Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Quadralite lampa Stroboss 60EVO II (Canon)

ID: 28552

quadralite

> A może akcesoria w cenach takich że ho ho ... ??

cena 849 zł
Raty 0%!10 x 84,90 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Lepsza jakość w nowej odsłonie

Legendarny model Stroboss 60evo doczekał się godnego następcy! Nowoczesna i wszechstronna lampa reporterska Quadralite Stroboss 60evo II, została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Praca fotografa staje się przyjemniejsza i szybsza, dzięki przemyślanej konstrukcji oraz jeszcze lepszemu interfejsowi. Nowoczesne rozwiązania wspierają proces kreatywny. Z lampą Quadralite 60evo II oszczędzisz cenny czas oraz zmienisz sposób pracy z oświetleniem błyskowym. W wersji C model jest zgodny z systemem Canon E-TTL / E-TTL II.

Większa elastyczność

Dzięki 10-stopniowej regulacji mocy błysku, druga generacja lampy zapewnia łatwiejsze dopasowanie do każdych warunków oświetleniowych. Sterowanie mocą błysku od 1/1 do 1/128 to niesamowita elastyczność pracy w każdych warunkach oświetleniowych.

Jeszcze wydajniejszy akumulator

Pracuj szybciej dzięki wydajnemu akumulatorowi VB26. Koniec z noszeniem zestawu baterii, teraz łatwo i szybko wymienisz źródło zasilania. Jeden akumulator pozwoli na wykonanie aż 450 błysków z pełną mocą z ekspresowym czasem ładowania (maksymalnie 1,5 s)!

Szybki przełącznik między trybem TTL a Manual

Przełączanie między trybami nigdy nie było tak łatwe! Jedną ręką przełączysz się pomiędzy trybami TTL a Manualnym. Bez odrywania oka od wizjera zmienisz ustawienie trybu lampy by dokonać potrzebnej korekty.

Nowa funkcja TCM

TCM (TTL Converted to Manual), która pozwala na natychmiastową konwersję z trybu TTL do trybu manualnego. Funkcja ta pomaga zablokować właściwą wartość ekspozycji i jest przydatna do szybkiego określenia dobrego punktu wyjścia w manualnym ustawieniu lamp błyskowych.

Różne tryby

60evo II działa w trybach TTL, Manual i Multi flash. Nowa lampa została wyposażona w takie funkcje, jak HSS (do 1/8000 s), FEC, FEB oraz synchronizacja drugiej kurtyny, które pomagają szybko, precyzyjnie i kreatywnie uchwycić każdy wspaniały moment.

Światło modelujące na zawołanie

Dzięki wbudowanemu światłu modelującemu szybko doświetlisz fotografowany obiekt oraz łatwo ustawisz ostrość nawet w największych ciemnościach. Koniec z nieudanymi zdjęciami, teraz masz większą pewność ostrego ujęcia.

Bardziej intuicyjne rozłożenie przycisków i nowy UI

W 60evo II znajdziesz ceniony interfejs znany z modelu Quadralite V1. Wyraźny ekran LCD, dzięki funkcji podświetlenia, zachowuje czytelność nawet po zmroku. Przyciski otrzymały bardziej intuicyjne rozłożenie, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z lampy nawet w rękawiczkach. Już po jednym użyciu Quadralite 60evo II nie będziesz chciał wracać do innego modelu.

Wydajny system radiowy

Praca z wyzwalaniem nigdy nie była tak prosta i wydajna. Pracuj z jedną lub wieloma lampami błyskowymi jednocześnie. Z systemem radiowym 2.4 Ghz Quadralite Navigator X wyzwolisz lampy oddalone nawet o 100m, z obsługą 32 kanałów i do pięciu grup. Nowe 60evo II może pracować zarówno jako lampa w trybie MASTER jak i SLAVE. Nowy model jest uzupełnieniem ekosystemu Quadralite (pełna współpraca z lampami reporter oraz lampami studyjnymi).

Szeroki Zoom

Głowicę można zoomować w zakresie od 20 mm do 200 mm, automatycznie lub ręcznie, co pozwala na wygodną regulację wiązki światła. Niezależnie od tego, czy fotografujesz w szerokiej lokacji, czy w małych pomieszczeniach, 60evo II sprawdzi się idealnie.

Elastyczny kąt fotografowania

Dzięki kątowi obrotu od 0° do 330° w poziomie i od -7° do 120° w pionie, 60evo II staje się niebywale uniwersalną lampą. Skorzystaj z wielu technik pracy ze światłem: błyskanie bezpośrednie, wykonanie błysku odbitego, błyskanie z użyciem dyfuzorów i inne.

Blokada stopki

Szybkozłączka została ulepszona i zapewnia prostsze zakładanie oraz ściąganie lampy. 60evo II zamontujesz na stopce błyskawicznie i bezpiecznie. Łatwa i szybka blokada, a także pewność, że nowa lampa jest bezpiecznie przytwierdzona do aparatu.

Prosta aktualizacja firmware dzięki USB-C

Prosta aktualizacja oprogramowania dzięki szybkiemu, uniwersalnemu portowi USB-C, który znajdziesz na obudowie lampy. Jeszcze szybsze aktualizacje zapewnią pełną współpracę z najnowszymi aparatami.

