BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Ładowarka XTORM Apple Watch z kablem 1,5 m/XCX2121

ID: 17022

xtorm
cena 249 zł
eRaty 12 x 22 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

XTORM XCX2121 Ładowarka Apple Watch z kablem 1,5 m

Seria Powerstream łączy technologię bezprzewodowego ładowania Apple z jakością wykonania całej linii produktów. Wszystkie modele z tej kategorii asortymentowej zostały zaprojektowane z myślą o jednym: aby zapewnić najłatwiejsze i najlepsze bezprzewodowe ładowanie wszystkich urządzeń i akcesoriów Apple. Model XCX2121 to idealna mini ładowarka do zegarka Apple Watch zintegrowana z 1,5 kablem.

Właściwości:

Mini ładowarka jest idealnym podręcznym rozwiązaniem do ładowania Twojego zegarka Apple Watch. Możesz ją podłączyć do portu USB-C laptopa, adaptera sieciowego lub powerbanka. 
Kabel zastosowany w modelu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest zaprojektowany tak, aby nie tylko dobrze wyglądał, ale także służył bardzo długo, nawet przy intensywnym codziennym użytkowaniu.
Zastosowanie plecionego nylonu nie tylko wzmacnia kabel, ale także zapewnia jego elastyczność przez długi czas.
Złącze kabla ma unikalną metalową obudowę, specjalnie zaprojektowaną z wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na swobodne zginanie i przesuwanie kabla.
Ładowarka zawiera w komplecie metalowo-skórzaną opaskę, która nie tylko dobrze wygląda, ale pozwala na złożenie kabla bez zbędnej plątaniny. Dzięki temu możesz utrzymać porządek w torebce lub plecaku.
Produkt posiada certyfikat Made for Apple Watch®. Daje to gwarancję niezawodności działania.

Ładowarka XTORM Apple Watch z kablem 1,5 m/XCX2121

Ładowarka XTORM Apple Watch z kablem 1,5 m/XCX2121

 

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.

Ładowarka XTORM Apple Watch z kablem 1,5 m/XCX2121 cena: 249 zł

dostępny u dostawcy
Wejście
1x Qi Wireless 2,5 W
Wyjście
1x USB-C 5V/1A
Dodatkowo
Instrukcja obsługi
Waga
0,056 kg
  • Wyjście: 1x Qi Wireless 2,5 W
  • Wejście: 1x USB-C 5V/1A
  • Waga : 0,056 kg
  • Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi
  • Mini ładowarka jest idealnym podręcznym rozwiązaniem do ładowania Twojego zegarka Apple Watch. Możesz ją podłączyć do portu USB-C laptopa, adaptera sieciowego lub powerbanka.
  • Kabel zastosowany w modelu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest zaprojektowany tak, aby nie tylko dobrze wyglądał, ale także służył bardzo długo, nawet przy intensywnym codziennym użytkowaniu.
  • Zastosowanie plecionego nylonu nie tylko wzmacnia kabel, ale także zapewnia jego elastyczność przez długi czas.
  • Złącze kabla ma unikalną metalową obudowę, specjalnie zaprojektowaną z wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na swobodne zginanie i przesuwanie kabla.
  • Ładowarka zawiera w komplecie metalowo-skórzaną opaskę, która nie tylko dobrze wygląda, ale pozwala na złożenie kabla bez zbędnej plątaniny. Dzięki temu możesz utrzymać porządek w torebce lub plecaku.
  • Produkt posiada certyfikat Made for Apple Watch®. Daje to gwarancję niezawodności działania.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?