Prawdziwe raty 10 i 20 x 0% - Na cały asortyment!

Powerbank XTORM 10000 mAh 20W/XFS401

ID: 19796

xtorm
cena 199 zł
eRaty 60 x 4 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

XTORM Powerbank 10000 mAh 20W

 

XFS401 jest najnowszą częścią serii Fuel marki Xtorm. Charakterystyczną cechą całej serii jest port USB-C PD 20W oraz nietuzinkowe wzornictwo. Ultraszybkie ładowanie nowej generacji nadaje się do błyskawicznego uzupełnienia baterii smartfona - nawet 3x szybciej! Głównym celem tego projektu było połączenie multi praktycznego wykorzystania urządzenia z unikalnym wyglądem. Intuicyjna konstrukcja, wysokiej jakości materiały i wiodące w swojej klasie specyfikacje, wyróżniają tę serię Powerbanków.

Właściwości

Powerbank został specjalnie zaprojektowany do szybkiego ładowania iPhone'a 12 z mocą 20W. Może go naładować do 59% w zaledwie pół godziny. W porównaniu ze starszymi rozwiązaniami na rynku jest to do 3 razy szybsze uzupełnienie baterii!
Fuel posiada dodatkowo 2 wyjścia USB 3.0, co łącznie daje możliwość obsługiwania 3 urządzeń jednocześnie.
XFS401 ma unikalny geometryczny wzór z matowym, miękkim w dotyku wykończeniem, zaprojektowany tak, aby oprócz swojej funkcjonalności cieszył oko niebanalnym wyglądem.
Bateria o pojemności 10 000 mAh ma wystarczającą moc, aby naładować telefon nawet 4 razy! To idealny towarzysz podróży w codziennych dojazdach do pracy, wycieczkach po mieście, festiwalach i wielu innych aktywnościach. 
Produkt jest kompatybilny z następującymi urządzeniami: smartfon, tablet / iPad, kontroler PlayStation / Xbox, kamera, GoPro, słuchawki douszne / AirPods, słuchawki, przełącznik Nintendo, mini dron i inne. 
Mimo że ten Powerbank jest w pełni wyposażony we wszystkie najnowsze technologie i innowacje, nadal jest w pełni kompatybilny wstecz ze wszystkimi starszymi urządzeniami. Jesteśmy gotowi na przyszłość, ale nie zapominamy o przeszłości.

 

Powerbank XTORM 10000 mAh 20W/XFS401

Nawet 3 letnia Gwarancja!
 Teraz możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:

1. Kup dowolny powerbank Xtorm
2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg

3. Zarejestruj swój produkt.
4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!

 

 

 

Powerbank XTORM 10000 mAh 20W/XFS401 cena: 199 zł

dostępny u dostawcy
Typ baterii
Litowo-polimerowa
Wymiary
136 x 71 x 15 mm
Wejście
USB-C PD 20W
Wyjście
1x USB-C PD 20W (5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.A)
2x USB Quick Charge 3.0 (5V/3A, 9V/2.2A, 12V/1.A)
Dodatkowo
1x USB-USB-C, Instrukcja
Waga
215 g
  • Dodatkowo w zestawie: 1x USB-USB-C, Instrukcja
  • Powerbank został specjalnie zaprojektowany do szybkiego ładowania iPhone'a 12 z mocą 20W. Może go naładować do 59% w zaledwie pół godziny. W porównaniu ze starszymi rozwiązaniami na rynku jest to do 3 razy szybsze uzupełnienie baterii!
  • Fuel posiada dodatkowo 2 wyjścia USB 3.0, co łącznie daje możliwość obsługiwania 3 urządzeń jednocześnie.
  • XFS401 ma unikalny geometryczny wzór z matowym, miękkim w dotyku wykończeniem, zaprojektowany tak, aby oprócz swojej funkcjonalności cieszył oko niebanalnym wyglądem.
  • Bateria o pojemności 10 000 mAh ma wystarczającą moc, aby naładować telefon nawet 4 razy! To idealny towarzysz podróży w codziennych dojazdach do pracy, wycieczkach po mieście, festiwalach i wielu innych aktywnościach.
  • Produkt jest kompatybilny z następującymi urządzeniami: smartfon, tablet / iPad, kontroler PlayStation / Xbox, kamera, GoPro, słuchawki douszne / AirPods, słuchawki, przełącznik Nintendo, mini dron i inne.
  • Mimo że ten Powerbank jest w pełni wyposażony we wszystkie najnowsze technologie i innowacje, nadal jest w pełni kompatybilny wstecz ze wszystkimi starszymi urządzeniami. Jesteśmy gotowi na przyszłość, ale nie zapominamy o przeszłości.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?