Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Nisi|Black Weeks

Black Weeks z Nisi! W tym okresie poszukiwacze okazji mogą zgarnąć świetny filtr NiSi w rabacie do 25%

Oferta obejmuje wszystkie okrągłe filtry serii Black Mist Filters & wszystkie rozmiary Circular ND-Vario 1-5 Stops True Color Filters!

Promocja obowiązuje od 15 do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów!

Filtr szary Nisi o zmiennej przepuszczalności TRUE COLOR ND-VARIO (ND1-5)

TRUE COLOR ND-VARIO to nowy filtr o regulowanej gęstości, tzw FADER, który pozwala na redukcję ekspozycji od 1 do 5 podziałek. Powoduje przyciemnienie całego obrazu, umożliwiając nastawienie większej przysłony lub dłuższe czasy otwarcia migawki niż zwykle nie powodując przy tym tworzenia się efektu 'X’ (krzyża) w kadrze. Stopień gęstości (zaciemnienia) można łatwo kontrolować, obracając przednim pierścieniem filtra za pomocą srebrną dźwignią.

od 369 do 1150 zł
dostępny od ręki

Filtr UV Nisi NC 112mm /Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S

Filtr NiSi NC UV – 112mm został zaprojektowany specjalnie dla obiektywu Nikon Z 14-24mm f/2.8S. Filtr wystarczy zamontować na gwincie w konstrukcji osłony przeciwsłonecznej HB-97, która jest standardowym wyposażeniem tego obiektywu.
Filtr NiSi NC UV – 112mm charakteryzuje się nisko profilową budową, w której wykorzystano wysokiej jakości japońskie szkło optyczne o wysokim współczynniku absorpcji światła ultrafioletowego. Filtr posiada wielowarstwowe obustronnie nakładane nano powłoki, dzięki którym ich powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, odporna na zabrudzenia i gwarantuje wysoką transmisję światła.

499 zł
dostępny od ręki

Filtr polaryzacyjny Nisi TRUE COLOR Pro Nano

NiSi Pro nano TRUE COLOR CPL Filtr Polaryzacyjny został zaprojektowany w celu zmniejszenia odblasków i odbić od powierzchni niemetalicznych, zwiększenia nasycenia i jaskrawości nieba i zieleni, zapewniając jednocześnie najlepsze odwzorowanie kolorów, eliminując efekt ocieplenia (zażółcenia) obrazu,

od 249 do 579 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec NiSi na filtry kołowe

Futerał wykonany jest z trwałego, odpornego na wstrząsy, wodę i inne ekstremalne warunki pogodowe materiału, a zarazem jest bardzo lekki. Kompaktowe rozmiary pozwalają go schować w każdej torbie czy plecaku razem z aparatem. Etui otwiera się szybko i szeroko dzięki zamkowi błyskawicznemu, aby umożliwić łatwy dostęp do wszystkich 8 filtrów i posiada wyściełane mikrofibrą kieszenie chroniące każdy filtr przed zarysowaniem.

119 zł
najniższa cena: 169 zł
dostępny od ręki

Szyna nastawcza macro NiSi Macro NM-180 Focusing Rail

Szyna NiSi Macro Focusing Rail NM-180 z 360-stopniowym zaciskiem obrotowym daje możliwość precyzyjnego dostosowania pozycji aparatu podczas fotografowania makro.

449 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.