Słuchawki przewodowe Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)

ID: 26036

  cena 1531 zł
  eRaty 12 x 137 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)
  1531 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 500 (90YH02W5-B2UA00)
  1123 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Delta S (90YH02K0-B2UA00)
  1067 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 300 (90YH02X3-B2UA00)
  780 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki bezprzewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH0391-B3UA00)
  472 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH03A1-B1UA00)
  267 zł
  dostępny od ręki

  Asus ROG Theta 7.1

   

  Najwyższej klasy dźwięk 7.1-kanałowy

  ROG Theta 7.1 to zestaw słuchawkowy klasy premium z 7.1-kanałowym dźwiękiem surround, który dysponuje ośmioma niezależnymi przetwornikami Essence oraz wydajnym basem wirtualnym dla precyzyjnego pozycjonowania i niesamowitej jakości dźwięku. ROG Theta7.1 to także pierwsze w branży słuchawki wyposażone w mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który gwarantuje niesamowicie czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas gry. Ponadto zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest wyposażony w spersonalizowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ROG 7.1 o klasie systemów kina domowego, a także cztery przetworniki słuchawek ESS 9601 o wysokiej rozdzielczości. Dzięki takim rozwiązaniom zapewnia bezstratną jakość dźwięku i sprawia, że rozgrywka staje się niesamowicie realistyczna. Zintegrowane złącze USB-C pozwala graczom cieszyć się 7.1-kanałowym dźwiękiem surround podczas korzystania z komputera PC, konsol do gry czy urządzeń mobilnych. Spersonalizowane oświetlenie RGB sprawi, że zabłyśniesz w świetnym stylu, a nagradzana jakość wykonania i ergonomiczna konstrukcja gwarantują komfort noszenia oraz wytrzymałość.

  podświetlane słuchawki komputerowe z mikrofonem

  Gamingowe słuchawki komputerowe 7.1

  Niezrównany 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny z wirtualnym przetwornikiem basu

  Zamiast pięciu mniejszych przetworników oferujących niską jakość basu, w zestawie słuchawkowym ROG Theta 7.1 zastosowano nowatorską konstrukcję z czterema dłuższymi, niezależnymi przetwornikami Essence w każdej muszli nausznej. Pozwala to uzyskać pełne spektrum przestrzennego dźwięku 7.1-kanałowego o niewiarygodnej wierności odwzorowania z mocnym wirtualnym basem. Ciesząc się dźwiękami precyzyjnie rozmieszczonymi w trójwymiarowej przestrzeni, ustalisz kierunek pochodzenia każdego wystrzału i kroków przeciwnika. Twoje wirtualne pole bitwy stanie się niewiarygodnie realistyczne, zapewniając niespotykaną wcześniej immersję w rozgrywce.

  Słuchawki gamingowe 7.1 ranking

  Słuchawki gamingowe z dobrym mikrofonem

  Ekskluzywny przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ROG 7.1 klasy systemów kina domowego oraz cztery wzmacniacze słuchawek ESS 9601

  Zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest wyposażony w spersonalizowany układ DAC ROG 7.1 klasy systemów kina domowego, a ponadto wykorzystuje kodek audio SupremeFX S1220A. W przeciwieństwie do innych zestawów słuchawkowych z prawdziwym dźwiękiem 7.1-kanałowym wykorzystujących pojedynczy wzmacniacz do zasilania kilku przetworników, DAC w zestawie ROG Theta 7.1 używa czterech wzmacniaczy słuchawkowych ESS 9601 dla najwyższej precyzji pozycjonowania przestrzennego efektów i zapewnienia ogromnej przestrzeni dźwiękowej. Pomimo zintegrowania wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 zachowuje niską temperaturę i komfort noszenia dzięki zastosowaniu redukującego temperaturę środka termoprzewodzącego, który efektywnie rozprasza ciepło.

