Namiot bezcieniowy Newell M80 II z oświetleniem LED


  cena 529 zł
  eRaty 12 x 47 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Newell M80 II namiot bezcieniowy LED

  Namiot bezcieniowy Newell M80II to mobilne studio fotograficzne ukryte w niewielkim pokrowcu. Z jego pomocą wykonasz atrakcyjne zdjęcia produktowe na potrzeby aukcji internetowych oraz profesjonalnych katalogów. Zestaw zawiera komplet teł oraz własne oświetlenie LED.

   

  Mobilne studio fotograficzne

  Dzięki przemyślanej konstrukcji montaż namiotu jest niezwykle prosty i szybki. Rama wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia odpowiednią sztywność oraz lekkość. Materiał poszycia namiotu jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Po złożeniu cały zestaw zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Bez problemu zabierzesz go ze sobą na zlecenie fotograficzne w firmie lub domu klienta.

   

  Wiele możliwości aranżacji

  W zestawie znajdują się trzy kolorowe tła (białe, czarne oraz pomarańczowe). Pozwalają na kreatywną aranżację całej kompozycji w zależności od specyfiki fotografowanego produktu. Tła zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć i zagniecenia. Namiot bezcieniowy Newell M80II posiada dwa "wejścia". Zdjęcia można wykonywać zarówno z góry, jak i z boku, na wprost lub pod kątem. Górne okno idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zdjęć typu "flat lay". Możliwości kompozycji oraz oświetlenia są praktycznie nieograniczone.

   

  Idealne oświetlenie

  Namiot został wyposażony w dwa panele LED, których pozycję można dowolnie regulować w celu osiągnięcia różnych setupów oświetleniowych. Jego wnętrze zostało pokryte specjalnym materiałem, który równomiernie rozprowadza generowane przez lampy światło. Dodatkowy dyfuzor pozwala uzyskać efekt rozproszonego, miękkiego oświetlenia, redukując przy tym powstawanie odblasków, odbić oraz cieni na fotografowanym produkcie.

   

  Super moc

  Do 15000 luksów, temperatura barowa na poziomie 5500 K (+/- 200) oraz współczynnik oddania barw CRI na poziomie 92+ pozwolą osiągnąć naturalne i miłe dla oka rezultaty. Fotografowane produkty będą dobrze doświetlone, a kolory prawidłowo oddane. Wbudowany kontroler pozwala na płynną regulację mocy oświetlenia. Bez problemu dopasujesz odpowiednie parametry w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

   

  Eco Energy

  Dzięki zastosowaniu energooszczędnych diod LED, oświetlenie Newell zużywa znacznie mniej prądu niż tradycyjne żarówki. Wielogodzinne sesje nie wpłyną negatywnie na stan środowiska oraz twojego portfela. Duża przestrzeń zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a nowoczesne diody LED sprawiają, że urządzenie nie wydziela nadmiernej ilości ciepła. Możesz fotografować przez długie godziny, bez obaw o przegrzanie lampy i uszkodzenie namiotu. Doskonała jakość wykonania lamp LED marki Newell gwarantuje około 50.000 godzin bezawaryjnej i bezproblemowej pracy.

  Ilość diod
  2 x 78 szt.
  Natężenie oświetlenia
  max. 15000 lux  
  Współczynnik oddawania barw
  CRI 92+ 
  Temperatura barwowa
  5500 K (± 200 K)
  Trwałość diod
  50000 h 
  Pobór mocy
  80 W 
  Zasilanie
  AC 110 V lub 220 V, DC 24 V 
  Wymiary
  84 x 84 x 84 cm (po rozłożeniu) 
  Waga
  około 5,2 kg 
  • namiot bezcieniowy Newell M80II do fotografii produktowej
  • dwa panele LED
  • zasilacz z regulacją mocy światła
  • trzy kolorowe tła (białe, czarne, pomarańczowe)
  • instrukcja obsługi w języku polskim oraz angielskim
  • pokrowiec transportowy
  • Lekka, mobilna konstrukcja
  • Całość składana w miękki pokrowiec
  • Wbudowane oświetlenie LED
  • Regulowane natężenie światła
  • 3 kolorowe tła w zestawie

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?