Stabilizator Zhiyun-Tech Weebill-S


  cena 1399 zł
  eRaty 12 x 125 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  W modelu WEEBILL-S zwiększono moment obrotowy o 300 % a czas reakcji poprawiono o 50%. Urządzenie dobrze współpracuje z aparatami fotograficznymi, w tym Sony A7III+FE 24-70mm F2.8 lub Canon 5D4+EF 24-70mm F2.8, stwarzając nieograniczone możliwości ujęć. Unikalny ergonomiczny uchwyt WEEBILL-S pozwala na łatwe przełączanie między ujęciami pod dużym i małym kątem za pomocą zestawu szybkiej konfiguracji TransMount. Dzięki Algorytmowi 8. Instune, stabilizator automatycznie rozpoznaje wagę i wybiera idealną siłę silnika dla uzyskania najlepszej dokładności filmowania.

  Całkowicie nowy moduł transmisji obrazu: TransMount Image Transmission Module

  Całkowicie nowy moduł TransMount Image Transmission zapewnia krystaliczną czystość obrazu z rozdzielczością 1080p przy 30 klatkach na sekundę oraz maksymalną transmisję z odległości 100 metrów; z funkcją LUT, opcją fałszywych kolorów, regulacją ostrości i ustawieniami poziomu ekspozycji – Zebra Pattern. Dzięki modułowi transmisji obrazu TransMount do stabilizatora można dodać 3 urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet, czy profesjonalny monitor.

  ViaTouch 2.0 i SmartFollow 2.0

  Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania ViaTouch 2.0 w ZY Play, która pozwala na bezproblemową łączność między smartfonem a aparatem fotograficznym, użytkownicy mogą łatwo monitorować obraz wideo, sterować, nagrywać, a także regulować parametry kamery za pomocą ViaTouch 2.0. W połączeniu z modułem transmisji obrazu jest to zupełnie nowa funkcja śledzenia obiektów zwana SmartFollow 2.0. Za pomocą interfejsu ViaTouch 2.0 istnieje możliwość śledzenia obiektu z bardzo niskimi opóźnieniami co stwarza prawdziwie filmowe wrażenia.

  **Czujnik ruchu Sync Motion i bezprzewodowa kontrola **

  Całkowicie nowy system sterowania czujnikami ruchu Sync Motion pozwala na kontrolę kierunku ruchu stabilizatora za pomocą smartfona, a ultra wysoka szybkość reakcji daje możliwość sprawdzenia umiejętności reżyserskich. W połączeniu z bezprzewodowym pilotem Użytkownicy mogą sterować swoimi aparatami z dużej odległości i jednocześnie sprawdzać efekty filmowania za pomocą smartfona.

  Inteligentna kalibracja

  WELLBILL-S posiada zupełnie nowy algorytm samodostosowującej się kontroli, który automatycznie rozpoznaje wagę i wybiera idealną siłę silnika dla uzyskania najlepszej dokładności filmowania. Gimbal działa zarówno w pozycji pionowej jak również w praktycznej pozycji podwieszenia. Zmiana prędkości śledzenia dla każdej osi, stwarza niezliczone możliwości pracy.

  Ustawienia ostrości

  WEEBILL-S jest wyposażony w pierścień pozwalający na precyzyjne ustawianie ostrości podczas filmowania, czego efektem są prawdziwie profesjonalne ujęcia.

  Potężna wytrzymałość

  WEEBILL-S ma wymienne akumulatory i pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Stabilizator jest w stanie ładować aparat w czasie rzeczywistym, zapewniając niezawodne rozwiązania szczególnie przydatne podczas przedłużających się sesji filmowych.

  UWAGA!!!

  Widoczny na niektórych zdjęciach moduł Follow Focus nie jest częścią zestawu.

  Do bezprzewodowej transmisji potrzebne są dodatkowe moduły do dokupienia osobno.

  Kompatybilność poszczególnych modeli aparatów z tym stabilizatorem można znaleźć w odnośniku poniżej (link do strony producenta):

  Aparaty kompatybilne z Weebil-S

  Stabilizator Zhiyun-Tech Weebill-S cena: 1399 zł

  dostępny od ręki
  Zakres kąta panoramy
  360°
  Zakres kąta pochylenia
  360°
  Zakres kątowy przechyłu
  360°
  Maksymalne obciążenie
  3000g
  Czas pracy
  do 14h
  Czas ładowania
  ok 2,5h
  Maksymalna temperatura pracy
  45°C
  Minimalna temperatura pracy
  -10°C
  Waga
  970 g
  • Stabilizator Zhiyun Weebill
  • mini statyw
  • akumulatory
  • ładowarka
  • komplet kabli
  • Całkowicie nowy moduł TransMount pozwala na transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p. ViaTouch 2.0 zamienia smartfon w profesjonalny monitor i wielofunkcyjny pilot.
  • udźwig: do 3000g
  • czas pracy na jednym ładowaniu: do 14 h
  • możliwość bezprzewodowej transmisji 1080p 30fps przy użyciu opcjonalnych modułów transmisyjnych

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?