Opcje filtrowania
Producent:
OFERTY SPECJALNE

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

CALIBRITE | Dysk 1TB o wartości ok. 300 zł gratis*

 

 

Sprzedaż produktów objętych promocją trwa od 5 października do 31 grudnia 2023.

Składanie wniosków o wysyłkę dysku (obowiązuje opłata za dostawę*) do klientów końcowych przewidziane jest do 31 stycznia 2024.

 

Udział w Promocji

Po zakupie urządzenia Calibrite Display Pro HL lub Calibrite Display Plus HL należy wypełnić formularz zgłoszenia udziału w promocji i wnioskować o wysyłkę dysku na stronie Calibrite – https://calibrite.com/pl/hd-promo/. Wniosek o dysk zewnętrzny zostaje rozpatrzony w ciągu 7-14 dni roboczych.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klient otrzymuje kod promocyjny wraz z instrukcjami, jak otrzymać dysk zewnętrzny.
Przygotowanie wysyłki i dostawa dysku mogą zająć do 14 dni roboczych.

Kalibrator CALIBRITE Display Pro HL + Dysk 1TB GRATIS* (obowiązuje opłata za dostawę)

Calibrite Display Pro HL (High Luminance) to zaktualizowana wersja kolorymetru ColorChecker Display Pro. Nowa generacja wyróżnia się czarną kolorystyką i zmienionym nazewnictwem. Nowe kalibratory mają mniejsze pudełka, a plastikową wytłoczkę zastąpił woreczek ze ściągaczem. W miejsce złącza USB 2.0 zawitał standard USB-C (adapter w zestawie). Sensor obsługuje ekrany o jasności do 3000 nitów oraz najnowsze technologie wyświetlania, zapewniając szybki dokładny pomiar dla różnych standardów emisyjnych. Szczególnie polecany profesjonalnym fotografom i twórcom cyfrowych treści.

promocja
1249 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE Display Plus HL + Dysk 1TB GRATIS* (obowiązuje opłata za dostawę)

Calibrite Display Plus HL (High Luminance) to zaktualizowana wersja kolorymetru ColorChecker Display Plus. Nowa generacja wyróżnia się czarną kolorystyką i zmienionym nazewnictwem. Nowe kalibratory mają mniejsze pudełka, a plastikową wytłoczkę zastąpił woreczek ze ściągaczem. W miejsce złącza USB 2.0 zawitał standard USB-C (adapter w zestawie). Sensor obsługuje ekrany o jasności do 10000 nitów oraz najnowsze technologie wyświetlania, zapewniając szybki dokładny pomiar dla różnych standardów emisyjnych. Jest także gotowy do obsługi HDR (wraz z rozwojem technologii). Idealny dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się wideo, fotografią, projektowaniem lub tworzeniem treści wymagających najwyższego standardu jakości i uniwersalności.

promocja
1495 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.