Statyw Manfrotto MT190X PRO3 + głowica kulowa BHQ2 XPRO (MK190XPRO3-BHQ2)


manfrotto
  cena 1249 zł
  eRaty 12 x 112 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Statyw MT 190X PRO3

  Nowy statyw MT190 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

  Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

  Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

  Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

  Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

  Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

  Czterostopniowa blokada rozstawu nóg pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 8 cm od podłoża !

  Głowica BHQ2 XPRO

  Profesjonalna głowica kulowa Manfrotto o udźwigu 10 kilogramów i nowym potrójnym systemie blokowania kuli gwarantuje stabilność i płynność pracy. Niezwykle precyzyjna, niewymagająca smarowania konstrukcja pozwala na precyzyjne kadrowanie. Innowacyjna, ergonomiczna, kompaktowa, wykonana z lekkiego magnezu, co zapewnia długą wytrzymałość i niską wagą własną.

  Akcesoria

  Materiał
  Aluminium (nogi), Stop magnezu (głowica)
  Liczba sekcji nóg
  3
  Mocowanie głowicy
  3/8"
  Min. wysokość
  8 cm (nogi)
  Maks. wysokość
  170 cm (nogi), 11,5 cm (głowica)
  Długość po złożeniu
  69 cm (nogi)
  Udźwig
  7 kg
  Waga
  2,4 kg (nogi), 0,5 kg (głowica)
  • Statyw
  • Głowica kulowa BHQ2 XPRO
  • Płytka mocująca aparat 200PL
  • Udźwig 7 kg
  • Maks. wysokość statywu 170 cm
  • Gniazdo Easy Link
  • Możliwość ustawienia kolumny centralnej w poziomie

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?