Prawdziwe raty 10 i 20 x 0% - Na cały asortyment!

Uchwyt Tilta TGA-BRG Basic Ring Grip do DJI RS 2

ID: 24442

cena 1699 zł
eRaty 60 x 35 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Uchwyt Tilta TGA-ARG Advanced Ring Grip do DJI RS 2
5499 zł
dostępny od ręki
Uchwyt Tilta TGA-BRG Basic Ring Grip do DJI RS 2
1699 zł
dostępny od ręki

Tilta TGA-BRG Basic Ring Grip do DJI RS 2

Tilta, chcąc udoskonalić ostatnie dzieło DJI z dziedziny stabilizacji filmowej, prezentuje TGA-BRG Basic Ring Grip dedykowany gimbalowi RS 2. Jest to jeden z członków rodziny ekosystemu stworzonego przez Tilta dla DJI RS 2. Uchwyt w wersji Basic zapewni Ci przede wszystkim większą stabilność podczas obsługi i pracy z gimbalem. Posiada on te same punkty kontaktowe co wersja Advanced, ale nie obejmuje akcesoriów umożliwiających m.in. dodatkowe opcje źródła zasilania, bezprzewodowe sterowanie silnikami follow focus czy głowicą gimbala.Zasilanie i konstrukcja
Ring Grip w wersji Basic to przede wszystkim podstawa pozwalająca na zamontowanie dodatkowych akcesoriów wykorzystywanych przy pracy z gimbalem DJI RS 2. Sam Ring jest praktycznie gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Zestaw zapewnia zasilanie gimbalowi za pośrednictwem adaptera górnej rączki (w komplecie) lub poprzez płytkę baterii V-Mount Tilta TGA-RG-V V-mount Battery plate, które są sprzedawane oddzielnie.

Stabilność
Basic Ring Grip zapewnia przede wszystkim jeszcze lepszą stabilność w pracy z DJI RS 2 zarówno pod kątem fizycznym (ruchu) jak i pozwala na pełną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami gimbala. Dodatkowym udogodnieniem dla operatora Ring Grip w wersji Basic są dołączone do zestawu podpórki pozwalające na odstawienie gimbala w przerwach pomiędzy kolejnymi próbami oraz ujęciami. Tilta Basic Ring Grip posiada adapter montażowy do rączki akumulatorowej RS2, który spełnia zarówno funkcję górnego uchwytu jak i zapewnia zasilanie gimbalowi. Dzięki przemyślanej konstrukcji, zasilanie jest dostarczane do RS2 bez żadnego zewnętrznego okablowania. Ponadto, w sprzedaży są dostępne kompatybilne płytki akumulatorowe V-lock Tilta TGA-DHB-V V-Mount Battery Plate, dzięki którym kilkakrotnie wydłużysz czas pracy i zasilisz również aparat/kamerę.

Uchwyt Tilta TGA-BRG Basic Ring Grip do DJI RS 2 cena: 1699 zł

dostępny od ręki
Wymiary
610 x 410 x 100 mm
Waga
2,10 kg
Średnica uchwytu pierścieniowego
570 x 510 x 175 mm
Materiał
Aluminium
  • Część górna Ring Grip Basic (TGA-BRG-UP)
  • Część dolna Ring Grip Basic (TGA-BRG-DOWN)
  • Uchwyt pierścieniowy - strona lewa (TGA-BRG-L)
  • Uchwyt pierścieniowy - strona prawa (TGA-BRG-R)
  • Płynny ruch kamery oraz pełna stabilność obrazu
  • Wydajniejsza i efektywniejsza praca z gimbalem DJI RS 2
  • Dodatkowe podpórki umożliwiające odstawienie gimbala w przerwie między ujęciami

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?