Różnice i ulepszenia w stosunku do I wersji stroboss 60evo

 1. lampa otrzymała światło modelujące
 2. lampa otrzymała nowy akumulator
 3. wyposażona jest również w nową i unikalną funkcję TCM (TTL Converted to Manual), która pozwala na natychmiastową konwersję z trybu TTL do trybu manualnego. Funkcja ta pomaga zablokować właściwą wartość ekspozycji i jest przydatna do szybkiego określenia dobrego punktu wyjścia do ustawiania zewnętrznych lamp błyskowych w trybie manualnym
 4. nowa blokada stopki
 5. nowe kąty obrotu głowicy od 0° do 330° w poziomie i od -7° do 120° w pionie
 6. 480 błysków pełną mocą w Stroboss 60evo II w stosunku do 650 błysków w Stroboss 60evo
 7. nowe złącze USB-C pozwala na szybsze dokonanie aktualizacji oprogramowania lampy, by działała z najnowszymi modelami aparatów
 8. nowe bardziej intuicyjne rozłożenie przycisków (podobne jak w V1) - jeszcze wygodniejsza i łatwiejsza praca z lampą

 

Nowoczesna i wszechstronna lampa reporterska speedlite Quadralite Stroboss60 II o liczbie przewodniej 60 m, została zaprojektowana z myślą o najbardziejwymagających użytkownikach. Praca fotografa staje się przyjemniejsza i szybsza,dzięki przemyślanej konstrukcji oraz jeszcze lepszemu interfejsowi. Nowoczesnerozwiązania wspierają proces kreatywny. Z lampą Quadralite Stroboss 60 II oszczędziszcenny czas oraz zmienisz sposób pracy z oświetleniem błyskowym.Dzięki 10-stopniowej regulacji mocy błysku, druga generacja lampy zapewnia łatwiejszedopasowanie do każdych warunków oświetleniowych. Sterowanie mocą błysku od 1/1 do1/128 to niesamowita elastyczność pracy w każdych warunkach oświetleniowych.Funkcja TCM (TTL Converted to Manual), która pozwala na natychmiastową konwersję ztrybu TTL do trybu manualnego. Funkcja ta pomaga zablokować właściwą wartośćekspozycji i jest przydatna do szybkiego określenia dobrego punktu wyjścia wmanualnym ustawieniu lamp błyskowych.W 60 II znajdziesz ceniony interfejs znany z modelu Quadralite V1. Wyraźny ekran LCD,dzięki funkcji podświetlenia, zachowuje czytelność nawet po zmroku. Przyciski otrzymałybardziej intuicyjne rozłożenie, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z lampy nawet wrękawiczkach. Już po jednym użyciu Stroboss 60 II nie będziesz chciał wracać do innegomodelu.Praca z wyzwalaniem nigdy nie była tak prosta i wydajna. Pracuj z jedną lub wielomalampami błyskowymi jednocześnie. Z systemem radiowym 2.4 Ghz Quadralite NavigatorX wyzwolisz lampy oddalone nawet o 100m, z obsługą 32 kanałów i do pięciu grup. Nowe60 II może pracować zarówno jako lampa w trybie MASTER jak i SLAVE. Stroboss 60 II jestuzupełnieniem ekosystemu Quadralite (pełna współpraca z lampami reporter orazlampami studyjnymi

Quadralite lampa Stroboss 60EVO II (Canon) cena: 849 zł

dostępny od ręki
Kompatybilna z
Canon
Do aparatów
Canon
Liczba przewodnia (m)
60 (ISO100@200mm)
Odchylenie głowicy pion
-7° - +120°
Odchylenie głowicy poziom
0° - 330°
Zasilanie
akumulatorowe
Czas ładowania (sekundy)
1.5
Czas trwania błysku
1/300 - 1/20000 s
Sterowanie mocą
TTL, system X, z poziomu lampy
Opcje wyzwalania
TTL/Multi/M/S1/S2/Master/Slave
Wyświetlacz
tak
Grupy/kanały
5/32
Temperatura barwowa w K
5600K ± 200K
Zoom w mm
20-200
 • Lampa Quadralite Stroboss 60EVO II
 • Pokrowiec
 • Podstawka
 • Oryginalne opakowanie
 • kompatybilność z aparatami marki Canon
 • korekta ekspozycji światła błyskowego
 • synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawkiHSS
 • bracketing światła błyskowego
 • blokada ekspozycji światła błyskowego
 • synchronizacja na pierwszą lub drugą kurtynę migawki)
 • zgodny z automatycznym pomiarem światła błyskowego TTL
 • współpraca z systemem zdalnego wyzwalania i sterowania lampami TTL WirelessFlash (MASTER, SLAVE)
 • wbudowany nadajnik i odbiornik systemu zdalnego sterowania i wyzwalani aQuadralite Navigator X (możliwość pracy w trybie MASTER lub SLAVE)
 • możliwość wyzwalania za pomocą fotoceli lub poprzez złącze Jack 2.5mm
 • duża siła błysku (GN 60) i stabilna temperatura barwowa (5600K ± 200K)
 • regulacja mocy błysku w trybie manualnym 1/1-1/128 w krokach co 1/3 EV)
 • ruchoma głowica palnika (od 0° do 330° w poziomie, od -7° do 120° w pionie)
 • zoom 20-200 mm oraz wbudowany panel rozpraszający do 14 mm
 • krótki czas ładowania (0,1-2,6s)
 • możliwość aktualizacji firmware poprzez złącze USB Type-C

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?