Słuchawki przewodowe Asus ROG Delta S (90YH02K0-B2UA00)

ID: 26034

  cena 1067 zł
  eRaty 12 x 95 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)
  1531 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 500 (90YH02W5-B2UA00)
  1123 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Delta S (90YH02K0-B2UA00)
  1067 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus ROG Fusion II 300 (90YH02X3-B2UA00)
  780 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki bezprzewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH0391-B3UA00)
  472 zł
  dostępny od ręki
  Słuchawki przewodowe Asus TUF Gaming H1 (90YH03A1-B1UA00)
  267 zł
  dostępny od ręki

  Asus ROG Delta S

   

  Zdominuj rozgrywkę z doskonałym dźwiękiem

  Gamingowy zestaw słuchawkowy ROG Delta S oferuje doskonale czysty, bogaty w detale dźwięk, zapewniając graczom poważnie traktującym rozgrywkę atut do pokonania rywali. Jest on wyposażony w wiodącą w branży technologię przetwornika klasy Hi-Fi ESS 9281 z technologią QUAD DAC™ oraz mikrofon ASUS z redukcją szumów wspomaganą SI. ROG Delta S waży łącznie tylko 300 gramów, a jego ergonomiczne poduszki uszne ROG Hybrid mają kształt litery „D” dla zapewnienia niezrównanego komfortu podczas długich sesji gamingowych. Złącze USB-C® umożliwia Ci rozgrywkę na komputerze PC, a następnie przełączenie na konsolę do gry lub urządzenie mobilne – bez konieczności zmiany zestawu słuchawkowego.

  gamingowe słuchawki komputerowe z mikrofonem

  słuchawki komputerowe z mikrofonem usb

  Przetwornik ESS 9281 Quad-DAC o wysokiej rozdzielczości

  Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS 9281 wykorzystuje technologię QUAD DAC™ dla zapewnienia przetwarzania dźwięku w bezstratnej jakości. Każdy z czterech przetworników DAC przetwarza określoną grupę ze słyszalnego pasma dźwięków, od tonów niskich, poprzez średnie, wysokie, aż po ultrawysokie. Cztery sygnały są następnie łączone ze sobą, a otrzymywany w ten sposób dźwięk jest bardziej czysty i charakteryzuje się imponującym wskaźnikiem stosunku sygnału do szumu na poziomie 130 dB – co jest wynikiem dużo wyższym od uzyskiwanego przez jakiekolwiek inne porównywalne urządzenie dostępne na rynku. Ze słuchawkami ROG Delta S słyszysz każdy detal i cieszysz się bardzo wyraźnym i czystym dźwiękiem, otrzymując przy tym bardzo realistyczne wrażenia dźwiękowe.

   

  Słuchawki z mikrofonem przewodowe

   

  Słuchawki przewodowe z mikrofonem do komputera

  Wysoki wskaźnik SNR w grach FPS

  Wysoki wskaźnik sygnału do szumu (SNR) jest bardzo istotny dla gamingowego zestawu słuchawkowego, szczególnie pod kątem rozgrywki w gry typu FPS. Wyższy wskaźnik SNR umożliwia Ci precyzyjne namierzanie kierunku pochodzenia kroków przeciwnika, czy też na przykład dokładniejsze określenie lokalizacji wystrzałów lub eksplozji na polu bitwy. Dysponując czteroczęściowym przetwornikiem DAC, zestaw słuchawkowy ROG Delta jest w stanie osiągnąć niespotykany dotąd wskaźnik stosunku sygnału do szumu (SNR) na poziomie 130 dB, co jest wartością nieosiągalną dla słuchawek gamingowych wyposażonych w pojedynczy DAC.

  Słuchawki z mikrofonem do komputera ranking

  Kryształowo czyste wysokie tony i dynamiczne basy

  Ekskluzywne przetworniki ASUS Essence zastosowane w zestawie słuchawkowym ROG Delta S zostały wyposażone w technologię Audio Signal Diversion dla zagwarantowania jeszcze większej czystości dźwięku. Ponadto przetworniki oferują szeroki zakres przenoszenia na poziomie 20–40 kHz i zapewniają niewiarygodnie mocne basy i zoptymalizowany dźwięk gamingowy. Dzięki temu usłyszysz nawet niewielkie detale, jednocześnie ciesząc się doskonałymi ogólnymi wrażeniami akustycznymi.

