Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Sony|Premiera A9 Mark III i przedsprzedaż G-Master 300mm

Czas na przedsprzedaż super nowości od Sony! Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży unikalny aparat Sony A9M3, który jest wyposażony w pierwszy na świecie pełnoklatkowy przetwornik obrazu „stacked CMOS” o rozdzielczości 24,6 megapiksela z systemem globalnej migawki. W przeciwieństwie do matryc z migawką postępową, sekwencyjnie odczytujących rzędy pikseli, nowy przetwornik Exmor RS™ odczytuje wszystkie piksele równocześnie, nie zniekształcając szybko poruszających się obiektów. Minimalny czas migawki wynosi 1/80 000 sekundy (1/16 000 sekundy w trybie zdjęć seryjnych)

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz także Obiektyw G-Master FE 300mm F2.8! Profesjonalny model łączy niezrównane parametry optyczne, błyskawiczne działanie systemu AF i wyjątkową uniwersalność z kompaktową formą. Profesjonalny model łączy niezrównane parametry optyczne, błyskawiczne działanie systemu AF i wyjątkową uniwersalność z kompaktową formą. wa silniki liniowe XD gwarantują wydajność systemu AF i sprawne śledzenie, a funkcja kompensacji „oddychania” przeciwdziała zmianom kąta widzenia podczas regulacji ostrości. Ten najmniejszy i najlżejszy teleobiektyw w swojej klasie, odznacza się wyjątkową poręcznością, ergonomią i wyważeniem. Obiektyw jest doskonały do fotografowania i filmowania sportu i dzikiej przyrody.


Przedsprzedaż Sony A9M3 trwa od 08.11.2023 r. do 22.01.2024 r. 

Przedsprzedaż G-Master Fe 300mm F2.8 trwa od 08.11.2023 r. do 18.01.2024 r. 

 

Bezlusterkowiec Sony A9 Mark III - Przedsprzedaż! - Zapytaj o Rabat B2B!

α9 III jest wyposażony w pierwszy na świecie pełnoklatkowy przetwornik obrazu „stacked CMOS” o rozdzielczości 24,6 megapiksela z systemem globalnej migawki. W przeciwieństwie do matryc z migawką postępową, sekwencyjnie odczytujących rzędy pikseli, nowy przetwornik Exmor RS™ odczytuje wszystkie piksele równocześnie, nie zniekształcając szybko poruszających się obiektów. Minimalny czas migawki wynosi 1/80 000 sekundy (1/16 000 sekundy w trybie zdjęć seryjnych)

 • Matryca: Pełnoklatkowa CMOS Exmor RS® 25,2Mpix
 • Filmowanie: 4K 120kl./s, Full HD 120kl./s
 • ISO: 250–12 800
 • Czas: 30-1/80000s
 • Szybkość: 120 kl./s (elektroniczna)
 • Stabilizacja: 5-osiowa
 • Mocowanie: Sony E
promocja
31998 zł
przedsprzedaż

Obiektyw Sony FE GM 300mm f/2,8 OSS

Profesjonalny model łączy niezrównane parametry optyczne, błyskawiczne działanie systemu AF i wyjątkową uniwersalność z kompaktową formą. Zaawansowana technologia produkcji zapewnia wysoką rozdzielczość, zmniejsza aberrację chromatyczną i do minimum ogranicza odblaski i tzw. duszki. Obiektyw jest doskonały do fotografowania i filmowania sportu i dzikiej przyrody. Dwa silniki liniowe XD gwarantują wydajność systemu AF i sprawne śledzenie, a funkcja kompensacji „oddychania” przeciwdziała zmianom kąta widzenia podczas regulacji ostrości. Ten najmniejszy i najlżejszy teleobiektyw w swojej klasie, odznacza się wyjątkową poręcznością, ergonomią i wyważeniem. Korzystaj z pełniejszej kontroli, a także większej niezawodności, którą zapewnia konstrukcja odporna na pył i wilgoć oraz fluorowa powłoka.

 • Ogniskowa: 300 mm
 • Kąt widzenia:
 • Jasność: f/2,8
 • Mocowanie/Matryca: Sony FE / pełna klatka
 • PRZEDSPRZEDAŻ! - Zapytaj o aktualne promocje!
promocja
31999 zł
przedsprzedaż

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.