Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

ID: 21608

pentax
  cena 9999 zł
  eRaty 12 x 893 zł

  • Wersja Limited Premium z gripem D-BG8, drugą baterią i ekskluzywnym skórzanym paskiem.

  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Body (czarny) + Gratis 35mm f/2.4 - Promocja
  8999 zł
  dostępny od ręki
  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III (srebrny)
  8999 zł
  dostępny od ręki
  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna
  9999 zł
  dostępny od ręki
  Zalecane akcesoria

  Aparat cyfrowy Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

   

  Matryca

  Zastosowany w PENTAX K-3 Mark III sensor BSI o efektywnej rozdzielczości ok. 25,73 Mpix w połączeniu z silnikiem obrazowania PRIME V i nowo zaprojektowaną jednostką akceleratora zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Dodatkowo pozbawiony optycznego filtra AA (antyaliasingowego), aparat zapewnia bardzo dobrą reprodukcję drobnych detali i tekstury fotografowanego obiektu. Udoskonalona konstrukcja nie tylko rozszerza zakres dynamiki tonalnej, ale także ogranicza szumy jednocześnie oferując bardzo wysoką szczytową czułość ISO 1 600 000.

   

  Stabilizacja obrazu Shake Reduction II (IBIS)

  Wbudowany system stabilizacji zapobiega drganiom aparatu które często są przyczyną rozmazanych obrazów, a które mogą wystąpić na przykład podczas używania obiektywów o długiej ogniskowej jak również przy długim czasie otwarcia migawki. Stabilizacja obrazu działa w pięciu osiach. Oprócz obrotu czujnika, przesunięcia w poziomie i pionie, PENTAX K-3 III oferuje również korektę pochylenia w poziomie i w pionie, która może wystąpić na przykład podczas makrofotografii. Poziome ruchy podczas fotografowania w trybie panoramy są automatycznie wykrywane  i odpowiednio korygowane. Podsumowując, system ten zapewnia niezawodność naświetlania do 5,5 kroku EV, a tym samym rozszerza granice fotografowania „z ręki”. Działa niezależnie od użytych obiektywów. Oznacza to, że obiektywy M42 mogą być używane dokładnie w taki sam sposób, jak bieżąca linia optyki.

   

  Prezentacja aparatu Pentax K-3 Mark III.

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Działający w pięciu osiach system stabilizacji obrazu umożliwia również wykonywanie zdjęć wysokiej rozdzielczości (Pixel Shift).

   

  Funkcja Pixel Shift

  Opcję przesunięcia czujnika w celu poprawy rozdzielczości obrazu zastosowano po raz pierwszy w modelu PENTAX K-3 Mark II. Ta technika może być teraz używana w PENTAX K-3 Mark III bez statywu. W konwencjonalnych systemach brakujące informacje o kolorach RGB czujnika muszą być interpolowane, ponieważ różne kolory nie są rejestrowane przez wszystkie piksele czujnika. Dzięki funkcji Pixel Shift, PENTAX K-3 III oferuje możliwość wykonania czterech zdjęć z rzędu, podczas tego procesu czujnik jest przesuwany w górę, w dół, w lewo i w prawo o jeden piksel, a aparat kalkuluje te informacje jako pojedynczy obraz, który można zapisać jako plik JPEG lub RAW. Dzięki tej technice 25,73 megapikseli jest w pełni wykorzystywane do pliku obrazu, co skutkuje znacznie wyższą ostrością i odwzorowaniem kolorów, a także niższym szumem.

   

  Przesunięcie czujnika i automatyczna korekta horyzontu

  System stabilizacji obrazu jest również używany do automatycznego wyrównywania horyzontu. Ukośne położenie kamery do kąta widzenia 2° może być automatycznie korygowane przez matrycę. Jednak sensor można również przesuwać ręcznie, poziomo lub pionowo z całkowitym przesunięciem do 1,5 mm, a nawet w obrocie do 2°.

   

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Podwójne gniazdo kart pamięci umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowej wykonywanych zdjęć.

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Wysokiej jakości magnezowo-aluminiowa obudowa aparatu. 

