Obiektyw Panasonic Lumix S 35mm f/1.8 (wypożyczalnia)


panasonic
  cena wynajmu:
  1 dzień: 50 zł
  kolejny dzień: 50 zł
  kaucja: 900 zł

  Sposób odbioru wypożyczanego sprzętu:

  Okres wypożyczenia – wybierz datę początkową oraz końcową:

  Wersje i konfiguracje produktu
  Bezlusterkowiec Panasonic Lumix S5 (body) (wypożyczalnia)
  kaucja 2400 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Panasonic Lumix S5 + 20-60mm f/3.5-5.6 (wypożyczalnia)
  kaucja 2600 zł
  dostępny od ręki
  Obiektyw Panasonic Lumix S PRO 24-70mm f/2.8 (wypożyczalnia)
  kaucja 2500 zł
  dostępny od ręki
  Obiektyw Panasonic Lumix S PRO 70-200mm f/2.8 O.I.S. (wypożyczalnia)
  kaucja 2900 zł
  dostępny od ręki
  Obiektyw Panasonic Lumix S 24mm f/1.8 (wypożyczalnia)
  kaucja 900 zł
  dostępny od ręki
  Obiektyw Panasonic Lumix S 35mm f/1.8 (wypożyczalnia)
  kaucja 900 zł
  dostępny od ręki
  Obiektyw Panasonic Lumix S 85mm f/1.8 (wypożyczalnia)
  kaucja 900 zł
  dostępny od ręki

  Panasonic Lumix S 35mm f/1.8

  Szerokokątny, stałoogniskowy obiektyw z mocowaniem L-Mount. Doskonale nadaje się zarówno do zdjęć jak i filmowania. Idealne narzędzie do obrazowania krajobrazu, reportażu czy architektury. Przysłona f/1.8 zapewnia piękne rozmycie tła i niewielką głębię ostrości przy zachowaniu kompaktowych gabarytów obiektywu. Panasonic Lumix S 35mm f/1.8 został dodatkowo uszczelniony przeciw kurzowi i wilgoci oraz jest wyposażony w mechanizm płynnej przysłony.
  Ogniskowa
  35mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/1.8 
  Maksymalna wartość przysłony
  f/22 
  Rodzaj mocowania
  L-Mount 
  Kompatybilność z matrycą
  Pełna klatka 
  Kąt widzenia
  63° 
  Minimalna odległość ostrzenia
  0,24cm 
  Skala odwzorowania
  około 1:5 
  Konstrukcja optyczna
  11 elementów w 9 grupach 
  Liczba listków przysłony
  9 listków
  Przysłona kołowa 
  Ustawianie ostrości
  AF / MF 
  Stabilizacja
  Brak 
  Średnica filtra
  67mm 
  Inne funkcjonalności
  Uszczelnienie przeciw kurzowi i wilgoci 
  Osłona przeciwsłoneczna
  W zestawie 
  Wymiary
  73.6 x 82 mm 
  Waga
  295g 
  • Niewielka i kompaktowa konstrukcja
  • Bardzo dobre parametry optyczne już od pełnego otworu przysłony, w całym kadrze
  • Ogniskowa 35mm doskonale nadaje się do obrazowania krajobrazu, architektury, reportażu czy w podróży
  • Przysłona f/1.8 umożliwia kreatywne operowanie głębią ostrości, zapewnia piękny bokeh i umożliwia obrazowanie w słabym oświetleniu
  • Uszczelnienie przeciw kurzowi i wilgoci umożliwia korzystanie z obiektywu nawet w trudnych warunkach pogodowych
  • Płynna przysłona zapobiega gwałtownym skokom ekspozycji podczas nagrywania filmów
  • Bardzo dobra kontrola efektu "oddychania" obiektywu zapewnia doskonałe rezultaty podczas filmowania

  Wypożyczalnia sprzętu foto-video

  Szanowni Państwo !