   

  Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI

  ROG Theta 7.1 jest wyposażony w pierwszy na świecie mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI, który posiada dedykowany procesor wykorzystujący wiele inteligentnych profili trenowanych sztuczną inteligencją. Pozwala to wyeliminować ponad 50 milionów typów hałasu z otoczenia, jednocześnie zachowując profil głosu ludzkiego – dla zapewnienia krystalicznie czystej komunikacji w trakcie rozgrywki. Ten inteligentny mikrofon nawet o 95% redukuje rozpraszające uwagę głosy innych osób, dźwięki pisania na klawiaturze oraz klikania myszą, umożliwiając Ci wyraźną komunikację w każdym otoczeniu. Dodatkowo odłączany mikrofon jednokierunkowy jest certyfikowany do użytkowania z aplikacjami Discord i TeamSpeak, a dioda na końcu booma miga w kolorze czerwonym, kiedy mikrofon jest wyciszony. Dzięki temu możesz w łatwy sposób sprawdzić aktualny status mikrofonu.

   

  Oświetlenie ASUS Aura RGB

  Wyraź swój styl za pomocą spersonalizowanego oświetlenia Aura RGB. ROG Theta 7.1 dysponuje fascynującymi efektami świetlnymi zintegrowanymi w połyskującym logo ROG. Możesz wybierać spośród ponad 16,8 milionów kombinacji kolorów i czterech presetów z efektami świetlnymi: Tryb statyczny, Pulsowanie, Cykliczna zmiana kolorów, Tryb muzyki.

   

  Komfort opracowany przez ekspertów

  Poduszki nauszne ROG Hybrid w zestawie słuchawkowym ROG Theta 7.1 redukują nacisk na okulary, zwiększając komfort użytkowania. Poduszki te zostały udoskonalone poprzez użycie nowego, miększego materiału i oferują połączenie specjalnej, szybko ochładzającej się tkaniny ze skórą w 100% proteinową dla zapewnienia wyjątkowego komfortu i doskonałej izolacji dźwiękowej. Szybko ochładzający się materiał redukuje ciepło o 25%, co gwarantuje graczom chłód podczas długich sesji rozgrywki. Ponadto poduszki charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją w kształcie odwróconej litery „D” dla zoptymalizowanego nacisku na uszy i komfortowego dopasowania. W komorze znajdują się przednie przetworniki, co umożliwia dostarczanie realistycznego dźwięku.

  Ekskluzywne poduszki uszne ASUS Hybrid pozwalają uzyskać doskonałą izolację dźwiękową i wysoki komfort noszenia.
  Specjalna, szybko ochładzająca się tkanina gwarantuje chłód i komfort noszenia podczas długich sesji gamingowych.
  Materiał redukujący nacisk poprawia komfort użytkowania dla graczy noszących okulary.
  Dzięki zastosowaniu ergonomicznej konstrukcji w kształcie odwróconej litery „D” poduszki lepiej leżą na uszach i zapewniają ogólnie większy komfort.

   

  Dwie metody dopasowania i różne wrażenia podczas korzystania

  Zestaw słuchawkowy ROG Theta 7.1 jest oferowany z dwoma rodzajami poduszek nausznych ROG Hybrid, dlatego możesz wybrać te, które najlepiej odpowiadają Ci pod względem dopasowania i materiału. Jedna para jest wykonana z mieszanki skóry proteinowej i szybko ochładzającej się, przepuszczającej powietrze tkaniny siatkowej. Ten wariant jest cienki i miękki, dlatego idealnie nadaje się do rozgrywki mobilnej. Druga para jest grubsza, przy czym dodano tutaj więcej szybko ochładzającej się tkaniny dla zapewnienia komfortu przez dłuższy czas, co czyni je doskonały rozwiązaniem do maratonowych sesji gamingowych.

   

  Metalowe muszle nauszne i natychmiastowe sterowanie

  Słuchawki ROG Theta 7.1 są wyposażone w muszle nauszne i widełki wykonane ze stopu aluminium, które charakteryzują się lepszym rozpraszaniem ciepła i większą trwałością, dzięki czemu wytrzymają trudy rozgrywki i długotrwałego użytkowania. Przycisk do sterowania jednym dotknięciem umożliwia Ci przełączanie pomiędzy dźwiękiem wielokanałowym a dźwiękiem stereo, natomiast wytrzymały przełącznik wahadłowy reguluje poziom głośności, wejście mikrofonowe, a nawet oświetlenie RGB – udostępniając Ci najważniejsze ustawienia na wyciągnięcie ręki.

