BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Klatka Tilta TA-T13-A-B Basic Kit do Sony FX3/FX30

ID: 26305

cena 1699 zł
eRaty 12 x 152 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Klatka Tilta TA-T13-A-B Basic Kit do Sony FX3/FX30

Podstawowy zestaw dla Sony FX3 i FX30 zapewnia ochronę dla korpusu kamery i zawiera odpowiednie akcesoria zwiększające funkcjonalność kamery podczas produkcji wideo.

Klatka pozwala na łatwy montaż wielu różnych akcesoriów. Pełna klatka posiada kilka gwintów 1/4"-20 z różnymi pinami ustalającymi, dwa mocowania typu zimna stopka, szynę NATO dla drewnianych i zaawansowanych uchwytów bocznych, jak również Rod Attachment Port do mocowania pojedynczych rurek. Część lewego ramienia może zostać usunięta, przez co klatka przekształci się w pół-klatkę. Zwiększa to elastyczność przy pracy kamery w sytuacjach, gdy waga jest istotnym czynnikiem, np. przy montażu systemu na gimbalu.

Klatka Tilta TA-T13-A-B Basic Kit do Sony FX3/FX30

Klatka Tilta TA-T13-A-B Basic Kit do Sony FX3/FX30

Dolna płyta klatki zapewnia również kilka punktów montażowych do mocowania kamery do różnych płytek szybkozłącznych i jest kompatybilna z płytka montażową ARCA dzięki czemu pasuje do gimbala RS2. Do dolnej części klatki można dołączyć płytkę szybkiego montażu a następnie połączyć ją z 15m płytą bazową LWS typu IV.
15mm LWS Baseplate dodaje do systemu wsparcie dla rurek 15mm i pozwala na zamontowanie akcesoriów opartych na rurkach, takich jak matte boxy i systemy follow focus.
Dolna część płytki bazowej łączy się z płytkami Tilta Standard Dovetails, a także obsługuje różne płytki szybkiego montażu poprzez gwinty 1/4″-20 i 3/8″-16.
Klatka Tilta TA-T13-A-B Basic Kit do Sony FX3/FX30
Dołączona do zestawu obrotowa górna rączka montowana jest do gniazda zimnej stopki na górnej płycie montażowej i może być ustawiona jako uchwyt boczny podczas pracy w pionie. Górna płytka montażowa służy jako szyna NATO dla uchwytów bocznych, które można zamontować na górze kamery podczas fotografowania w pionie.
Górna płytka montażowa może być również zdejmowana niezależnie od innych elementów klatki, co pozwala na łatwy montaż oryginalnego uchwytu górnego XLR FX3, jeśli zajdzie taka potrzeba.

TA-T13-A-B cena: 1699 zł

dostępny od ręki
Model
TA-T13-A-B
Materiał
Aluminium
Wymiary
17.8 x 15.2 x 8.9 cm
Waga
816 g
  • Klatka
  • Uchwyt górny
  • 2x Aluminiowe rurki 200mm
  • Baseplate LWS Type IV
  • Ochrona aparatu przed uszkodzeniem
  • Możliwość swobodnej rozbudowy zestawu filmowego
  • Większy komfort pracy podczas filmowania
  • Wiele gwintów montażowych 1/4"-20
  • Dwa mocowania typu zimna stopka
  • Zapewnia bezproblemowy dostęp do akumulatora

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?