Dysk SSD PNY Pro Elite 500GB USB 3.1 Type C -

ID: 23534

cena 229 zł
eRaty 60 x 5 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Zalecane akcesoria

Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C 500GB  
 

Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C to urządzenie nowej generacji służące do przechowywania danych, charakteryzujące się nie tylko większą pojemnością, ale również wyjątkowymi osiągami zapewnianymi przez wbudowany interfejs USB 3.1 Gen 2 oraz prędkości odczytu i zapisu wynoszące odpowiednio do 890 MB/s i 900 MB/s*. Dysk został zaprojektowany jako przenośne urządzenie do przechowywania danych lepsze od poprzednich generacji przenośnych dysków SSD oraz od tradycyjnych dysków flash USB 3.0, umożliwiające jeszcze szybsze przenoszenie i przechowywanie plików dla osób będących często w ruchu.

Przenośny dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C oferuje rozszerzone możliwości łączności. Zapewnij sobie dostęp do danych w dowolnej chwili, w każdym miejscu naświecie, przy użyciu szerokiej gamy urządzeń głównych wyposażonych w porty USB-A lub USB-C. Do dysku dołączone są przewody z wtyczkami USB typu C oraz typów C i A. Ponadto zawarte w zestawie oprogramowanie Acronis True Image Data Protection pozwala z łatwością tworzyć kopie zapasowe danych.

Dzięki eleganckiej aluminiowej konstrukcji mieszczącej się wygodnie w dłoni dysk SSD Pro Elite USB 3.1 Gen 2 Type-C jest doskonałym rozwiązaniem dla osób będących ciągle w ruchu.

 

Dysk SSD PNY Pro Elite 500GB USB 3.1 Type C - cena: 229 zł

dostępny od ręki
Etui i pokrowce
Typ
SSD 
Format
2,5" 
Pojemność
500GB 
Szybkość odczytu
do 890MB/s 
Szybkość zapisu
do 900MB/s 
Interfejs
USB 3.1 Gen 2 Typu C 
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
63.5 x 57.2 x 10 mm
Waga
58g 
  • Kabel USB-C
  • Kabel USB-C > USB-A
  • Oprogramowanie
  • Instrukcja obsługi
  • Prędkości odczytu i zapisu wynoszącym odpowiednio do 890 MB/s i 900 MB/s
  • Aluminiowa konstrukcja mieszcząca się wygodnie w dłoni.
  • Dysk wykorzystuje zapewniający niesamowitą szybkość przesyłu danych interfejs USB 3.1 Gen 2, a jednocześnie jest wstecznie zgodny z urządzeniami głównymi wyposażonymi w magistrale USB 3.0 oraz USB 2.0.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?