Monitor podglądowy Feelworld LUT7 - 3DLUT 2200nit

ID: 19301

cena 1270 zł
eRaty 60 x 26 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
negocjuj cenę
Zalecane akcesoria

Monitor podglądowy Feelworld LUT7 3D LUT 4K HDMI Ultra Bright 2200nit

Zaawansowany monitor podglądowy Feelworld LUT7 o przekątnej 7", wyposażony w dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości natywnej 1920 × 1200 pikseli - bardzo jasny wyświetlacz 2200 nitów i bardzo wysokim kontraście 1200:1.

Urządzenie obsługuje rozdzielczość 4K UHD, skalując obraz z sygnału wejściowego lub wyjściowego do Full HD bez "ucinania", tak jak ma to miejsce w tańszych modelach. Matryca IPS zastosowana w konstrukcji ekranu gwarantuje jak najlepsze odwzorowanie kolorów przy zachowaniu bardzo płynnego obrazu o wysokiej częstotliwości odświeżania.

Zobacz wszystko nawet podczas pracy w pełnym słońcu

Szklany panel dotykowy monitora gwarantuje szybką i intuicyjną obsługę – między innymi swobodne przemieszczanie się po menu, powiększanie i przesuwanie kadru, czy regulację głośności odsłuchu. Oferuje także rozbudowane możliwości personalizacji ustawień wyświetlania, takich jak jasność podświetlenia, kontrast, nasycenie kolorów czy odcień. Kąt widzenia na ekranie to 160° w pionie i w poziomie, a jego jasność wynosi 2200 cd/m², dzięki czemu może z powodzeniem być używany nawet w pełnym słońcu.

Feelworld LUT7 wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji wspierających pracę z obrazem oraz pomagających przy utrzymaniu prawidłowej ostrości i ekspozycji - są to między innymi podgląd płaszczyzny ostrości (Focus Assist), tryb anamorficzny, zebra do kontroli prześwietleń oraz histogram.

Monitor oferuje także pomocne markery ekranowe Safe Frame, umożliwiające kadrowanie do wielu różnych formatów, w tym także CinemaScope (23.5:1), który używany jest przy profesjonalnych produkcjach filmowych.

Wsparcie dla nagrywania w płaskich profilach - funkcja 3D LUT

Ważną funkcją ekranu Feelworld LUT7 jest także obsługa tablic 3D LUT (Look Up Table) stworzonych przez użytkownika. Pliki .cube mogą zostać zaimportowane do monitora poprzez kartę SD – na obudowie przewidziano odpowiedni port. Dzięki takiemu rozwiązaniu color grading i korekta kolorów mogą być uzyskane już na etapie produkcji – to wygodny i szybki sposób na podgląd ostatecznego efektu. Dodatkowo monitor obsługuje konwersję profilów logarytmicznych S-log2, S-log3, V-log i Log-C na profil REC.709, będący standardem kolorów w branży telewizyjnej i filmowej.

W lekkiej i kompaktowej obudowie przewidziano zarówno wejście, jak i wyjście HDMI – pozwala to na odbiór obrazu od urządzenia nagrywającego i przekazanie go dalej do innego monitora lub projektora. Wyposażono go również w wejście audio mini-jack 3.5 mm, wejście zasilania (12 V) oraz wyjście zasilania (8,4 V), do którego można podłączyć specjalne adaptery, tzw. "Dummy Battery", kompatybilne z konkretnymi modelami aparatów (brak w zestawie). Trzy gwinty 1/4" umożliwiają montaż w wielu miejscach, na wiele różnych sposobów.

Monitor można zasilać za pomocą dwóch akumulatorów z serii NP-F lub zasilacza sieciowego. Źródło zasilania nie jest jednak częścią fabrycznego zestawu i należy dokupić je osobno. Do kompletu dołączono natomiast kabel mini HDMI z przejściówką na złącze micro HDMI, solidne, metalowe ramię montażowe na gorącą stopkę aparat, z dwoma żeńskimi gwintami 1/4" i zimną stopką, oraz praktyczną osłonę przeciwsłoneczną, przydatną podczas nagrań w jasnym otoczeniu.

Monitor podglądowy Feelworld LUT7 - 3DLUT 2200nit cena: 1270 zł

pytaj o dostępność
Zasilanie
Przewody
Matryca
7"
Wyświetlacz
IPS z podświetleniem LED, dotykowy
Rozdzielczość
1920 x 1080px
Format obrazu
16:9
System video
NTSC
Jasność
2200cd/m2
Kontrast
1200:1
Audio
Jack 3.5mm
Mocowanie
3 x 1/4"
Zoom
Tak
Kąty widzenia matrycy
160°/160° (H/V)
Wejścia
2 × HDMI / mini-jack 3,5 mm / DC 12 V / DC 8,4 V / karta SD
Wyjścia
HDMI zgodne z UHD 4K, Jack 3,5mm
Zasilanie
DC 12V
Zasilanie opcjonalne
zasilacz sieciowy / akumulator z serii NP-F
Wymiary
190 × 126 × 27 mm
Waga
460
 • 1 x Monitor Feelworld LUT7
 • 1 x Kabel mini HDMI – HDMI
 • 1 x Ramię montażowe
 • Wygodne sterowanie z poziomu panelu dotykowego
 • Obsługa tablic 3D LUT stworzonych przez użytkownika
 • Funkcja konwersji profilów logarytmicznych do standardu REC.709
 • Przekątna 7"
 • Matryca IPS
 • Wysoki kontrast – 1200:1
 • Jasność 2200 cd/m²
 • Kąt widzenia - 160° w pionie i poziomie
 • Rozdzielczość natywna 1920 × 1200 px (Full HD)
 • Histogram, zebra, focus assist, markery ekranowe, tryb anamorficzny
 • Możliwość dostosowania jasności, kontrastu, ostrości, odcienia, nasycenia i temperatury wyświetlacza

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?