   

  Ekskluzywna technologia Hyper-Grounding

  Ekskluzywna technologia ROG Hyper-Grounding wykorzystuje wielowarstwową płytkę drukowaną oraz specjalny układ rozmieszczenia komponentów. Pozwala to uniknąć zakłóceń elektromagnetycznych i zapewnia, że słyszysz czysty dźwięk pozbawiony szumów.

   

  Zintegrowany układ do renderowania w standardzie MQA

  Master Quality Authenticated (MQA) to nagradzana technologia dźwiękowa, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku i gwarantuje Ci wydobycie każdego detalu z oryginalnego nagrania. Technologia renderowania MQA zastosowana w słuchawkach ROG Delta S umożliwia połączenie z sygnałem bazowym MQA – w oferowanych globalnie aplikacjach streamingowych jak np. TIDAL – i dokonanie ostatecznego „rozwinięcia” pliku MQA dla uzyskania dźwięku o niewiarygodnej jakości.

   

  Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI

  Mikrofon z redukcją szumów wspomaganą SI („AI Mic”) dysponuje dedykowanym procesorem zaprojektowanym do wyciszania ponad 50 milionów typów szumów z otoczenia, przy jednoczesnym zachowaniu profilu głosu ludzkiego dla zagwarantowania krystalicznie czystej komunikacji głosowej w trakcie rozgrywki. Najczęściej występujące hałasy otoczenia, takie jak rozmowy, stukanie klawiatury, czy też klikanie myszą są redukowane w nawet 95%. 

  Zintegrowany mikrofon napędzany sztuczną inteligencją jest jednokierunkowy, odłączany i posiada certyfikacje do użytkowania z oprogramowaniem Discord i TeamSpeak. Dioda na czubku mikrofonu boom świeci w kolorze czerwonym, gdy mikrofon jest wyciszony, co umożliwia Ci łatwe sprawdzenie jego statusu.

   

  Oświetlenie RGB z ASUS Aura Sync

  Spersonalizowane oświetlenie Aura Sync RGB oferuje ponad 16,8 milionów kolorów do wyboru wraz z presetami z efektami świetlnymi. Dostępne tryby oświetlenia RGB: Tryb statyczny, Cykliczna zmiana kolorów, Efekt stroboskopowy, Efekt tęczy, Tryb muzyki, Pulsowanie

  Efekty świetlne Soundwave
  Dzięki ekskluzywnemu efektowi świetlnemu Soundwave światła połyskują w rytmie Twojego głosu.

   

  Kompatybilność z wieloma platformami

  Dzięki zintegrowanemu złączu USB-C® cieszysz się dźwiękiem klasy hi-fi podczas korzystania z komputera PC, Macintosh, urządzeń mobilnych oraz konsol do gry, takich jak Nintendo Switch i Sony PlayStation**. 
  *Dźwięk wielokanałowy jest dostępny tylko w kompatybilnych urządzeniach lub za pośrednictwem oprogramowania Armoury Crate. 
  **Wymagane jest użycie zwartego w zestawie adaptera USB-C na USB 2.0.

   

  Stworzony pod kątem komfortu

  ROG Delta S dysponuje ergonomicznymi muszlami słuchawek w kształcie litery „D”, które lepiej pasują do kształtu ludzkiego ucha w porównaniu do owalnych muszli słuchawek. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się zmniejszyć powierzchnię kontaktu o nawet 20%. Przetworniki w każdej muszli słuchawek są nachylone pod kątem 12°, dzięki czemu bliżej przylegają do ludzkiego ucha. Nachylona konstrukcja zapewnia wyższy komfort, a także pomaga zwiększyć jakość dźwięku, ponieważ sygnał audio dostaje się bezpośrednio do kanału słuchowego ucha. 

  Poduszki są wykonane w 100% ze skóry proteinowej i szybko ochładzającej się pianki z funkcją pamięci, dzięki czemu cieszysz się komfortem również podczas długich sesji gamingowych.

   

  Dwie metody dopasowania i różne wrażenia podczas korzystania

  ROG Delta S oferuje dwa różne typy muszli do wyboru, w zależności od Twoich preferencji.

