Quadralite softbox FLEX BEAUTY DISH 65cm (parasolkowy)


joyart
  cena 329 zł
  eRaty 12 x 29 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę
  Zalecane akcesoria

  Quadralite Flex Foldable Beauty-Dish to wszechstronny modyfikator światła, który jest lekki, mały po złożeniu i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Może być używany jako beauty dish zapewniając bardzo charakterystyczne, ostre i kontrastowe światło wspaniale nadające się do fotografii typu beauty, portretowej i modowej. Kiedy jednak zachodzi potrzeba użycia bardzo miękkiego światła to można z łatwością je uzyskać a Flex Foldable Beauty-Dish zamienia się w tradycyjny softbox.

  Kompaktowy i szybki w montażu

  Flex Foldable Beauty-Dish jest zbudowany w oparciu o mechanizm szybkiego rozkładania. Dzięki temu można go bardzo sprawnie przygotować, podpiąć do lampy i zacząć sesję, a po jej zakończeniu błyskawicznie spakować. Softbox dostarczany jest w poręcznym pokrowcu, który ułatwia transport i przechowywanie.

  Wszechstronny

  Odpinany, centralnie umieszczony odbłyśnik to jeden z głównych powodów dla których Flex Foldable Beauty-Dish jest tak wszechstronnym modyfikatorem światła. Po jego zainstalowaniu i odpięciu dyfuzorów dostajemy składany beauty-dish, ale pozbawiony wszystkich swoich wad. Gdy zamontujemy obydwa dyfuzory zmiękczające uzyskujemy softbox dający bardzo miękkie i rozproszone światło.

  Sferyczny

  Sferyczna czasza tego softboxa to jedna z jego ważnych cech. To dzięki niej jest on nie tylko bardzo wydajny, ale też łatwy do stosowania zwłaszcza w ciasnych pomieszczeniach. Jeżeli jest taka potrzeba softbox może być używany także z plastrem miodu (dostępnym oddzielnie).

  Oktagonalny

  Flex Foldable Beauty-Dish posiada oktagonalny kształt, który powoduje, że odbicia w oczach fotografowanej osoby są okrągłe i naturalne, co wspaniale sprawdza się podczas sesji portretowych, modowych czy też beauty.

  Materiały

  Flex Foldable Beauty-Dish wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. Poszycie jest uszyte z wysoko gatunkowego nylonu taffeta, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną. Wnętrze pokryte jest srebrnym ekranem, który ma za zadanie odbić światło i równomiernie rozprowadzić je na powierzchni dyfuzorów.

  Podwójny dyfuzor

  Softbox wyposażony jest w dwie powierzchnie dyfuzyjne wykonane z poliestru. Materiał ten został dobrany tak, aby jego wpływ na balans bieli światła płynącego z lampy był minimalny.

  Wytrzymały

  Konstrukcja podtrzymująca czaszę wykonana jest z prętów stalowych a pierścień mocujący ze stopu aluminium. Taki dobór surowców gwarantuje dużą żywotność softboxa, a jednocześnie utrzymuje masę całości na niskim poziomie.

  Mocowanie

  Flex Foldable Beauty-Dish posiada mocowanie typu Bowens, dzięki czemu może być używany z wieloma lampami studyjnymi – nie tylko Quadralite, ale też innych marek. Dzięki dostępnym oddzielnie adapterom do innych systemów może być wykorzystywany także z lampami Broncolor, Profoto i Elinchrome.

  Quadralite softbox FLEX BEAUTY DISH 65cm (parasolkowy) cena: 329 zł

  dostępny od ręki
  Gridy (plastry miodu)
  Model
  Quadralite Flex 65cm Foldable Beauty-Dish
  Typ produktu
  Składany beauty-dish
  Kompatybilna
  z Lampami z mocowaniem typu Bowens
  Średnica
  65 cm
  Głębokość
  34 cm
  Profil
  Sferyczny
  Mechanizm rozkładania
  Szybki, parasolowy
  Materiał poszycia
  Nylon Taffeta
  Materiał dyfuzora
  Poliester
  Materiał stelaża
  Stal/aluminium
  Dyfuzor
  Podwójny, odpinany
  Kompatybilny z plastrami
  Tak
  Wymiary po spakowaniu
  20x55 cm 20x64 cm
  Waga (bez pokrowca)
  1010 g
  Waga (w pokrowcu)
  1210 g
  • 1x Quadralite Flex Foldable Beauty-Dish.
  • 1x Odbłyśnik.
  • 1x Dyfuzor wewnętrzny.
  • 1x Dyfuzor zewnętrzny.
  • 1x Pokrowiec.
  • produkowany w dwóch wersjach o średnicy 65, 85 oraz 105 cm.
  • może być wykorzystywany zarówno jako beauty-dish jak i softbox,
  • ośmiokątny kształt czaszy zapewnia bardzo naturalne odbicia w oczach oświetlanej osoby,
  • jest łatwy do transportowania i daje się szybko składać,
  • wyposażony w dwa ekrany dyfuzyjne,
  • może być używany wspólnie z plastrami miodu dla jeszcze lepszej kontroli nad światłem i zwiększenia kontrastu,
  • poręczny pokrowiec dostarczany jest w zestawie.
  • konstrukcja wykonana całkowicie z metalu co zapewnia długą żywotność softboxa,
  • wyposażony w mocowanie typu Bowens, a po zastosowaniu odpowiedniego adaptera (dostępnego oddzielnie) może być używany także z lampami Profoto, Broncolor i Elinchrome.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?