Czytnik kart Angelbird SDXC podwójny /Dual SD Card Reader


  cena 419 zł
  eRaty 12 x 37 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Czytnik kart Angelbird SDXC podwójny /Dual SD Card Reader

  Angelbird Dual SD Card Reader to profesjonalny i modułowy czytnik przeznaczony do obsługi kart SD. Dzięki dwóm portom SDXC UHS II może przesyłać dane jednocześnie z dwóch kart SD z nieograniczoną prędkością. Czytnik wyróżnia się modułową konstrukcją i może w prosty sposób połączyć się z innymi czytnikami Angelbird tworząc jednolitą i gustowną całość. 

  Czytnik komunikuje się z urządzeniem macierzystym za pomocą portu USB-C lub interfejsu Thunderbolt 3. Angelbird wyposażył czytnik w złącze Solid Connect które chroni stabilność transferu danych i zabezpiecza kable przed uszkodzeniem.  Aluminiowa obudowa wyróżnia się eleganckim wyglądem a konstrukcja Solid Stack zabezpiecza dane przed skokami energii oraz chroni urządzenie w trudnych warunkach atmosferycznych. Idealnie nadaje się do mobilnej pracy poprzez swoją wysoką energooszczędność i jest zasilany bezpośrednio z portu USB-C lub Thunderbolt unikając w ten sposób dodatkowych kabli. 

  Czytnik współpracuje z systemem Windows, Mac, iPadOS, Android lub Linux.  Komunikując się poprzez port USB-C pracuje w najnowszym standardzie 10 Gb/s USB 3.1 Gen 2 lub jeśli system go nie obsługuje, jest wstecznie kompatybilny z innymi standardami USB.

  gniazdo karty pamięci
  SD, SDHC, SDXC, micro SD poprzez adapter
  złącze
  USB-C
  przełącznik
  chroniący dane przed skasowaniem
  ochrona
  przed wstrząsami i temperaturą
  zasilanie
  z magistrali
  wymiary
  95.0 × 65.0 × 12.0 mm
  waga
  120g
  zestaw zawiera – czytnik, kabel USB-C, przejściówka typ A na C, gumowe podkładki,
  Gwarancja
  3 lata

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?