  Poduszki uszne ROG Hybrid
  Te wykonane ze skóry proteinowej i tkaniny typu mesh poduszki idealnie sprawdzają się podczas długich sesji gamingowych. Charakteryzują się one kształtem dopasowanym do uszu i są wykonane z grubego, ale przepuszczającego powietrze materiału. 
  Poduszki uszne z szybko ochładzającej się skóry proteinowej
  W porównaniu do innych słuchawek zastosowane poduszki uszne są cieńsze i bardziej miękkie, dlatego doskonale nadają się do użytkowania w drodze.

   

  Natychmiastowe sterowanie w zasięgu ręki

  Intuicyjne przyciski sterowania na muszli słuchawek pozwalają Ci błyskawicznie wyregulować głośność, wyciszyć mikrofon, a nawet dostosować oświetlenie RGB w czasie rozgrywki.

  Góra: wł. trybu świetlnego Soundwave 
  Środek: wł. oświetlenia Aura RGB 
  Na dole: wył. oświetlenia Aura RGB
  Obracając w górę lub w dół możesz zwiększyć lub zmniejszyć poziom głośności
  Jednym dotknięciem możesz wyciszyć lub ponownie uaktywnić mikrofon

   

  Armoury Crate

  Oprogramowanie Armoury Crate udostępnia szerokie opcje sterowania oraz intuicyjny interfejs użytkownika, zapewniając Ci pełną kontrolę nad swoimi wrażeniami dźwiękowymi. Za pomocą tej aplikacji możesz łatwo tworzyć i ustawiać profile audio do szerokiej gamy różnych gier i scenariuszy zastosowań.

  Słuchawki przewodowe Asus ROG Delta S cena: 1067 zł

  dostępny od ręki
  Laptopy
  Komputery
  Typ produktu
  Zestaw słuchawkowy przewodowy
  Zastosowanie
  Gry, Gaming
  Łączność
  USB 2.0
  USB-C
  Obsługiwane platformy
  PC
  MAC
  PS4
  PlayStation® 5
  Nintendo Switch
  Materiał przetwornika
  Magnes neodymowy
  Rozmiar przetwornika
  50 mm
  Impedancja słuchawek
  32 ohm
  Częstotliwość słuchawek
  20Hz - 40Khz
  Odbiór sygnału mikrofonu
  Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu
  -40 dB
  Częstotliwość mikrofonu
  100Hz - 10Khz
  Mikrofon z redukcją szumów SI
  Tak
  Aktywna redukcja szumów
  Tak
  Kanały
  Virtual 7.1
  DAC Hi-Fi
  ESS 9281 Pro
  Aura Sync
  Tak
  Możliwość składania
  Tak
  Oświetlenie
  RGB
  Kabel
  Kabel USB-C 1,5 metra
  Kabel 2.0 1 metr
  Waga
  300 g (bez mikrofonu)
  • Słuchawki
  • Odłączany mikrofon
  • Przewodnik użytkownika
  • Poduszka nauszna ROG Hybrid
  • Adapter z USB-C na USB 2.0 (Typ-A)
  • Jest wyposażony w wiodący w branży przetwornik ESS 9281 z technologią QUAD DAC™, a także obsługuje technologię MQA do dostarczania niesamowicie bogatego w detale i realistycznego dźwięku
  • Mikrofon ASUS z redukcją szumów wspomaganą SI zapewnia kryształowo czystą komunikację głosową podczas rozgrywki
  • Dzięki spersonalizowanemu, wielokolorowemu oświetleniu RGB i wyjątkowemu trybowi świetlnemu Soundwave zabłyśniesz w świetnym stylu
  • Ekskluzywne przetworniki ASUS Essence, hermetyczne komory oraz specjalna technologia modulacji sygnału wspólnie gwarantują immersyjne wrażenia dźwiękowe
  • Lekka konstrukcja o masie 300 gramów zapewnia maksymalny komfort
  • Ergonomiczne i szybko ochładzające się poduszki uszne o kształcie litery „D” gwarantują idealne dopasowanie
  • Złącze USB-C® zapewnia kompatybilność z komputerami PC, Macintosh, urządzeniami mobilnymi oraz konsolami do gry, takimi jak Nintendo Switch™ i Sony PlayStation®

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?