Plecak Lowepro Flipside 200 AW II


lowepro
  cena 499 zł
  eRaty 12 x 45 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Wyjątkowy plecak, który sprawdzi się wszędzie - zarówno w mieście, jak i w trakcie wycieczek na łono natury. Zmieści aparat DSLR lub bezlusterkowca, 2 obiektywy, dużo akcesoriów, statyw oraz tablet 7''- tak aby mieć przy sobie cały niezbędny sprzęt. Ponadto można wykorzystać plecak Flipside 200 AW II do transportu kompaktowego drona wraz z kontrolerem, dodatkowymi bateriami, zasilaczem i pozostałym niezbędnym sprzętem. Specjalny pas biodrowy pozwala na łatwy dostęp do sprzętu bez konieczności ściągania plecaka, a jednocześnie został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo zawartości. Ciche zamki nie powodują zakłóceń w trakcie rejestrowania wideo lub podglądania dzikiej przyrody.

  Lowepro Flipside 200 AW II umożliwia łatwe dostosowanie głównej komory do aktualnych potrzeb. Można ją z łatwością konfigurować za pomocą przegród mocowanych na rzepy. Plecak umożliwia m.in. transport aparatu z obiektywem 70-200 mm, dodatkowych 1-2 obiektywów, kompaktowego dronaczy tabletu 7''. Dodatkowo możesz przymocować do niego statyw tak, aby móc go wygodnie zabrać w podróż.

  Plecak posiada wygodny pas biodrowy, który zwiększa komfort i odpowiednio rozkłada ciężar sprzętu, a dodatkowo umożliwia takie odwrócenie plecaka, aby mieć swobodny dostęp do zawartości. Dzięki temu zawsze będzie można szybko i sprawnie zmienić obiektyw lub wyjąć niezbędne akcesoria. 

  Nieważne czy zamierzasz wykorzystywać swój sprzęt na ulicach miast, czy wybierasz się w podróż na łono natury, warto zadbać o to, aby sprzęt pozostał bezpieczny. Wykorzystanie pokrowca All Weather AW Cover™ pozwala z łatwością zabezpieczyć sprzęt przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Główna komora i kieszenie są wyściełane, co zapewnia dodatkową ochronę. Jednocześnie plecak został stworzony tak, aby zapewnić Tobie maksymalną wygodę. Zdejmowany, regulowany pas biodrowy pozwala na znakomite rozłożenie ciężaru, co sprawia, że nawet w trakcie długich wędrówek, Lowepro Flipside 200 AW II pozostaje wygodny.

  Plecak Lowepro Flipside 200 AW II cena: 499 zł

  dostępny u dostawcy
  Wymiary wewnętrzne
  20,5 x 12,6 x 38 cm
  Wymiary zewnętrzne
  24,5 x 20 x 43,5 cm
  Waga
  0,95 kg
  • plecak umożliwiający transport aparatu z obiektywem, 1-2 obiektywów, akcesoriów, tabletu i statywu lub kompaktowego drona z kontrolerem i akcesoriami
  • specjalny pas biodrowy efektywnie rozkładający ciężar i umożliwiający swobodny dostęp do sprzętu
  • ciche, silne zamki
  • konfigurowalna główna
  • komora pokrowiec przeciwdeszczowy All Weather AW Cover
  • duża liczba dodatkowych kieszeni i przegród na akcesoria
  • kieszenie z siatki umieszczone po bokach plecaka
  • wygodne, regulowane pasy
  • kieszeń na tablet CradleFit 7

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?