Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 500 (90YH02W5-B2UA00)

ID: 26035

  cena 1123 zł
  eRaty 12 x 100 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)
  1531 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 500 (90YH02W5-B2UA00)
  1123 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Delta S (90YH02K0-B2UA00)
  1067 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 300 (90YH02X3-B2UA00)
  780 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki bezprzewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH0391-B3UA00)
  472 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH03A1-B1UA00)
  267 zł
  dostępny od ręki

  Asus ROG Fusion II 500

   

  Immersyjny dźwięk. Krystalicznie czysty czat.

  W gamingowym zestawie słuchawkowym ROG Fusion II 500 zachowano ikoniczny kształt muszli słuchawek znany z serii ROG Strix Fusion. Ten model oferuje wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy, wysokiej rozdzielczości wzmacniacz ESS 9280 Quad DAC™ oraz 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, zapewniając immersyjny i niesamowicie realistyczny dźwięk z potężnym basem. Mikrofony z kształtowaniem wiązki z redukcją szumów wspomaganą SI i funkcją sterowania głośnością czatu podczas rozgrywki zapewniają doskonałą komunikację w ogniu gamingowej bitwy.

  podświetlane słuchawki komputerowe z mikrofonem

  Gamingowe słuchawki komputerowe

  Wzmacniacz ESS 9280 z czterema przetwornikami DAC o wysokiej rozdzielczości

  Fusion II 500 podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności, oferując wzmacniacz ESS 9280 z czterema przetwornikami DAC, który przetwarza dźwięk w jakości bezstratnej. Każdy przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) zapewnia moc obliczeniową do przetwarzania określonej podgrupy ze słyszalnego pasma dźwięków – od tonów niskich, poprzez średnie, wysokie, aż po ultrawysokie. Gwarantuje to wyraźny i czysty dźwięk.

  komputerowe słuchawki z dobrym mikrofonem

  Słuchawki z mikrofonem przewodowe

  Wysoki wskaźnik SNR do dźwięku pozycyjnego

  ROG Fusion II 500 został zaprojektowany do gier RPG i FPS. Uzyskuje wartość SNR na niespotykanym wcześniej poziomie 130 dB – co jest wynikiem nieosiągalnym dla zestawów słuchawkowych wyposażonych w pojedynczy przetwornik cyfrowo-analogowy. Ponadto ekskluzywne, 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence i szczelne komory zapewniają głębokie i mocne basy, dzięki czemu możesz precyzyjnie określić kierunek wystrzałów lub eksplozji na polu bitwy, ciesząc się maksymalną immersją w akcji rozgrywki.

  Słuchawki z mikrofonem do komputera ranking

  Wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy

  Zaawansowany wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy optymalizuje jakość audio w każdej grze, zapewniając realistyczny dźwięk pozycyjny. Ponadto Fusion II 500 oferuje również ekskluzywną technologię ROG Hyper-Grounding dla czystego, realistycznego dźwięku. Teraz usłyszysz wszystko w taki sposób, jakbyś był(a) w samym środku akcji – i to za jednym naciśnięciem przycisku. Nie jest potrzebny żaden adapter lub oprogramowanie!

   

  Mikrofony z kształtowaniem wiązki z redukcją szumów ze wspomaganiem SI

  Fusion II 500 nie polega na mikrofonie typu boom, a zamiast tego wykorzystuje ukryte mikrofony z kształtowaniem wiązki wspomagane sztuczną inteligencją. Zapewnia to wysoką jakość dźwięku podczas komunikacji głosowej – a przy tym komfort użytkowania i doskonały styl. Mikrofony z certyfikacją obsługi aplikacji Discord i TeamSpeak tworzą strefę akustyczną, która jest ukierunkowana na Twoje usta, jednocześnie filtrując rozpraszające hałasy z tła pochodzące z innych stron dla zagwarantowania czystego odbioru głosu.

   

  Regulacja głośności czatu w grze

  Funkcja sterowania czatem w grze* umożliwia Ci nadanie priorytetu i dostosowanie głośności dźwięku w grze, w tym również głośności czatu głosowego z członkami Twojej drużyny.

  *Dostępne wyłączenie w trybie użytkowania na PC.

