Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty
Skontaktuj się z nami w sprawie alternatywnych produktów
Statyw Superbee M można mieć zawsze pod ręką i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Waży zaledwie 225 g. Bez problemu mieści się w torbie, plecaku, a nawet kieszeni.
Dzięki antypoślizgowym, gumowym podkładkom na końcu nóżek statyw nie ślizga się po gładkich powierzchniach. Bez obaw można postawić go na stole, podłodze, trawniku czy ławce w parku. Wykonany jest z wytrzymałego i trwałego stopu aluminium.
Dzięki mocowaniu statywowemu męskiemu ¼” znakomicie sprawdza się jako statyw lub uchwyt do różnego typu akcesoriów fotograficznych i filmowych. Tripod Superbee M został zaprojektowany z myślą o urządzeniach takich jak smartfony, kamery sportowe, aparaty kompaktowe i lustrzanki cyfrowe. Idealnie nadaje się również jako podstawka lub uchwyt do selfie sticka, monopodu oraz gimbala.
Minimalistyczny design, czarny kolor, dyskretne logo.
Mini tripod Superbee jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie funkcjonalność i mobilność. Doskonale sprawdza się w podróży, na urlopie, wycieczkach, spacerach, imprezach, gdy chcemy zrobić sobie fotkę z przyjaciółmi, podczas robienia zdjęć przy słabym oświetleniu, kręcenia animacji poklatkowych (timelapse), oglądania filmów na smartfonie lub vlogowania.
Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.
Masz pytania odnośnie do tego produktu?