Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Sony|Nowy obiektyw seria G - 24-50mm f2.8 - PRZEDSPRZEDAŻ

Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy SEL2450G F2.8 jest stworzony do współpracy z korpusami Sony α i sprawia, że codzienne ujęcia stają się jeszcze lepsze. Zapewnia fotografom i kreatorom filmów rozdzielczość i efekt bokeh serii G Lens™ w całym zakresie ogniskowych, od 24 do 50 mm. Zaawansowana optyka, nadzwyczajna ostrość oraz szybki, dokładny system AF będą ważną zaletą w czasie filmowania. Obiektyw wyposażony w silniki liniowe, obsługuje również systemy stabilizacji w korpusie. Śmiało można używać go w gimbalu i na dronie. Odkryj niezwykłe możliwości, jakie zapewnia ten kompaktowy obiektyw w każdych warunkach.

Oferta ważna do 30.04.2024 r. 

Wszystkie zamówienia będą realizowane po 01.05.2024 r. 

Sony obiektyw FE 24-50mm f/2.8 G Lens SEL2450G - Zmiennoogniskowy obiektyw standardowy - PRZEDSPRZEDAŻ!

Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy SEL2450G F2.8 jest stworzony do współpracy z korpusami Sony α i sprawia, że codzienne ujęcia stają się jeszcze lepsze. Zapewnia fotografom i kreatorom filmów rozdzielczość i efekt bokeh serii G Lens™ w całym zakresie ogniskowych, od 24 do 50 mm. Zaawansowana optyka, nadzwyczajna ostrość oraz szybki, dokładny system AF będą ważną zaletą w czasie filmowania. Obiektyw wyposażony w silniki liniowe, obsługuje również systemy stabilizacji w korpusie. Śmiało można używać go w gimbalu i na dronie. Odkryj niezwykłe możliwości, jakie zapewnia ten kompaktowy obiektyw w każdych warunkach.

  • Ogniskowa: 24-50 mm
  • Kąt widzenia: 84°-47°
  • Jasność: f/2,8
  • Mocowanie/Matryca: Sony FE / pełna klatka
  • Przyjmujemy zamówienia w przedsprzedaży!
promocja
5999 zł
przedsprzedaż

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.