PROMOCJA BLACK WEEKEND

jeszcze tylko  

Kliknij i sprawdź ofertę!

Pokrowiec Shimoda Toploader


  cena 245 zł
  eRaty 12 x 22 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Shimoda Toploader to uniwersalny pokrowiec mogący pomieścić średniej wielkości lustrzankę lub aparat bezlusterkowy z obiektywem typu 24-70mm f2,8. Regulowana suwakiem dolna przegroda umożliwia wydłużenie długości pokrowca i transportowanie większego zestawu z obiektywem wielkości 70-200mm f2,8. Wewnętrzna ścianka z rzepem umożliwia taką personalizację wnętrza aby móc pomieścić w niej dron z dwoma dodatkowymi bateriami i konsolą sterującą. Przednia część Toploadera zawiera małą kieszeń na drobne akcesoria typu zatyczka do obiektywu.

  Toploader stanowi część nowego systemu Shimoda Action X. Pokrowiec jest bardzo uniwersalny i dysponuje kilkoma opcjami przenoszenia go – górny uchwyt, szlufka lub pasek na ramię. Pokrowiec można też zamontować do plecaka Action X do jego pasa biodrowego lub uprzęży piersiowej umożliwiając tym samym szybki dostęp do aparatu.

  W przypadku plecaków Action X30 i X50 Toploader może z powodzeniem pełnić również funkcję zastępczą w stosunku do modułów Core Units. Dostęp do niego będzie się wtedy odbywał przez boczny panel z prawej strony plecaka.

  Pokrowiec wykonany jest z nylonu odpornego na warunki atmosferyczne zapewniając przenoszonemu sprzętowi odpowiednią ochronę.

  Wymiary zewnętrzne
  18 x 26 x 15 cm
  Wymiary wewnętrzne
  16 x 20 x 13 cm
  Waga
  0,36 kg.
  • Pokrowiec Shimoda Toploader
  • Kabura ładowana od góry
  • pokrowiec mogący pomieścić średniej wielkości lustrzankę lub aparat bezlusterkowy z obiektywem typu 24-70mm f2,8.
  • Regulowana suwakiem dolna przegroda umożliwia wydłużenie długości pokrowca i transportowanie większego zestawu z obiektywem wielkości 70-200mm f2,8

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?