   

  Oświetlenie ASUS Aura RGB

  Wyraź swój styl za pomocą spersonalizowanego oświetlenia Aura RGB. Możesz wybierać spośród ponad 16,8 miliona kombinacji kolorystycznych i sześciu presetów z efektami świetlnymi aktywowanych przez Armoury Crate. Dostępne tryby podświetlenia: Stały kolor, Pulsowanie, Efekt stroboskopowy, Tryb muzyki, Cykliczna zmiana kolorów, Efekt tęczy.

   

  Kompatybilność z wieloma platformami

  Gniazdo 3,5 mm, złącza USB-C® i USB-A* zapewniają pełną kompatybilność z komputerami PC, Mac, konsolami PlayStation® 4 i 5, Nintendo Switch™, Xbox One, Xbox z serii X/S oraz urządzeniami mobilnymi.

  *Wymagane jest użycie zwartego w zestawie adaptera USB-C na USB-A.

   

  Zaprojektowany pod kątem komfortu

  ROG Fusion II 500 został zaprojektowany do zapewnienia komfortowych maratonów rozgrywki, waży tylko 310 gramów i jest wyposażony w ergonomiczne muszle, które są ściśle dopasowane do naturalnego kształtu ludzkiego ucha – dla maksymalnej wygody. W zestawie są dwa typy muszli, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się różnymi wrażeniami.
  Poduszki nauszne ROG Hybrid
  Poduszki nauszne wykonane z grubej i oddychającej tkaniny z dobrym dopasowaniem gwarantują komfort podczas maratonowych sesji gamingowych.
  Poduszki nauszne ROG ze skóry proteinowej
  Poduszki nauszne wykonane w 100% z cienkiej i miękkiej skóry proteinowej zapewniają doskonałą izolację przed hałasem z zewnątrz oraz niezrównany komfort.

  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 500 cena: 1123 zł

  dostępny od ręki
  Laptopy
  Komputery
  Typ produktu
  Zestaw słuchawkowy przewodowy
  Zastosowanie
  Gry, Gaming
  Łączność
  USB 2.0
  USB-C
  minijack 3,5 mm
  Obsługiwane platformy
  PC
  MAC
  PS4
  PlayStation® 5
  Nintendo Switch
  Xbox one
  Xbox Series X
  Xbox Series S
  iPad
  Materiał przetwornika
  Magnes neodymowy
  Rozmiar przetwornika
  50 mm
  Impedancja słuchawek
  32 ohm
  Częstotliwość słuchawek
  20Hz - 40Khz
  Odbiór sygnału mikrofonu
  Wielokierunkowy
  Czułość mikrofonu
  -37 dB
  Częstotliwość mikrofonu
  100Hz - 10Khz
  Mikrofon z redukcją szumów SI
  Tak
  Aktywna redukcja szumów
  Tak
  Kanały
  Virtual 7.1
  DAC Hi-Fi
  ESS 9280
  Aura Sync
  Tak
  Możliwość składania
  Tak
  Oświetlenie
  RGB
  Kabel
  Kabel USB-C 1,5 metra
  Kabel 3.5 mm 1,5 metra
  Waga
  310 g
  • Słuchawki
  • Poduszka nauszna ROG Hybrid
  • Kabel 3,5 mm
  • Kabel USB-C
  • Adapter USB-C do USB-A
  • Przewodnik użytkownika
  • Wirtualny dźwięk 7.1-kanałowy zapewniany przez ESS 9280 Quad DAC™ klasy hi-fi wraz z 50-milimetrowymi przetwornikami ASUS Essence gwarantuje mocne basy oraz immersyjne, wyjątkowo realistyczne brzmienie
  • Mikrofony ROG z SI z kształtowaniem wiązki z redukcją szumów wspomaganą sztuczną inteligencją zapewniają kryształowo czysty dźwięk w komunikacji głosowej podczas rozgrywki
  • Funkcja regulacji głośności czatu podczas rozgrywki ułatwia uzyskanie wyważonego ustawienia dźwięku gry oraz komunikacji głosowej w rozgrywce
  • Różne opcje personalizacji, presety z efektami świetlnymi i wielokolorowe oświetlenie RGB z ponad 16,8 milionami kolorów
  • Komfortowa i lekka konstrukcja z ergonomicznymi poduszkami nausznymi dla idealnego dopasowania
  • Gniazdo 3,5 mm, złącza USB-C® i USB-A dla zapewnienia kompatybilności z komputerami PC, Mac, konsolami PlayStation®, Nintendo Switch™, Xbox oraz urządzeniami mobilnymi

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?