   

  Symulator filtra dolnoprzepustowego

  Dzięki mikroskopijnym drganiom matrycy symulator filtra AA (antyaliasingowego) zmniejsza efekt mory tak samo efektywnie jak standardowy filtr AA. Co więcej, pozwala użytkownikowi 
  na samodzielny wybór poziomu redukcji lub całkowite wyłączenie tej funkcji.

   

  System usuwania zanieczyszczeń DR II (Dust Removal) 

  Mechanizm DR II wytwarza ultradźwiękowe wibracje na panelu ze szkła optycznego znajdującego się tuż przed sensorem obrazu. Dzięki temu pozbywamy się wszelkich pyłków i brudów, które mogłyby przykleić się do matrycy i przez to pojawić się na fotografii.

   

  Fotografowanie

   

  System autofokusa SAFOX 13

  PENTAX K-3 III został wyposażony w nowy system automatycznej ostrości SAFOX 13. Posiada łącznie 101 czujników AF, z których 25 jest umieszczonych centralnie jako czujniki krzyżowe. Aby zapewnić niezawodne ustawianie ostrości nawet podczas fotografowania w nocy, trzy specjalne czujniki są umieszczone centralnie i działają nawet w bardzo słabym świetle od -4 EV. Aparat został wyposażony w mały joystick, za pomocą którego można intuicyjnie wybierać poszczególne pola AF.  

  System AF jest obsługiwany przez nowy czujnik obrazu RGB-Ir z ok. 307 000 pikseli, oraz przez nowo opracowany algorytm śledzenia obrazu. Oznacza to, że nawet ruchome obiekty są niezawodnie wykrywane i precyzyjniej wyostrzane.

   

  Zdjęcia seryjne

  W modelu PENTAX K-3 III przeprojektowany został mechanizm lustra i migawki. W połączeniu z nową technologią procesora i szybkimi parametrami przetwarzania obrazu, PENTAX K-3 Mark III umożliwia wykonywanie serii zdjęć z dużo większą niż wcześniej prędkością. 32 pliki RAW można przechwycić z szybkością 12 klatek na sekundę. Mimo większego obciążenia migawka jest zaprojektowana na co najmniej 300 000 cykli.

   

  Prezentacja możliwości systemu autofokusa SAFOX 13.

  Prezentacja technologii systemu zdjęć seryjnych pozwalających na fotografowanie z dużą szybkością 12 kl./s.

   

  System analizy sceny PENTAX 

  System analizy sceny w czasie rzeczywistym PENTAX obsługuje sterowanie aparatem przy użyciu najnowszej technologii sztucznej inteligencji. W oparciu o czujnik obrazu RGB-lr posiadający około 307 000 pikseli, procesor wykorzystuje zaawansowaną technologię rozpoznawania obrazu w celu optymalizacji ekspozycji i autofokusa. Fotografowane sceny są analizowane i na podstawie rozkładu kolorów, jasności obiektu oraz wykrywania ruchu. Określone parametry ekspozycji, takie jak migawka, autofokus czy balans bieli są odpowiednio dostosowywane i uwzględniane przy obliczaniu parametrów obrazu. Dzięki zastosowaniu algorytmu sztucznej inteligencji Deep Learning, PENTAX K-3 III gwarantuje niezawodne rozpoznawanie i ocenę fotografowanej sceny.

   

  Zaawansowane funkcje sterowania

  „Hyper Operation System” został po raz pierwszy użyty w aparacie PENTAX Z-1 i nadal jest ważnym elementem kontroli ekspozycji. Można za jego pomocą przełączać się między przysłoną a czasem otwarcia migawki bez wprowadzania zmian w automatycznym trybie programu. Teraz możliwe jest również śledzenie czułości ISO.

  Kolejnym udoskonaleniem firmy PENTAX jest Smart Function System. Pięć funkcji można szybko i łatwo wybrać i przywołać w celu sterowania aparatem. Informacje sterujące są wyświetlane w wizjerze. Ponadto dziesięć różnych przycisków sterujących oferuje dalsze możliwości personalizacji, za pomocą których można szybko wywołać często używane funkcje.