   

  Kompatybilność z wieloma platformami

  Dzięki zintegrowaniu złącza USB-C zapewniającego szeroką kompatybilność z komputerami PC, Macintosh, urządzeniami mobilnymi, konsolami PlayStation 4* i Nintendo Switch, cieszysz się dźwiękiem klasy hi-fi w dowolnym miejscu. 

  *Przy wykorzystaniu adaptera USB-C na USB 2.0. Dźwięk wielokanałowy jest dostępny wyłącznie w kompatybilnych urządzeniach.

   

  Armoury II

  Oprogramowanie Armoury II oferuje szerokie opcje sterowania oraz intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz łatwo dopasować słuchawki ROG Theta 7.1 do swojego stylu. Przejmij całkowitą kontrolę nad swoimi wrażeniami dźwiękowymi, począwszy od ustawień korekcji (EQ), aż po wyrównanie czasowe sygnałów 7.1-kanałowego systemu głośników. Możesz nawet łatwo tworzyć i aktywować profile dźwiękowe dopasowane do różnych typów gier i scenariuszy użytkowania, jak np. strzelanki FPS, czy gry wyścigowe.

  Słuchawki przewodowe Asus ROG Theta 7.1 cena: 1531 zł

  dostępny od ręki
  Laptopy
  Komputery
  Typ produktu
  Zestaw słuchawkowy przewodowy
  Zastosowanie
  Gry, Gaming
  Łączność
  USB 2.0
  Type-C
  Obsługiwane platformy
  PC
  MAC
  PS4
  PlayStation® 5
  Nintendo Switch
  Xbox one
  Materiał przetwornika
  Magnes neodymowy
  Rozmiar przetwornika
  40mm (przód), 30mm*3 (środek, bok i tył)
  Impedancja słuchawek
  32 ohm
  Częstotliwość słuchawek
  20Hz - 40Khz
  Odbiór sygnału mikrofonu
  Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu
  -54 dB
  Częstotliwość mikrofonu
  100Hz - 10Khz
  Mikrofon z redukcją szumów SI
  Tak
  Aktywna redukcja szumów
  Nie
  Kanały
  Virtual 7.1
  DAC Hi-Fi
  SupremeFX S1220A, ESS 9601
  Aura Sync
  Tak
  Możliwość składania
  Nie
  Oświetlenie
  RGB
  Kabel
  Kabel USB-C 1,2 metra
  Kabel USB 2.0 1 metr
  Waga
  590 g
  • Słuchawki
  • Odłączany mikrofon
  • Poduszka nauszna ROG Hybrid
  • Adapter z USB-C na USB 2.0 (Typ-A)
  • Przewodnik użytkownika
  • Przestrzenny dźwięk 7.1-kanałowy oraz osiem przetworników ASUS Essence i wirtualne subwoofery gwarantują niesamowicie immersyjne wrażenia audio podczas rozgrywki i moce basy
  • Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI oferuje kryształowo czystą komunikację głosową podczas rozgrywki
  • Cztery przetworniki słuchawkowe ESS 9601 wraz z ekskluzywnym, spersonalizowanym przez specjalistów ROG układem DAC 7.1 klasy kina domowego zapewniają doskonały sygnał dźwiękowy o bezstratnej jakości
  • Złącze USB-C zapewniające kompatybilność z komputerami PC, Mac, konsolami PS5, Nintendo Switch oraz urządzeniami inteligentnymi
  • Poduszki nauszne ROG Hybrid ze specjalną, szybko ochładzającą się tkaniną i konstrukcją przyjazną dla osób noszących okulary gwarantują bezkompromisowy komfort użytkowania
  • Oprogramowanie Armoury II umożliwia dostrojenie wirtualnego basu i innych profili audio

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?