Manfrotto statyw stołowy PIXI EVO (czarny) - PROMOCJA


manfrotto
  cena 159 zł
  eRaty 12 x 14 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Manfrotto PIXI EVO to ewolucja statywu PIXI mini. Zaprojektowany jako lekkie i przenośne rozwiązanie wspierające fotografów używających lustrzanek cyfrowych oraz kompaktowych aparatów systemowych z obiektywami typu zoom. Nowy PIXI EVO to również świetne narzędzie dla osób używających małych kamer sportowych oraz GoPro®. Statyw wzbogacony został o funkcje zapewniające komfort obsługi, solidność i szerszy zakres ustawień pomagających w kadrowaniu.

  Statyw PIXI EVO ma 2 kąty rozstawu nóg wraz z możliwością ich rozsunięcia, co umożliwia wykonanie zdjęć z pozycji podłoża. Kolejną innowacją 2-sekcyjnych nóg jest możliwość ustawienia rozsunięcia w 5 dogodnych położeniach. Można teraz wykonywać zdjęcia przy słabym oświetleniu, zdjęcia krajobrazowe i architektury z maksymalną gwarancją stabilności.

  Ze statywem PIXI EVO fotografowie mogą dowolnie realizować i szukać inspiracji odnajdując alternatywny punkt widzenia, również w ustawieniu aparatu w pozycji portretowej, co umożliwia przechylenie głowicy o 90°, aby uchwycić niesamowite ujęcia zachowując stabilność i dokładność przy fotografowaniu.

  Statyw PIXI EVO przeznaczony jest dla amatorskich lustrzanek cyfrowych, o masie korpusu do 750 g, z obiektywem zoom w zakresie 18-200 mm lub kompaktowych aparatów systemowych i kamer sportowych oraz GoPro®. Maksymalny udźwig statywu PIXI EVO to 2,5 kg.

  Konstrukcja statywu wykonanego z wytrzymałego kompozytu Adapto i aluminium sprawiła, że jest on bardzo lekki i wygodny w transporcie. PIXI EVO dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i czerwono-antracytowym. Aby zachować i ochronić pierwotny kolor statywu, zalecane jest czyszczenie za pomocą białej gumki do ścierania. Specjalne środki czyszczące lub woda może uszkodzić pierwotny wygląd statywu.

  Materiał
  Adapto, aluminium
  Wysokość
  6-19,5 cm
  Długość złożonego statywu
  23 cm
  Udźwig
  2,5 kg
  Obrót głowicy
  360°
  Pochylenie głowicy
  +/- 35° w przód
  -90°/+40° na boki
  Gwint mocowania aparatu
  1/4"
  Waga
  267 g
  • Dwusekcyjne nogi
  • 2 kąty rozstawu nóg
  • Możliwość pochylenia głowicy o 90°

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?