują, że sprostasz każdej sytuacji. Poznaj swoje nowe narzędzie do pracy.

 • Ogniskowa: 100-400mm
 • Kąt widzenia: Format FX od 24°20' do 6°10', format DX od 16° do 4°
 • Jasność: f/4.5-5.6
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / pełna klatka
 • Start sprzedaży - połowa grudnia 2021
promocja
13899 zł
przedsprzedaż

Obiektyw Nikkor Z 24-120mm f/4 S - Przedsprzedaż

Niezwykle uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o szerokim zakresie ogniskowych i otworze względnym f/4. Dzięki małej masie, zaawansowanej konstrukcji optycznej i szerokiemu zakresowi ogniskowych, NIKKOR Z 24-120mm f/4 S jest wyjątkowo uniwersalnym obiektywem dla podróżników. Od spontanicznych wycieczek po długo planowane wyprawy fotograficzne ten obiektyw poszerzy możliwości rejestrowania zdjęć i filmów.

 • Ogniskowa: 24-120m
 • Kąt widzenia: Format FX od 84° do 20°20', format DX od 61° do 13°20'
 • Jasność: f/4
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / pełna klatka
 • Start sprzedaży - połowa grudnia 2021
promocja
5799 zł
przedsprzedaż
BLACKFRIDAY

Obiektyw Nikkor Z 40mm f/2

Obiektyw NIKKOR Z 40mm f/2 pozwala na rejestrowanie zdjęć i filmów z pięknymi szczegółami, głębią i kolorami. Jego naturalne pole widzenia jest idealne do wykonywania niepozowanych portretów, a także do nagrywania wywiadów i filmów instruktażowych. Nie widząc dużego obiektywu skierowanego w swoją stronę, fotografowane osoby poczują się swobodnie i będą zachowywać się naturalnie. Ponadto obiektyw jest tak mały i lekki, że można go używać do filmowania z fascynującej perspektywy pierwszoosobowej.

 • Ogniskowa: 40mm
 • Kąt widzenia: Format FX: 57°, format DX: 38° 50'
 • Jasność: f/2
 • Mocowanie/Matryca: Nikon Z / pełna klatka
1249 zł
dostępny od ręki

Bezlusterkowiec Nikon Z5 + 24-200mm f/4-6.3 - Natychmiastowy rabat 470 zł!

Wysokiej klasy aparat bezlusterkowy wyposażony w pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 24,3 Mpix. Wspaniale spisuje się jako narzędzie do wykonywania profesjonalnej jakości fotografii, jak i rejestrowania znakomitych filmów 4K. Posiada nowy typ mocowania obiektywu Nikon Z, który pozwala na stosowanie obiektywów nowej generacji charakteryzujących się jeszcze lepszymi właściwościami optycznymi i mechanicznymi. Aparat posiada miedzy innymi: 5-osiową stabilizację obrazu, autofokus z 273 punktami pomiaru, uchylny ekran LCD 3,2" o rozdzielczości 1,1 mln pkt, wizjer OLED o rozdzielczości 3,69 mln pkt oraz wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth.

 • Matryca: pełna klatka, CMOS 24,3Mpix
 • Filmowanie: 4K 30kl./s, Full HD 60 kl./s
 • ISO: 100-51200
 • Czas: B, 30–1/8000s
 • Szybkość: 4,5kl./s
 • Stabilizacja: w korpusie
 • Mocowanie: Nikon Z
promocja
10529 zł
pytaj o dostępność

Bezlusterkowiec Nikon Z5 + 24-70mm f/4 - Natychmiastowy rabat 470 zł!

Wysokiej klasy aparat bezlusterkowy wyposażony w pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 24,3 Mpix. Wspaniale spisuje się jako narzędzie do wykonywania profesjonalnej jakości fotografii, jak i rejestrowania znakomitych filmów 4K. Posiada nowy typ mocowania obiektywu Nikon Z, który pozwala na stosowanie obiektywów nowej generacji charakteryzujących się jeszcze lepszymi właściwościami optycznymi i mechanicznymi. Aparat posiada miedzy innymi: 5-osiową stabilizację obrazu, autofokus z 273 punktami pomiaru, uchylny ekran LCD 3,2" o rozdzielczości 1,1 mln pkt, wizjer OLED o rozdzielczości 3,69 mln pkt oraz wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth.

 • Matryca: pełna klatka, CMOS 24,3Mpix
 • Filmowanie: 4K 30kl./s, Full HD 60 kl./s
 • ISO: 100-51200
 • Czas: B, 30–1/8000s
 • Szybkość: 4,5kl./s
 • Stabilizacja: w korpusie
 • Mocowanie: Nikon Z
promocja
8999 zł 9499 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.