  Funkcja HDR (High Dynamic Range) stała się bardzo popularna wśród wielu fotografów PENTAX. Parametry obrazu są dostosowywane na podstawie trzech pojedynczych ujęć wykonanych z różną ekspozycją, co zapewnia bardzo dużą dynamikę tonalną czyli obraz z detalami zarówno w bardzo jasnych jak i bardzo ciemnych obszarach.

   

  Prezentacja funkcji "Smart Function" - bardzo wygodnego sposobu zmiany ustawień fotografowania bez potrzeby odrywania oczu od wizjera.

   

  Mocowanie PENTAX K

  System PENTAX posiada bardzo dobrą kompatybilność wsteczną obiektywów. Wraz z K-3 III można bez problemu używać optyki wyprodukowanej w pierwszych dniach funkcjonowania bagnetu K, a z odpowiednim adapterem możemy użyć nawet optykę z bagnetem M42. To właśnie te bardzo poszukiwane i używane skarby cyfrowej przeszłości sprawiają wiele radości wielu dzisiejszym fotografom. Informacje o ogniskowej wymagane dla systemu stabilizacji IBIS można teraz zapisać i są również pokazywane w danych EXIF.

   

  Wideo w rozdzielczości 4K

  Mimo, że PENTAX K-3 Mark III został opracowany w tradycji technologii lustrzanek cyfrowych, funkcja filmowania jest obecnie pożądana przez wielu fotografów. Aparat rejestruje filmy w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli; 30p / 24p) lub Full HD (1920 x 1080 pikseli; 60p / 30p / 24p) w formacie nagrywania H-264. Aby zapewnić możliwość profesjonalnego nagrywania dźwięku, K-3 III udostępnia złącze dla mikrofonu stereofonicznego i słuchawek. Istnieje też możliwość regulacji i monitorowania poziomu nagrywania dźwięku. Jedno z dwóch gniazd kart SD jest przygotowane dla standardu UHS-II, aby móc odpowiednio przetwarzać dane z dużą liczbą klatek na sekundę lub nagrania wideo w rozdzielczości 4K.

   

  Korpus i ergonomia

   

  Duży i jasny wizjer pryzmatyczny

  PENTAX K-3 III posiada wizjer optyczny o polu widzenia 100% i powiększeniu 1,05x. Szklany pryzmat o wysokim współczynniku załamania światła zapewnia szerokie pole widzenia odpowiadające pełnoklatkowej lustrzance formatu 35mm, odsunięcie źrenicy wyjściowej jest na tyle duże, aby zagwarantować wygodę podczas patrzenia przez wizjer. Dzięki zastosowaniu elementu optycznego korygującego zniekształcenia i optymalizacji powłok soczewek, wizjer zapewnia wyraźny i realistyczny obraz bez zniekształceń. Jasność została poprawiona o niemal 10 procent w porównaniu do wizjera PENTAX K-3 Mark II. Matówka Natural Bright Matte III pozwala na wygodne ręczne ustawianie ostrości i wspiera korzyści wynikające z używania wizjera do kadrowania obiektu, z wiernym odwzorowaniem efektu bokeh na obrazie. Dodatkowo przejrzysty wyświetlacz  pokazuje szeroki zakresu danych operacyjnych w okienku wizjera i pozwala na bezpośredni podgląd ważnych parametrów podczas fotografowania. Dzięki dużemu wizjerowi pryzmatycznemu w aparacie PENTAX K-3 III, fotograf ma wszystko w zasięgu wzroku bez konieczności odrywania aparatu od oka w kluczowym momencie.

   

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Układ wizjera optycznego zapewnia wyjątkowo jasny obraz o dużym powiększeniu 1.05x.

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Uszczelnienie przeciw kurzowi i wilgoci umożliwia fotografowanie w każdych warunkach.

   

  Uszczelniony korpus

  Obudowa aparatu PENTAX K-3 III jest wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego stopu magnezowo-aluminiowego. Odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja zapewnia działanie aparatu w temperaturze nawet do -10° C i posiada 95 uszczelek chroniących przed kurzem i wilgocią. Dzięki temu fotograf może oddać się kreatywnej ekspresji w każdych warunkach atmosferycznych.

