zapisy!
Spider X to wszechstronny system przenoszenia aparatu, który pozwala wygodnie i komfortowo nosić lekki i średni sprzęt na pasku. Możesz przypiąć kaburę Spider X do dowolnego pasa lub bezpośrednio do Spider Backpack Adapter (sprzedawanego osobno).
A co najlepsze? Ta zmiana zajmuje zaledwie kilka sekund!


Lekki i trwały, Spider X Holster v2 zapewnia wytrzymałość, bezpieczeństwo i płynną funkcjonalność w terenie. Zaprojektowana, aby wytrzymać lata intensywnego użytkowania bez kompromisów, obudowa kabury Spider X jest wykonana z wytrzymałego nylonu kompozytowego wypełnionego włóknem szklanym i posiada mocny, sprężynowy klips stalowy.
Kabura wyposażona jest w dwupozycyjny system blokowania, który zapewnia pełną kontrolę nad pracą:
Pozycja 1: Auto-Lock Mode – Po włożeniu sworznia (pin) płytki Spider v2 lub innego akcesorium Spider v2, blokada kabury automatycznie się załącza, zabezpieczając aparat. Aby go zwolnić, unieś dźwignię i wyjmij aparat. Kabura powróci do trybu Auto-Lock.
Pozycja 2: Quick-Draw Mode – Popchnij dźwignię do góry, aż "kliknie" na miejsce, a kabura pozostaje otwarta dla szybkiego wyciągnięcia. Gdy będziesz gotowy na maksymalny poziom bezpieczeństwa, wystarczy wcisnąć dźwignię z powrotem, aby ponownie uruchomić tryb Auto-Lock.
Lekka i wytrzymała płytka montażowa Spider Mirrorless Camera Plate v2 została zaprojektowana do aparatów bezlusterkowych. Przesuwna płytka pasuje do większości korpusów aparatów bezlusterkowych i nie blokuje komory baterii.
Płytkę mocuje się do mocowania statywu 1/4" x 20 w aparacie. Posiada ona antypoślizgowe gumowe podkładki zapewniające stabilną i bezpieczną instalację oraz antypoślizgowy sworzeń Spider dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Płytka Spider Mirrorless Camera Plate jest kompatybilna ze statywami Arca-Swiss i pełni funkcję adaptera do statywu Arca Swiss. Można jej również używać z płytkami adapterowymi do statywów innych typów.
Ta płytka ma (1) wbudowany uchwyt 1/4" x 20, do którego można przymocować płytkę statywową / szybkozłączkę. Dzięki temu nie trzeba zdejmować płytki, aby zamocować sprzęt!
Wykonany z obrabianej CNC stali nierdzewnej, sworzeń SpiderPro Plate Pin v2 jest przeznaczony specjalnie do stosowania z płytką Spider DSLR Plate v2 / Mirrorless Plate v2 / Lens Collar Plate v2 / Pro Clamp v2 i eliminuje problemy z bolcami gwintowanymi, takie jak puszczanie gwintu z czasem.
Nie zalecamy wyjmowania sworznia pająka, chyba że ulegnie uszkodzeniu i będzie wymagał wymiany.
- Sworzeń Spider Pin na tej płytce kamery jest fabrycznie zabezpieczony klejem do gwintów, aby zapewnić solidne mocowanie.
Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.
Masz pytania odnośnie do tego produktu?