Monitor podglądowy Feelworld LUT7 - 3DLUT 2200nit

ID: 19301

  cena 1290 zł
  eRaty 12 x 115 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  negocjuj cenę
  Zalecane akcesoria

  Monitor podglądowy Feelworld LUT7 3D LUT 4K HDMI Ultra Bright 2200nit

  Zaawansowany monitor podglądowy Feelworld LUT7 o przekątnej 7", wyposażony w dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości natywnej 1920 × 1200 pikseli - bardzo jasny wyświetlacz 2200 nitów i bardzo wysokim kontraście 1200:1.

  Urządzenie obsługuje rozdzielczość 4K UHD, skalując obraz z sygnału wejściowego lub wyjściowego do Full HD bez "ucinania", tak jak ma to miejsce w tańszych modelach. Matryca IPS zastosowana w konstrukcji ekranu gwarantuje jak najlepsze odwzorowanie kolorów przy zachowaniu bardzo płynnego obrazu o wysokiej częstotliwości odświeżania.

  Zobacz wszystko nawet podczas pracy w pełnym słońcu

  Szklany panel dotykowy monitora gwarantuje szybką i intuicyjną obsługę – między innymi swobodne przemieszczanie się po menu, powiększanie i przesuwanie kadru, czy regulację głośności odsłuchu. Oferuje także rozbudowane możliwości personalizacji ustawień wyświetlania, takich jak jasność podświetlenia, kontrast, nasycenie kolorów czy odcień. Kąt widzenia na ekranie to 160° w pionie i w poziomie, a jego jasność wynosi 2200 cd/m², dzięki czemu może z powodzeniem być używany nawet w pełnym słońcu.

  Feelworld LUT7 wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji wspierających pracę z obrazem oraz pomagających przy utrzymaniu prawidłowej ostrości i ekspozycji - są to między innymi podgląd płaszczyzny ostrości (Focus Assist), tryb anamorficzny, zebra do kontroli prześwietleń oraz histogram.

  Monitor oferuje także pomocne markery ekranowe Safe Frame, umożliwiające kadrowanie do wielu różnych formatów, w tym także CinemaScope (23.5:1), który używany jest przy profesjonalnych produkcjach filmowych.

  Wsparcie dla nagrywania w płaskich profilach - funkcja 3D LUT

  Ważną funkcją ekranu Feelworld LUT7 jest także obsługa tablic 3D LUT (Look Up Table) stworzonych przez użytkownika. Pliki .cube mogą zostać zaimportowane do monitora poprzez kartę SD – na obudowie przewidziano odpowiedni port. Dzięki takiemu rozwiązaniu color grading i korekta kolorów mogą być uzyskane już na etapie produkcji – to wygodny i szybki sposób na podgląd ostatecznego efektu. Dodatkowo monitor obsługuje konwersję profilów logarytmicznych S-log2, S-log3, V-log i Log-C na profil REC.709, będący standardem kolorów w branży telewizyjnej i filmowej.

  W lekkiej i kompaktowej obudowie przewidziano zarówno wejście, jak i wyjście HDMI – pozwala to na odbiór obrazu od urządzenia nagrywającego i przekazanie go dalej do innego monitora lub projektora. Wyposażono go również w wejście audio mini-jack 3.5 mm, wejście zasilania (12 V) oraz wyjście zasilania (8,4 V), do którego można podłączyć specjalne adaptery, tzw. "Dummy Battery", kompatybilne z konkretnymi modelami aparatów (brak w zestawie). Trzy gwinty 1/4" umożliwiają montaż w wielu miejscach, na wiele różnych sposobów.

  Monitor można zasilać za pomocą dwóch akumulatorów z serii NP-F lub zasilacza sieciowego. Źródło zasilania nie jest jednak częścią fabrycznego zestawu i należy dokupić je osobno. Do kompletu dołączono natomiast kabel mini HDMI z przejściówką na złącze micro HDMI, solidne, metalowe ramię montażowe na gorącą stopkę aparat, z dwoma żeńskimi gwintami 1/4" i zimną stopką, oraz praktyczną osłonę przeciwsłoneczną, przydatną podczas nagrań w jasnym otoczeniu.

  Monitor podglądowy Feelworld LUT7 - 3DLUT 2200nit cena: 1290 zł

  dostępny od ręki
  Zasilanie
  Przewody
  Matryca
  7"
  Wyświetlacz
  IPS z podświetleniem LED, dotykowy
  Rozdzielczość
  1920 x 1080px
  Format obrazu
  16:9
  System video
  NTSC
  Jasność
  2200cd/m2
  Kontrast
  1200:1
  Audio
  Jack 3.5mm
  Mocowanie
  3 x 1/4"
  Zoom
  Tak
  Kąty widzenia matrycy
  160°/160° (H/V)
  Wejścia
  2 × HDMI / mini-jack 3,5 mm / DC 12 V / DC 8,4 V / karta SD
  Wyjścia
  HDMI zgodne z UHD 4K, Jack 3,5mm
  Zasilanie
  DC 12V
  Zasilanie opcjonalne
  zasilacz sieciowy / akumulator z serii NP-F
  Wymiary
  190 × 126 × 27 mm
  Waga
  460
  • 1 x Monitor Feelworld LUT7
  • 1 x Kabel mini HDMI – HDMI
  • 1 x Ramię montażowe
  • Wygodne sterowanie z poziomu panelu dotykowego
  • Obsługa tablic 3D LUT stworzonych przez użytkownika
  • Funkcja konwersji profilów logarytmicznych do standardu REC.709
  • Przekątna 7"
  • Matryca IPS
  • Wysoki kontrast – 1200:1
  • Jasność 2200 cd/m²
  • Kąt widzenia - 160° w pionie i poziomie
  • Rozdzielczość natywna 1920 × 1200 px (Full HD)
  • Histogram, zebra, focus assist, markery ekranowe, tryb anamorficzny
  • Możliwość dostosowania jasności, kontrastu, ostrości, odcienia, nasycenia i temperatury wyświetlacza

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?