zapisy!

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20

ID: 20736

benro
cena 1049 zł
eRaty 60 x 22 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Statyw Benro Bat 15C + głowica VX20 karbon

Statywy Bat to najnowsza propozycja Benro dla aktywnych fotografów. Seria składa się z 4 modeli trójnogu w wersji aluminiowej i karbonowej.

Kluczową cechą która wyróżnia karbonowy statyw FBAT15CVX20 to możliwość regulacji pochyłu nóg w 5 położeniach. Ta funkcja umożliwia pracę w skrajnych sytuacjach np. wtedy gdy nie dysponujemy wystarczającą powierzchnią aby rozłożyć statyw na 3 nogach i zmuszeni jesteśmy oprzeć jedną z nóg o ścianę. Statyw jest niezwykle kompaktowy gdybyż po złożeniu jego długość wynosi 39cm a waga jedyne 1,47 kg.  

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20

Unikalna centralna kolumna jest dwuczęściowa i można ją w szybki i prosty sposób odwrócić aby móc fotografować z niskiej perspektywy koniecznej np. w fotografii makro. Wysokość rozłożonego statywu to 130,5cm a po rozsunięciu kolumny centralnej zwiększa się do 165,5 cm.  Kolumna centralna jest również częścią monopodu jaki można uzyskać montując ją z jedną z odkręcanych nóg. Statyw wyposażony jest w  hak balastowy pozwalający na dodanie dodatkowej masy stabilizującej pozycję. Gumowe nóżki można zamienić na metalowe kolce znajdujące się w zestawie i wtedy statyw można stabilnie ustawić na trudnych powierzchniach.

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20W zestawie ze statywem znajduje się wyjątkowa głowica VX20 wyróżniająca się podwójnym trybem panoramowania. Sterowanie tą funkcją może odbywać się u podstawy głowicy czyli w sposób tradycyjny oraz pod szybkozłączką co jest nowością w głowicach Benro. Sterowanie kulą jest proste i odbywa się za pomocą jednej gałki z możliwością regulacji siły tarcia i blokadą obrotu głowicy. Jej obrót w poziomie wynosi 360 stopni a przechył boczny oscyluje w zakresie -90/+90 stopni. 

Głowica wykonana jest z lekkich materiałów i zaprojektowana została z dużą dbałością o design w efekcie czego otrzymujemy eleganckie narzędzie pracy. 

Statyw Benro Bat 15C carbon z głowicą kulową VX20 cena: 1049 zł

pytaj o dostępność
ilość sekcji
5
maksymalna wysokość
165,5 cm
minimalna wysokość
37 cm
długość po złożeniu
39 cm
udźwig
14 kg
waga
1,47 kg
  • Zestaw handlowy zawiera statyw, głowicę, wysokiej jakości pokrowiec i kolce.
  • kompaktowy statyw fotograficzny
  • 5-stopniowa regulacja pochyłu nóg
  • długość po złożeniu wynosząca zaledwie 39 cm
  • głowica kulowa
  • podwójny system panoramowania i
  • ntuicyjne pokrętło blokowania kuli głowicy

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?