Wietrzenie magazynu!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach!

Statyw Manfrotto Befree GT z głowicą kulową MH496-BH/MKBFRTA4GT-BH

ID: 14722

manfrotto
cena 1129 zł
eRaty 12 x 101 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Manfrotto BeFree GT to zestaw złożony z aluminiowego statywu Befree GT oraz głowicy kulowej MH496-BH. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów, którzy potrzebują doskonałej wydajności podczas podróży. Statyw po złożeniu mierzy zaledwie 43 cm, imponuje stabilnością zapewniając bezproblemową pracę nawet przy obciążeniu do 10kg.

Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że obsługa Manfrotto Befree GT jest wygodna, szybka i bezpieczna, umożliwiając nawet najbardziej wymagającym fotografom szybkie i łatwe ustawienie statywu, dzięki czemu mogą się skupić na uzyskaniu idealnych kadrów zamiast tracić czas na walkę ze sprzętem. Befree GT ma nowe solidne jarzmo opracowane w celu zapewnienia maksymalnej stabilności na wszystkich rodzajach terenu, w tym nawet najbardziej nierównych. Dzięki temu aparat jest zawsze całkowicie stabilny i gotowy do robienia najostrzejszych zdjęć.

W modelu tym zastosowano nowy system blokowania poszczególnych sekcji nóg, zwany M-lock. Jest to nowa blokada typu twist opracowana przez Manfrotto, aby w pełni zaspokoić oczekiwania użytkowników szukających szybkiego, łatwego w użyciu i kompaktowego rozwiązania. Oprócz natychmiastowej konfiguracji ergonomiczne zaciski M-lock zapewniają precyzję i wysoką stabilność, nawet przy dużych obciążeniach. Co więcej, mechanizm ten nie posiada odstających elementów, dzięki czemu statyw Befree GT można swobodnie wsunąć do torby na statyw lub kieszeni plecaka.

Nogi statywu Befree GT można łatwo ustawić w trzech niezależnych pozycjach kąta nachylenia, co gwarantuje pełną wszechstronność dla wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się podczas fotografowania w plenerze. Ergonomiczny przełącznik kąta nachylenia nóg jest przeznaczony do stosowania zarówno przez fotografów prawo- jak i leworęcznych, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy fotografowania i dopasowanie  odpowiedniej wysokość statywu bez odrywania uwagi od fotografowanego ujęcia, które chcą uchwycić.

Jarzmo statywu, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto, zostało wyposażone w gniazdo akcesoriów Easy Link. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodawanie akcesoriów, które sprawią, że wykonane zdjęcia będą wyjątkowe i niezapomniane. Fotografowie, którzy uwielbiają stosować dodatkowe żródła światła lub reflektory, mogą teraz robić niesamowite zdjęcia plenerowe, które wcześniej można było uzyskać tylko przy zastosowaniu ciężkich statywów z akcesoriami.

Statyw jest wyposażony w aluminiową głowicę kulową 496-BH firmy Manfrotto. Niewielką, jednakże mocną i intuicyjną i zapewniającą szybki i precyzyjny ruch aparatu. Łączy w sobie praktyczność z wysoką funkcjonalnością, posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje opór tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie zrównoważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych. Kadrowanie zdjęć na nowej głowicy 496 jest wyjątkowo łatwe i otwiera niemal nieograniczone możliwości, dzięki czemu można wykonać zdjęcie z niemal każdego kąta, jaki tylko przyjdzie na myśl użytkownikowi.

Głowica kulowa MH496-BH została wyposażona w unikalną, aluminiową płytkę, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można zamocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto oraz innych, wyposażonych w mocowania typu Arca-swiss - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu dodatkowych elementów.

 

 

Statyw Manfrotto Befree GT z głowicą kulową MH496-BH/MKBFRTA4GT-BH cena: 1129 zł

dostępny u dostawcy
materiał
aluminium
długość złożonego statywu
43 cm
maksymalna wysokość
164 cm
maksymalna wysokość (z opuszczoną kolumną centralną)
140 cm
minimalna wysokość
43 cm
maksymalny udźwig
10 kg
waga
1.85 kg
kolor
czarny
mocowanie głowicy
śruba z gwintem 3,/8"
liczba sekcji nóg
4
Specyfikacja głowicy
mocowanie do statywu
3/8"
mocowanie kamery
śruba z gwintem 1/4"
kolor
czarny
pochylenie
-90° / +40°
przechylenie na boki
-90° / +40°
obrót w poziomie
360°
maksymalny udźwig
10 kg
materiał
aluminum
typ płytki
200PL PRO
szybkozłączka
tak
waga
0.4 kg
wysokość robocza
11,5 cm
  • Statyw z głowicą
  • Torba
  • statyw Befree GT został zoprojektowany z myślą o profesjonalnych fotografach.
  • jeszcze większy udźwig gwarantuje stabilną pracę z lustrzankami wyposażonymi w większe obiektywy, a jednocześnie statyw zajmuje wciąż niewiele miejsca po złożeniu i jest łatwy w przenoszeniu.
  • nowa głowica 496 zapewnia płynny ruch
  • zwiększona została siła blokady
  • idealna pod cięższy sprzęt dzięki udźwigowi do 10kg
  • blokada ruchu w panoramie
  • regulacja oporu

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?