Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Lampa LED Sirui E30B - WB (2800 K - 7000 K)

ID: 31937

cena 509 zł
Raty 0%!10 x 50,90 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Mocne światło wysokiej jakości
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej struktury optycznej lampa LED Sirui E30B oferuje jasność, która znacząco przewyższa osiągi paneli o podobnej mocy. Urządzenie zapewnia strumień świetlny o natężeniu 800 luksów z odległości 1 metra. Wbudowany dyfuzor pozwoli uzyskać na zdjęciach i materiałach video naturalne cienie bez ostrych krawędzi. Dzięki wysokim wartościom współczynników TLCI (98) oraz CRI (96) osiągniesz żywe i naturalne kolory.

Regulacja temperatury barwowej
Lampa LED Sirui E30B umożliwia regulację temperatury barwowej (od 2800 K do 7000 K). Tak szeroki zakres kontroli zapewni precyzyjne dostosowanie światła do warunków zastanych na planie filmowym lub fotograficznym. Nieważne, czy pracujesz w pomieszczeniu oświetlonym żarówkami, czy filmujesz w plenerze. Ergonomiczne pokrętło pozwoli szybko i wygodnie ustawić optymalną temperaturę barwową.

Lekka i wszechstronna
Sirui E30B to idealny wybór dla filmowców i fotografów, którym zależy na ultramobilności i wszechstronnych możliwościach pracy z oświetleniem. Lampa o wymiarach 26,9 na 16,9 cm waży zaledwie 880 g, dzięki czemu z łatwością zmieścisz ją w plecaku, a podczas wizyt na planie filmowym lub fotograficznym zapewnisz sobie źródło mocnego światła, które nie zajmie dużo miejsca. To idealny wybór dla twórców pracujących w ciasnych pomieszczeniach. Fotografia produktowa, portrety, wywiady, streamy, vlogi, relacje z konferencji lub wesel – Sirui E30B pozwoli w wygodny sposób oświetlać plan zarówno ze statywu, jak i z ręki.

Innowacyjny uchwyt
Gdy konkurencyjne panele LED wymagają dodatkowych inwestycji w adaptery montażowe i gripy, które mogą rozszerzyć możliwości pracy, do gry wkracza Sirui E30B. W zestawie z urządzeniem znajdziesz innowacyjny uchwyt pozwalający zainstalować lampę na statywie lub wygodnie trzymać ją w dłoni. Akcesorium wyposażono również w specjalny przegub zapewniający 8-stopniową regulację nachylenia w zakresie 120º. Ustawienie lampy pod odpowiednim kątem to kwestia kilku sekund!

Dwa sposoby zasilania
W zestawie z lampą LED Sirui E30B - WB (2800 K - 7000 K) znajdziesz zasilacz, który umożliwi podłączenie urządzenia do tradycyjnego gniazdka. Jeśli pracujesz w plenerze lub po prostu nie masz dostępu do stałego źródła prądu, nic nie szkodzi! W tylnej części obudowy lampy znajdziesz dwa gniazda na akumulatory NP-F970, które pozwolą korzystać z lampy bezprzewodowo. Uniezależniając się od kabli i zasilaczy zyskasz jeszcze większą swobodę działania.

Zdalne sterowanie
Dzięki wsparciu technologii Bluetooth lampa Sirui E30B może być kontrolowana za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej SIRUI Light, którą znajdziesz w sklepach Google Play i App Store. Zdalne sterowanie za pomocą smartfona zapewni jeszcze większą swobodę pracy i możliwość precyzyjnej kontroli światła, nawet wtedy, gdy lampa znajduje się w odległości kilku metrów od Ciebie.

Efekty specjalne
Lampa LED Sirui E30B - WB (2800 K - 7000 K) oferuje 12 gotowych efektów specjalnych, które w spektakularny sposób urozmaicą Twoje produkcje filmowe dzięki zróżnicowanym sekwencjom błysków i zmianom temperatury barwowej. To m.in. symulacja burzy z piorunami, zepsutej żarówki, telewizora, świecy, ogniska, a nawet spawarki lub... wybuchu bomby! Lampa Sirui E30B pozwoli Ci sprawdzić, jak działa magia kina, bez konieczności inwestowania w ekipę pirotechniczną!

Lampa LED Sirui E30B - WB (2800 K - 7000 K) cena: 509 zł

dostępny do 3 dni
Temperatura barwowa światła
2800 K - 7000 K
Współczynnik CRI
96
Współczynnik TLCI
98
Moc
30 W
Liczba predefiniowanych efektów specjalnych
12
Zasilanie

zasilacz DC (w zestawie)
2 akumulatory NP-F970 (sprzedawane oddzielnie)
Maksymalny zasięg zdalnego sterowania Bluetooth
15 m
Dozwolona temperatura pracy
-10°C - 45°C
Wymiary
269 x 169 x 36 mm
Waga
880 g
 • lampa LED Sirui E30B - WB (2800 K - 7000 K)
 • uchwyt ręczny (pełniący również rolę statywowego adaptera montażowego)
 • pokrowiec
 • zasilacz
 • Zapewnia jasne i miękkie światłO
 • Dzięki innowacyjnej budowie zapewnia większą jasność niż konkurencyjne panele LED o mocy 30 W
 • Strumień światła o natężeniu 800 luksów z odległości 1 metra
 • Wysokie wartości współczynników TLCI (98) oraz CRI (96) zapewniają żywe i naturalne kolory
 • Regulacja temperatury barwowej w zakresie od 2800 do 7000 K
 • Możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej SIRUI Light
 • 15 gotowych efektów specjalnych (m.in. telewizor, fajerwerki, świeca, ognisko)
 • 2 sposoby zasilania lampy: zasilacz (w zestawie) lub 2 akumulatory NP-F970 (należy dokupić oddzielnie)
 • Smukła budowa i waga wynosząca zaledwie 880 g
 • Wygodna obsługa za pomocą 2 ergonomicznych pokręteł

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?