Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K)

ID: 31942

cena 679 zł
Raty 0%!10 x 67,90 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Innowacyjny design
Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) to innowacyjny miecz świetlny, jakiego jeszcze nie było! Dzięki unikalnej teleskopowej konstrukcji możesz zmieniać długość urządzenia w zależności od potrzeb. Złożony miecz mierzy 45,5 cm. Wystarczy jednak jeden ruch, aby wydłużyć go do 74 cm i zyskać jeszcze więcej światła na planie fotograficznym lub filmowym.

Imponująca feeria barw
Miecz świetlny Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) to urządzenie stworzone z myślą o kreatywnych twórcach, którzy uwielbiają bawić się kolorami i za ich pomocą tworzyć niepowtarzalny klimat swoich zdjęć, filmów produktowych, vlogów oraz teledysków. Lampa umożliwia zmianę barwy, intensywności i saturacji światła w obrębie przestrzeni HSI. Nie zabrakło też szerokiego zakresu regulacji temperatury barwowej (CCT) – od 2500 K do 8000 K.

Wysoka jakość światła
Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) pozwala osiągnąć strumień świetlny o natężeniu 1000 luksów (z odległości 0,5 m). Dzięki wysokim wartościom współczynników TLCI (97) oraz CRI (97) uzyskasz żywe i naturalne kolory. Urządzenie zapewnia równomierne rozłożenie strumienia światła, bez efektu migotania.

Zdalne sterowanie
Zastosowany w lampie panel kontrolny łączy się z obudową za pomocą magnesów. Oznacza to, że w każdej chwili możesz go odpiąć i zamienić w pilota zdalnego sterowania. Będzie to szczególnie przydatne, jeśli przyjdzie Ci sterować kilkoma lampami LED Sirui T60 połączonymi w grupę. Dzięki wsparciu technologii Bluetooth miecz świetlny może być kontrolowana również za pomocą aplikacji mobilnej. Zdalne sterowanie z poziomu smartfona zapewni jeszcze większą swobodę pracy i możliwość precyzyjnej kontroli światła, nawet wtedy, gdy lampa znajduje się w odległości kilku metrów od Ciebie.

Wyjątkowe efekty specjalne
Miecz świetlny LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) oferuje 14 gotowych efektów specjalnych, które urozmaicą Twoje produkcje filmowe dzięki zróżnicowanym sekwencjom błysków i zmieniających się kolorów. To m.in. symulacja burzy z piorunami, ambulansu, telewizora, wozu strażackiego, świecy, spawarki lub... wybuchu bomby! Na szczególną uwagę zasługuje efekt automatycznego reagowania światła na muzykę. Takie rozwiązanie z pewnością docenią twórcy teledysków. Lampa Sirui T60 pozwoli Ci sprawdzić, jak działa magia kina, bez konieczności zatrudniania specjalistów od efektów specjalnych!

Pamięć ustawień
Co kilka dni rozstawiasz swoje domowe studio, aby nagrać kolejny odcinek vloga? Pracując z kolorowym światłem, często stosujesz te same parametry ustawień? Wybierając lampę Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) zaoszczędzisz mnóstwo czasu niezbędnego do przygotowania urządzenia do pracy. W pamięci miecza możesz zapisać aż 20 różnych ustawień. Po jego włączeniu wystarczy wybrać odpowiednią grupę, aby skorzystać z zapisanych wcześniej parametrów jasności, nasycenia lub barwy światła.

Mnogość zastosowań
Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) zapewnia ogromną wszechstronność podczas kreatywnej pracy ze światłem. Ergonomiczna rękojeść pozwoli w wygodny sposób trzymać ją w ręku. Żeński gwint 1/4" umożliwi montaż na statywie, a specjalna zawleczka znajdująca się w górnej części lampy to idealny wybór dla osób, które chcą zawiesić miecz w pozycji pionowej, korzystając ze sznurka lub opaski zaciskowej.

Dwa sposoby zasilania
Wbudowany akumulator pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o wymiennych bateriach. Gdy lampa pracuje z pełną mocą, zapewni on nawet do 2 godzin pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest wskaźnik naładowania, który wyświetla się na odpinanym panelu kontrolnym. Jeśli nagrania lub sesja zdjęciowa będą trwały dłużej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z dołączonego do zestawu zasilacza i podłączyć lampę do tradycyjnego gniazdka elektrycznego.

Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K) cena: 679 zł

dostępny do 3 dni
Temperatura barwowa światła
2500 K - 8000 K
Współczynnik CRI
97
Współczynnik TLCI
97
Moc
maks. 20 W
Natężenie światła
1000 lx (z odległości 0,5 m)
Liczba predefiniowanych efektów specjalnych
14
Sterowanie

panel kontrolny lampy (po odpięciu może pełnić funkcję pilota zdalnego sterowania)
aplikacja mobilna
Maksymalny zasięg zdalnego sterowania
15 m
Wbudowany akumulator
3 x 2600 mAh, 3,7 V
Ładowanie
port DC
Czas ładowania
1,5 h
Czas działania
2h (gdy wykorzystywane jest 100% mocy lampy)
Dozwolona temperatura pracy
-10°C - 45°C
Wymiary

złożona: Ø42 x 455 mm
rozłożona: Ø42 x 740 mm
Waga
658 g
 • Lampa LED Sirui T60 - RGB, WB (2500 K - 8000 K)
 • Mini statyw
 • Torba transportowa
 • Zasilacz
 • Możliwość łatwego wydłużenia lampy o niemal 30 cm (z 45,5 cm do 74 cm)
 • Szeroki zakres regulacji temperatury barwowej światła (od 2500 do 8000 K)
 • Możliwość zmiany koloru światła w obrębie przestrzeni barw HSI lub palety RGB
 • Świetne odwzorowanie kolorów dzięki wysokim współczynnikom CRI oraz TLCI
 • Odczepiany panel kontrolny mogący pełnić funkcję pilota zdalnego sterowania
 • Możliwość zdalnego sterowania również za pomocą aplikacji mobilnej SIRUI LIGHT APP
 • Unikalna funkcja automatycznego reagowania światła na muzykę (doskonały wybór dla twórców teledysków)
 • 14 wbudowanych efektów świetlnych rozszerzających kreatywne zastosowanie lampy
 • Zasilanie za pomocą wbudowanego akumulatora lub zasilacza podłączonego do lampy
 • Wbudowany akumulator zapewnia do 2 godzin bezprzewodowej pracy z wykorzystaniem pełnej mocy światła
 • Możliwość zapisania maks. 20 spersonalizowanych ustawień światła w pamięci urządzenia

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?