Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Nikon D7000 korpus - sn:6408678 - Używany

ID: 32902

nikon
Produkt wycofany.

Skontaktuj się z nami w sprawie alternatywnych produktów

Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY MARŻA. Aparat w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, nosi normalne ślady użytkowania.

Aparat Nikon D7000 oferuje wysokiej klasy technologie przetwarzania obrazu w zaskakująco niewielkiej obudowie. Nowy model jest wystarczająco wytrzymały i wydajny, aby można było zabrać go w każde miejsce i używać w dowolnej sytuacji, a jego zaawansowane funkcje spełnią oczekiwania wszystkich fotografów gotowych rozwijać swoje umiejętności. Jeśli fotografia jest Twoją pasją, ta lustrzanka jest dla Ciebie.

Matryca CMOS w formacie DX o rozdzielczości 16, 2 mln pikseli zapewnia wierne obrazy o żywych kolorach, niewielkiej ilości szumów i płynnych przejściach tonalnych.
Wysoka czułość ISO (100–6400) z możliwością manualnego zwiększenia do odpowiednika ISO 25 600 za pomocą ustawienia Hi2. Umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki w przypadku zdjęć o dużej liczbie szczegółów przy minimalnej ilości szumów podczas fotografowania szybko poruszających się obiektów lub wykonywania zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Oferuje ustawienie Automatyczny dobór ISO.
Mechanizm obróbki obrazu EXPEED 2: służy do optymalizacji wydajności technologii zastosowanych w aparacie i utrzymywania najwyższej jakości zdjęć przy minimalnym zużyciu energii.
Trwała konstrukcja: górna i tylna obudowa wykonane z wytrzymałego, lecz lekkiego stopu magnezu oraz połączenia zabezpieczone przed wpływem otoczenia chronią aparat przed kurzem i wilgocią.
100-procentowe pokrycie kadru w wizjerze przy powiększeniu około 0,94x, które umożliwia precyzyjne komponowanie zdjęć.
Wytrzymała migawka przetestowana podczas 150 tys. cykli roboczych. Zapewnia precyzyjne sterowanie migawką i wyjątkową niezawodność dzięki szybkości do 1/8000 s oraz synchronizacji błysku nawet przy 1/250 s.
Dwa gniazda kart pamięci SD: większa elastyczność podczas fotografowania. Karty w drugim gnieździe można używać po zapełnieniu pierwszej karty. Można także zapisywać zdjęcia i filmy na oddzielnych kartach. Zgodność z kartami typu SDXC.
Wyjątkowo dokładny, 39-punktowy system autofokusa z 9 czujnikami krzyżowymi pośrodku kadru. Umożliwia szybkie i precyzyjne pokrycie autofokusem w całym kadrze. Cztery tryby pól AF, w tym śledzenie 3D, zapewniają dużą ostrość nawet wtedy, gdy obiekt nie znajduje się w środku kadru albo porusza się szybko lub nieprzewidywalnie.
Czujnik RGB z 2016 pikselami zapewnia wyjątkowo precyzyjne wyniki pomiaru ekspozycji i dostarcza dokładne dane do systemu rozpoznawania scenerii, który optymalizuje ustawienia ekspozycji, autofokusa i balansu bieli bezpośrednio przed zwolnieniem migawki, co umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć.
Tryb zdjęć seryjnych z szybkością 6 kl./s: umożliwia uchwycenie błyskawicznie rozgrywających się wydarzeń z szybkością 6 kl./s.
Szybkie reagowanie: prawie natychmiastowy czas uruchamiania i opóźnienie zwalniania migawki wynoszące zaledwie 52 ms.
Funkcja nagrywania filmów D-Movie – filmy w rozdzielczości full HD (1920 x 1080): oddzielny przycisk nagrywania umożliwia rejestrowanie znakomitych plików wideo w wysokiej rozdzielczości (HD) z dźwiękiem. Tryb AF-F zapewnia stałą ostrość podczas filmowania, zaś aparat umożliwia nagrywanie dźwięku w jakości stereo za pomocą mikrofonu zewnętrznego. Proste funkcje edycji pozwalają na modyfikowanie plików wideo w aparacie.
Duży monitor LCD z hartowanego szkła o wysokiej rozdzielczości (920 tys. punktów) i przekątnej 3 cali umożliwia łatwe zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat aparatu oraz wygodne przeglądanie i edytowanie zdjęć i filmów.

  • Aparat Nikon D7000
  • Ładowarka do akumulatorów EN-EL15
  • Akumulatory EN-EL15 x2
  • Pasek oryginalny Nikon
  • Przewody Wideo
  • Przewód USB
  • Stan techniczny: - 6/6
  • Stan wizualny: - 5/6
  • Licznik migawki: -13771 zdjęć

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?