   

  Dodatkowe funkcjonalności

   

  Edycja zdjęć i wideo bezpośrednio w aparacie

  PENTAX K-3 Mark III oferuje liczne opcje edycji filmów i zdjęć bezpośrednio w aparacie. Podczas fotografowania dostępne są różne filtry kolorystyczne i oryginalna funkcja Custom Image firmy PENTAX, która symuluje obraz uzyskany podczas fotografowania na kliszy. W przypadku nagrań wideo dostępne są proste opcje edycji filmów. Dzięki wielu wbudowanym możliwościom edycji nie jest potrzebny żaden skomplikowany program do obróbki zdjęć, aby stworzyć własny, wyróżniający się styl obrazu.

   

  Sterowanie aparatem i przesyłanie zdjęć za pomocą aplikacji „Image Sync”

  PENTAX K-3 III można połączyć z takimi urządzeniami jak smartfony lub tablety za pomocą technologii Bluetooth® lub Wi-Fi. Instalując bezpłatną aplikację Image Sync na urządzeniu mobilnym, użytkownik może wyświetlać obraz Live View na ekranie, zmieniać ustawienia aparatu i robić zdjęcia. Przechwycone obrazy można przenieść na urządzenie mobilne i stamtąd udostępniać bezpośrednio w sieciach społecznościowych.

  Opcjonalne akcesoria

   

  Grip D-BG8

  Uchwyt bateryjny został opracowany do wyłącznego użytku z PENTAX K-3 Mark III. Podobnie jak aparat, grip ma konstrukcję pyłoszczelną i odporną na warunki atmosferyczne. Aby zapewnić wygodną obsługę nawet podczas wykonywania zdjęć portretowych, wiele ważnych elementów sterujących zostało umieszczone na obudowie gripu, podobnie jak w samym aparacie. Uchwyt bateryjny jest zasilany baterią D-LI90, podwajając liczbę wykonanych zdjęć do około 1800, a także jest zasilany przez port USB-C aparatu.

   

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna

  Opcjonalny grip D-BG8 umożliwia wygodne fotografowanie w układzie portretowym oraz zapewnia lepsze wyważenie aparatu podczas pracy z dużymi obiektywami.

   

  Osłona gorącej stopki O-HC177

  Opcjonalna, metalowa osłona gorącej stopki, która zapewnia ekskluzywny wygląd aparatu.

   

  Szybka ładowarka K-BC177E

  Ładowarka do akumulatora litowo-jonowego D-LI90. Rozładowany akumulator można w pełni naładować w około 150 minut, czyli znacznie szybciej niż za pomocą ładowarki
  K-BC90.

   

  Ładowarka USB D-BC177

  Ładowarka D-BC177 jest również dostępna bez adaptera do szybkiego ładowania i można ją używać mobilnie za pomocą kabla USB-C.

  Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Limited Premium Kit (czarny) - Rabat 500zł - Cena Promocyjna cena: 9999 zł

  dostępny od ręki
  Pamięci i czytniki

  Przetwornik obrazu

  Typ przetwornika
  CMOS 
  Wielkość przetwornika
  APS-C (23.3 x 15.5 mm)
  Liczba pikseli
  Około 25.73 Mpix 

  Optyka

  Mocowanie obiektywu
  Mocowanie bagnetowe PENTAX KAF2 (łącznik AF, styki informacyjne obiektywu, mocowanie K ze stykami zasilania)
  Obiektyw z mocowaniem KAF4, KAF3, KAF2 (kompatybilny z power zoomem), KAF, KA
  Mnożnik ogniskowej
  1.5x 

  Ustawianie ostrości

  Typ i zakres pomiaru
  TTL: Autofokus z detekcją fazy
  Zakres od -4 do 18 EV (ISO 100 / w normalnej temperaturze)
  Dedykowane wspomagające światło LED AF 
  Punkty pomiaru
  Technologia SAFOX 13
  101 punktów (25 punktów krzyżowych)
  Tryby pracy AF
  Tryby:
  (1) Pojedynczy AF (AF.S)
  (2) Ciągły AF (AF.C)

  Wybór punktów:
  (1) Auto Area
  (2) Zone Select
  (3) Select
  (4) Expanded Area (S, M, L)
  (5) Select (S)
  (6) Spot

