Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

CALIBRITE | Trzymaj kolory w ryzach (Target Holder gratis!)

 

 

Przy zakupie każdego wzorca klient może aplikować/otrzymać uchwyt CALB550 Calibrite ColorChecker Target Holder, dostępny dla klienta końcowego oddzielnie w cenie 140 zł.

 

Produkty Calibrite objęte promocją:
ColorChecker Mini, ColorChecker Gray Balance Mini, ColorChecker Passport Photo 2, ColorChecker Passport Video, ColorChecker Passport DUO, ColorChecker Classic, ColorChecker Digital SG, ColorChecker 3-Step Grayscale, ColorChecker Gray Balance, ColorChecker White Balance, ColorChecker Video

 

Promocja ważna do 31 sierpnia 2023 r.  
(ostateczny termin aplikacji)

 

Więcej informacji o promocji:
https://calibrite.com/pl/th-promo/


Formularz zgłoszeniowy dla klienta końcowego:
https://calibrite.com/pl/th-promo-redemption-form/

 

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Photo 2 + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja) + Raty 20x0%

Wszechstronny ColorChecker Passport Photo 2 to niezbędne narzędzie, które pomaga lepiej uchwycić naturalne kolory oraz zapewnia możliwie najdokładniejszy obraz od ujęcia, po edycję. ColorChecker Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne, w tym nowy wzorzec 18% szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration umożliwiające tworzenie profili ICC, szczególnie przydatne dla użytkowników Capture One oraz każdego fotografa pracującego w środowisku zgodnym z ICC.

promocja
promocja
539 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

promocja
479 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Mini + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw. Zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas pracy, świetnie nadaje się do ujęć w plenerze (fotografia, filmowanie), jak też do wszelkich procesów związanych z cyfrowym obrazowaniem i projektowaniem graficznym.

promocja
379 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker 3-Step Greyscale + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

CALIBRITE ColorChecker 3-Step Greyscale to 3-stopniowy wzorzec regulacji ekspozycji i balansu bieli dla fotografii i materiału filmowego. Właściwe ustawienie balansu kolorów oraz optymalnego światła na początku sesji fotograficznej to czynnik kluczowy w fotografii cyfrowej. ColorChecker 3-Step GreyScale zawiera trzy wartości porównawcze na jednej planszy – biel, 18% szarości oraz wzorcową czerń, umożliwiając sprawdzenie poprawności i weryfikację kolorystyczną w większości pakietów do obróbki zdjęć.
Wymiary wzorca: 215.9 x 279.4 mm

promocja
379 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Video + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker Video to narzędzie do kontroli i balansu kolorów dla filmowców – od ujęcia po edycję. Posiada wymiary oryginalnego wzorca ColorChecker Classic 215,9 x 279,4mm, ale został zaprojektowany z myślą o branży wideo. Ten dwustronny wzorzec zawiera chromatyczne ułożone pola kolorystyczne, pola z odcieniami skóry oraz referencyjne szarości na awersie, a także neutralny spektralnie wzorzec balansu bieli na drugiej stronie. Duży wzorzec doskonale sprawdza się podczas ujęć kontrolnych i szerszych kadrów.

promocja
679 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Video + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

promocja
779 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker White Balance + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker White Balance to wzorzec neutralnej bieli w formacie A4 zapewniający poprawną reprodukcję bieli w każdych warunkach. Umożliwia ustawienie prawidłowej ekspozycji i eliminację przesunięć kolorystycznych. Gwarantuje neutralność spektralną dla dostarczenia maksymalnie precyzyjnej bieli zarówno dla fotografii, jak i wideo.

promocja
319 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Grey Balance + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker Grey Balance - Wzorzec 18% szarości w formacie A4, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
319 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Grey Balance Mini + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker Grey Balance Mini - Wzorzec 18% szarości w formacie A7, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
289 zł
dostępny od ręki

Wzorzec Calibrite ColorChecker Digital SG + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

CALIBRITE ColorChecker Digital SG to rozbudowany wzorzec semi-gloss do kalibracji oraz tworzenia profili ICC aparatu i skanera, o wymiarach klasycznego wzorca - 215,9 x 279,4 mm. Calibrite ColorChecker Digital SG zaprojektowany specjalnie na potrzeby fotografii cyfrowej uwzględnia najwyższe dostępne kolorystyczne standardy referencyjne. Każde ze 140 pól zostało wybrane specjalnie ze względu na swoje położenie w przestrzeni barwnej, aby zweryfikować maksymalny gamut urządzenia, dzięki czemu tworzone profile, oddają w pełni możliwości Twojego aparatu cyfrowego lub skanera.

promocja
1949 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport DUO + Target Holder gratis* (wymagana rejestracja)

ColorChecker Passport DUO to pierwszy tego rodzaju wzorzec przeznaczony jednocześnie dla fotografów, wideografów i filmowców. To uniwersalne, hybrydowe narzędzie do kontroli obrazu i korekcji kolorów. Zawiera cztery wzorce, włączając 24-polowy fotograficzny ColorChecker Classic służący do tworzenia profili aparatu, wzorzec balansu bieli i dwa wzorce zaczerpnięte z Passporta Video z powodzeniem wykorzystywane dotychczas w branży filmowej do ustawiania parametrów pracy kamery i późniejszej edycji. ColorChecker Passport DUO ma nowy wzór etui z naklejką identyfikacyjną na zewnątrz, która umożliwia personalizację.

promocja
999 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.