  Ze względu na dużą ilość zapytań dotyczących wypożyczenia sprzętu drogą wysyłkową na weekend, śpieszymy Państwa poinformować:

  1. Sprzęt który jest wypożyczany na weekend jest wysyłany do klienta w czwartek aby zminimalizować ryzyko niedostarczenia sprzętu na pożądany okres. Taki sprzęt należy do nas odesłać w poniedziałek. Z tego względu wypożyczenia weekendowe są TYLKO 3 dniowe i tak też są rozliczane.
  2. Dni przeznaczone na wysyłkę nie są liczone do kosztów wypożyczenia. (Czwartek oraz wtorek)
  3. Ze względu na powyższe NIE MA  możliwość wypożyczenia np.aparatu na jeden dzień bowiem w praktyce sprzęt jest poza firmą  na 6 dni (czwartek-wtorek)

  Nasz sklep oferuje Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy aparatów, kamer, obiektywów i innych akcesoriów foto–wideo wielu renomowanych firm, bez konieczności ich kupowania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Pozwala potencjalnemu nabywcy na praktyczne i gruntowne zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem.

  Nasz klient otrzymuje możliwość posługiwania się najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym, ponosząc znacznie mniejsze koszty niż gdyby musiał go kupić. Wraz z doskonałym sprzętem zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

  Jeśli zdecydują się Państwo na zakup któregoś z wypożyczanych urządzeń, przy zakupie nowego koszty wypożyczenia zostaną zwrócone. Dla stałych klientów (z kartą stałego klienta), przy dłuższych okresach wypożyczenia lub większej ilości wypożyczanego sprzętu stosujemy indywidualne wyceny.

  Regulamin wypożyczalni

  1. Sprzęt można wypożyczyć osobiście w salonach FOTO-PLUS w Krakowie przy ul. Studenckiej 6 i Katowicach przy ul. Warszawskiej 36 lub wysyłkowo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przed planowanym wypożyczeniem wskazana jest rezerwacja sprzętu w dowolnej formie (telefoniczna, e-mailowa lub przez system strony), w celu uniknięcia sytuacji równoczesnego zamówienia tego samego produktu przez kilka osób.
  2. Standardowo sprzęt wypożyczany jest na 1 dzień, z możliwością wydłużenia go o kolejne dni.
  3. Na czas wypożyczenia sprzętu pobierana jest kaucja tytułem zabezpieczenia. Może być ona pobrana w formie gotówki, przelewu lub blokady na karcie płatniczej i zwracana jest w momencie oddania wypożyczonego sprzętu. W szczególnych przypadkach możliwa jest rezygnacja z pobierania kaucji lub wypożyczenie sprzętu z asystentem.
  4. W momencie wypożyczenia spisywana jest umowa, w której firma FOTO-PLUS gwarantuje, że sprzęt jest w pełni sprawny technicznie i nie posiada wad, a wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za powierzony mu sprzęt do momentu zwrotu. W przypadku uszkodzenia sprzętu (nie podlegającego gwarancji) w trakcie trwania najmu, wypożyczający zobowiązany jest do pokrycia kosztów naprawy (z wpłaconej kaucji) według wyceny autoryzowanego serwisu. W przypadku niemożliwości naprawy, kaucja przepada w całości na rzecz firmy FOTO-PLUS.
  5. Z chwilą wydania Sprzętu klientowi, przechodzi na niego ryzyko przypadkowej utraty sprzętu, które trwa do chwili zwrotu sprzętu wynajmującemu.
  6. Aktualne ceny za wypożyczenie sprzętu, oraz wysokość kaucji określa cennik znajdujący się na stronie internetowej fotoplus.pl/wypozyczalnia-sprzetu.
  7. Po wykonaniu usługi najmu wystawiany jest paragon lub faktura vat.
  8. Przy zakupie wypożyczanego modelu przysługuje pełen zwrot kosztów wypożyczenia. Zakup musi być jednak dokonany w dniu zwrotu.
  9. Klient przejmuje pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt do czasu sprawdzenia go przez pracownika Salonu. Klient przejmuje sprzęt sprawny i bez uszkodzeń i zobowiązuje się zwrócić go w takim samym stanie w jakim go wynajął. Wszelkie uwagi dot. stanu sprzętu należy zgłosić pracownikowi Salonu w momencie jego odbioru lub przy wypożyczeniu na odległość niezwłocznie po otwarciu przesyłki i stwierdzeniu usterki. Wszelkie usterki zaakceptowane przez obie strony zostają spisane w formie pisemnego protokołu uszkodzeń przed wynajmem.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?