  Ekspozycja

  Rodzaje pomiaru światła
  Pomiar TTL przy otwartej przysłonie wykorzystujący czujnik RGBIr, 307 tys. pikseli:
  (1) Wielosegmentowy
  (2) Centralnie ważony
  (3) Punktowy
  (4) Ważony dla jasnych obszarów

  Zakres działania od -3 do 20 EV (ISO100 przy 50 mm F1.4)

  Kompensacja ekspozycji ± 5EV (można wybrać co 1/2 EV lub co 1/3 EV)
  Tryby ekspozycji
  (1) Analiza sceny Auto
  (2) Program
  (3) Priorytet czułości
  (4) Priorytet migawki
  (5) Priorytet przysłony
  (6) Priorytet migawki i przysłony
  (7) Ręczny
  (8) Żarówka
  (9) Czas synchronizacji lampy błyskowej
  (10) USER1, USER2, USER3, USER4, USER5
  Czasy otwarcia migawki
  Auto: 1/8000 do 30 sek.
  Ręczny: 1/8000 do 30 sek. (co 1/3 EV lub co 1/2 EV)
  Bulb (czasowe ustawienie ekspozycji możliwe od 1s do 20 min.)

  Migawka zaprojektowana na co najmniej 300 000 cykli
  Czułość ISO
  (1) ISO 100 do ISO 1600000 (z krokiem 1EV, 1/2EV lub 1/3EV)
  (2) ISO AUTO
  Szybkość robienia zdjęć
  Maks. około 12.0 kl./s
  JPEG (L: ★★★ przy ciągłym poziomie): do ok. 37 klatek
  RAW: do ok. 32 klatek
  RAW+: do ok. 30 klatek 
  Balans bieli
  Metoda wykorzystująca połączenie czujnika obrazu i czujnika RGBIr

  Tryby:
  (1) AUTO WB
  (2) Multi Auto WB
  (3) Światło dzienne
  (4) Cień
  (5) Pochmurno
  (6) Światło fluorescencyjne (D: Kolor światła dziennego, N: Biel dzienna, W: Zimna biel, L: Ciepła biel)
  (7) Światło wolframowe
  (8) CTE

  Ręczny balans bieli (do 3 ustawień)
  Konfiguracja temperatury barwowej (do 3 ustawień)
  Kopiowanie balansu bieli z ustawień przechwyconego obrazu
  Regulowanie ± 14 kroków na osi A-B lub osi G-M
   

  Zapis obrazu i dźwięku

  Rejestracja zdjęć
  RAW (PEF/DNG), JPEG (Exif 2.3), zgodzność z DCF2.0
  RAW(14bit): PEF, DNG

  RAW:(26M:6192x4128)

  JPEG
  (1) L (26M: 6192x4128)
  (2) M (15M: 4752x3168)
  (3) S (9M: 3648x2432)
  (4) XS (2M: 1920x1280)

  RAW + JPEG mozliwy jednoczesny zapis 
  Rejestracja filmów
  MPEG-4 AVC / H.264 (MOV):
  (1) 4K (3840x2160, 30p / 24p)
  (2) Full HD (1920x1080, 60p / 30p / 24p)

  Czas nagrywania: do 25 minut lub 4 GB; automatycznie zatrzymuje nagrywanie, jeśli wewnętrzna
  temperatura aparatu stanie się wysoka. 
  Rejestracja dźwięku
  Wbudowany mikrofon stereofoniczny, mikrofon zewnętrzny (kompatybilny z nagrywaniem stereo)
  Regulowany poziom nagrywania dźwięku
  Redukcja szumu wiatru 

  Podgląd obrazu

  Wizjer
  100% pokrycia kadru, wizjer optyczny pentapryzmatyczny
  Powiększenie około 1.05x (FA 50 mm F1,4 przy nieskończoności)
  Odsunięcie źrenicy około 20.5mm (od okienka widokowego)
  Regulacja dioptrii od -4.0 m do + 1.0 m-1
  Wymienna matówka Natural-Bright-Matte III

  Informacje wyświetlane w wizjerze:
  (1) punkty AF
  (2) wyświetlanie siatki
  (3) poziomica elektroniczna
  (4) ramka AF
  (5) ramka pomiaru punktowego
  (6) kadrowanie
  (7) funkcja inteligentna
  (8) blokada sterowania
  Wyświetlacz LCD
  Kolorowy wyświetlacz LCD TFT o szerokim kącie widzenia
  Wielkość 3.2 cala (proporcje 3: 2),
  Rozdzielczość ok. 1620 tys. punktów
  Panel dotykowy - pojemnościowa metoda wykrywania
  Regulacja jasności, nasycenia i kolorów
  Tryb widoku zewnętrznego (Outdoor Wiew) regulowany ± 2 stopnie
  Tryb nocny
   

  Złącza

  Stopka na akcesoria
  Gorąca stopka
  Gniazdo mikrofonowe
  Tak 
  Gniazdo słuchawkowe
  Tak 
  Gniazdo HDMI
  Złącze wyjściowe HDMI (Typ D) 
  Gniazdo synchronizacji X
  Tak 
  Gniazdo USB
  Złącze USB (USB Type-C) 
  Inne
  Złącze zewnętrznego przełącznika kabla (średnica 2.5mm)
  Gniazdo kart pamięci
  SD, SDHC oraz SDXC zgodne ze standardem UHS-1/UHS-II (UHS-II tylko dla karty w gnieździe SD1)
  Dual SD Slot Sequential Use, Save to Both, Separate RAW/JPG, Image copy between slots possible 

  Inne funkcjonalności

  Stabilizacja obrazu
  Redukcja drgań Sensor-Shift "SR II" (5-osi przesunięcia sensora)
  Łączność bezprzewodowa
  WLAN: IEEE 802.11b / g / n, 2412 MHz ~ 2462 MHz (1 kanał ~ 11 kanałów),
  Bluetooth: WPA2 Bluetooth® v4.2 (Bluetooth Low Energy) 2402 MHz ~ 480 MHz (kanał 0 ~ kanał 39) 
  Współpraca z lampą błyskową
  Czas synchronizacji 1/200sek.
  Kompensacja mocy od -2.0 do +1.0 EV

  Zasilanie

  Akumulator, zasilacz
  Akumulator litowo-jonowy D-LI90
  Opcjonalny adapter zasilający K-AC166
  Czas pracy
  Liczba możliwych do zapisania obrazów: około 800
  Czas odtwarzania: ok. 500 minut 

  Parametry fizyczne

  Wymiary
  134.5mm (szer.) x 103.5mm (wys.) x 73.5mm (gł.) (Bez elementów wystających) 
  Waga
  820g (w tym dedykowana bateria i karta pamięci SD)
  735g (sam korpus) 
  • K-3 Mark III Czarny (body)
  • Grip D-BG8
  • Wysokiej klasy skórzany pasek
  • Akumulator D-LI90 (x2)
  • Matryca APS-C o rozdzielczości 25.7 Mpix z cropem 1.5x zapewniającym dodatkowe przybliżenie (w porównaniu z tą samą ogniskową na matrycy pełnoklatkowej)
  • Niewielki korpus aparatu o bardzo dobrej ergonomii wykonany z najwyższej klasy materiałów
  • Niezwykle duży (powiększenie 1,05x) oraz jasny wizjer optyczny o pokryciu kadru 100% sprawia, że proces fotograficzny jest jeszcze bardziej dokładny i wciągający
  • Bardzo szybki i precyzyjny system autofokusa SAFOX 13 posiadający 101 punktów z 25 czujnikami krzyżowymi, algorytmami śledzenia obiektu oraz dedykowany joystickiem wyboru punktu AF
  • Pięcio-osiowa stabilizacja obrazu o efektywności 5.5 EV pozwala na fotografowanie nawet w trudnych warunkach oświetlenia oraz zapewnia stabilność filmów
  • Niezwykle szeroki zakres ustawień czułości matrycy od ISO 100 do ISO 1 600 000 oraz bardzo niski poziom szumów nawet dla wysokich ustawień
  • Wyświetlacz dotykowy LCD o wielkości 3,2" i rozdzielczości 1620 tyś. punktów daje bardzo jasny podgląd wykonanego zdjęcia i umożliwia precyzyjne sprawdzenie ostrości
  • Bogate portfolio najwyższej klasy obiektywów Pentax oraz Pentax Limited

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?